Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1670. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16681669167016711672
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Notorious kullanıcısına yanıt
    yok. keşke 7,1,1 verseler daha iyi olur bu arada.
  • arkadaşlar cihazım garntiden dönüyor 16 sında bootlop ve ekran probleminden teslim ettiğim cihazım bugün kargoya verilmiş mekanik parça değişim ve güncelleme bakım yapıldı diyor hangi parçalar değişmiştir nelere bakmalıyım ulaşınca yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: suat buhur

Ok kardeşim bekliyorum. Ayrıntıları.

Selamlar,

Elinizde THH kararı varsa bu karara dayanarak, İLAMLI İCRA TAKİBİ başlatabilirsiniz.

Bu tarz takiplerde yetki sorunu olmadığından herhangi bir icra müdürlüğüne başvuruda bulunabilirsiniz.

Gerekli Evraklar;
    1. Nüfüs Cüzdanı ve Fotokopisi
    2. THH kararının aslı ve fotokopisi
    3. 11 TL lik posta pulu
    4. Tam Kapak Pembe Dosya
    5. İcradan sonra paranızın yatacağı IBAN nosunun size ait olduğunu belgeleyen resmi banka evrağı
    6. Varsa VAKIFBANK ATM kartı (kredi kartı değil)
    7. Aşağıda verilmiş olan Örnek No:1 dilekçe formu doldurulmuş şekilde. (DOC. PDF. örnekleri internette mevcut)

ÖRnek No:1 doldurun.

Madde 1. Açık şekilde doldurun IBAN numaranızı buraya ekleyin.
    Madde 2. Borçu bilgilerini açık şekilde doldurun. Fatura üzerinde bütün bilgiler mevcuttur.
    Madde 3. Boş
    Madde 4. THH kararında yazan fatura bedeli harf ve rakam ile. Bu maddeye "icra takibi ve yasal faizi" istediğinizi belirtir bir cümle yazmayı unutmayın yoksa sadece fatura bedelini iade alırsınız.
    Madde 5. Boş
    Madde 6. THH karar nosu tarih ve özet olarak fatura iadesine karar verilmiştir diye yazın
    Madde 7. Boş
    Madde 8. Boş
    Madde 9. HACİZ yazın

İcra müdürlüğüne gittiğinizde İCRA TEVZİ memuruna başvuru başlangıcı yapıyorsunuz. O size bir form doldurup, hangi icra müdürlüğünde işleme devam edeceğinizi söyleyecek. 1.icra,2. icra müdürlüğü gibi, muhtemel aynı binadadırlar.

Elinizdeki bütün evrakları icra müdürlüğünde memura teslim edeceksiniz. Burada sizden 29.20 TL cra masrafı isteyecekler. VAKIFBANK ATM kartınız varsa hemen ödeyebilirsiniz. Nakit ya da başka bir kart geçerli değil. Kartınız yoksa bankaya gibip ödeme yapmanız ve geri gelmeniz gerekir. harcı ödeyip pulları ve dosyanızı bir kaç masaya daha imzalattıktan sonra işiniz bitecek ve son olarak başvuru avrakında size dosya ve takip numarası verecekler. Eksik evraksız gittiğinizde işiniz yarım saati geçmez. İcra dosyanız bir kaç gün içerisinde e-devlet sisteminde alacaklı olarak görünecek, takibini oradan da gerçekleştirebilirsiniz.

Ben de daha ödeme almadığım için o konuda yardımcı olamayacağım. Kolay gelsin.

quote:

1. Alacaklının ve varsa kanuni temsilcisinin ve vekilinin adı, soyadı, vergi kimlik numarası ve yerleşim yerindeki adresi, alacaklı yabancı ülkede oturuyorsa Türkiye’de göstereceği yerleşim yerindeki adresi :
    2. Borçlunun ve varsa kanuni temsilcisinin adı, soyadı ve yerleşim yerindeki adresi, alacaklı tarafından biliniyorsa vergi kimlik numarası :
    3. Takip terekeye karşı açılmışsa mirasçıların, adı, soyadı ve yerleşim yerindeki adresleri :
    4. Alacağın veya istenen teminatın Türk parasıyla tutarı ve faizli alacaklarda faizin miktarı ile işlemeye başladığı gün; alacak veya teminat yabancı para ise alacağın hangi tarihteki kur üzerinden talep edildiği ve faizi :
    5. Taşınır rehni veya ipotekle temin edilmiş olan bir alacak talebinde rehnedilenin ne olduğu rehnedilen üçüncü şahıslar tarafından verilmiş veya mülkiyeti üçüncü şahsa geçmiş ise adı ve soyadı, rehnedilen şey üzerinde, sonra gelen rehin hakkı varsa bu hakka sahip olan kişinin adı, soyadı, yerleşim yerindeki adresi :
    6. Takip, ilâma veya ilâm hükmündeki belgeye müstenit ise ilâm veya belgeyi veren makamın adı, ilâm veya belgenin tarihi, numarası ve özeti :
    7. Adî veya hâsılat kiralarına ait takip talebi :
    8. Tevdi edilen senet (Poliçe, emre muharrer senet, çek) in tarih ve numarası, özeti, senede dayalı değilse borcun sebebi :
    9. Alacaklının takip yollarından hangisini seçtiği :

Yukarıdaki ( ) bentte yazdığım hakkımın alınmasını talep ederim.

• ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Telefon 512 serisi anakart versiyonu 1.0. OS 6.0 V20h-TUR

• aliens kullanıcısına yanıt
    Ben de Turkcell ve VOLTE kullanan kimseyle görüntülü görüşme yapma imkanı bulamadım. Ama ne VOLTE'de ne de voice over Wifi'da herhangi bir operatöre ait bir telefonla konuşurken ses kalitesinde bi artış görmedim. Sizde de var mı böyle bir durum, bir işe yaramıyor mu yoksa bu özellikler?

• Selamlar g4 e Nougat guncellemesinde ux 5.0+ yani v20 arayuzu gelir mi? Yoksa ux 5.0 da mi kalir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pirmes

quote:

Orijinalden alıntı: suat buhur

Ok kardeşim bekliyorum. Ayrıntıları.

Selamlar,

Elinizde THH kararı varsa bu karara dayanarak, İLAMLI İCRA TAKİBİ başlatabilirsiniz.

Bu tarz takiplerde yetki sorunu olmadığından herhangi bir icra müdürlüğüne başvuruda bulunabilirsiniz.

Gerekli Evraklar;
    1. Nüfüs Cüzdanı ve Fotokopisi
    2. THH kararının aslı ve fotokopisi
    3. 11 TL lik posta pulu
    4. Tam Kapak Pembe Dosya
    5. İcradan sonra paranızın yatacağı IBAN nosunun size ait olduğunu belgeleyen resmi banka evrağı
    6. Varsa VAKIFBANK ATM kartı (kredi kartı değil)
    7. Aşağıda verilmiş olan Örnek No:1 dilekçe formu doldurulmuş şekilde. (DOC. PDF. örnekleri internette mevcut)

ÖRnek No:1 doldurun.

Madde 1. Açık şekilde doldurun IBAN numaranızı buraya ekleyin.
    Madde 2. Borçu bilgilerini açık şekilde doldurun. Fatura üzerinde bütün bilgiler mevcuttur.
    Madde 3. Boş
    Madde 4. THH kararında yazan fatura bedeli harf ve rakam ile. Bu maddeye "icra takibi ve yasal faizi" istediğinizi belirtir bir cümle yazmayı unutmayın yoksa sadece fatura bedelini iade alırsınız.
    Madde 5. Boş
    Madde 6. THH karar nosu tarih ve özet olarak fatura iadesine karar verilmiştir diye yazın
    Madde 7. Boş
    Madde 8. Boş
    Madde 9. HACİZ yazın

İcra müdürlüğüne gittiğinizde İCRA TEVZİ memuruna başvuru başlangıcı yapıyorsunuz. O size bir form doldurup, hangi icra müdürlüğünde işleme devam edeceğinizi söyleyecek. 1.icra,2. icra müdürlüğü gibi, muhtemel aynı binadadırlar.

Elinizdeki bütün evrakları icra müdürlüğünde memura teslim edeceksiniz. Burada sizden 29.20 TL cra masrafı isteyecekler. VAKIFBANK ATM kartınız varsa hemen ödeyebilirsiniz. Nakit ya da başka bir kart geçerli değil. Kartınız yoksa bankaya gibip ödeme yapmanız ve geri gelmeniz gerekir. harcı ödeyip pulları ve dosyanızı bir kaç masaya daha imzalattıktan sonra işiniz bitecek ve son olarak başvuru avrakında size dosya ve takip numarası verecekler. Eksik evraksız gittiğinizde işiniz yarım saati geçmez. İcra dosyanız bir kaç gün içerisinde e-devlet sisteminde alacaklı olarak görünecek, takibini oradan da gerçekleştirebilirsiniz.

Ben de daha ödeme almadığım için o konuda yardımcı olamayacağım. Kolay gelsin.

quote:

1. Alacaklının ve varsa kanuni temsilcisinin ve vekilinin adı, soyadı, vergi kimlik numarası ve yerleşim yerindeki adresi, alacaklı yabancı ülkede oturuyorsa Türkiye’de göstereceği yerleşim yerindeki adresi :
    2. Borçlunun ve varsa kanuni temsilcisinin adı, soyadı ve yerleşim yerindeki adresi, alacaklı tarafından biliniyorsa vergi kimlik numarası :
    3. Takip terekeye karşı açılmışsa mirasçıların, adı, soyadı ve yerleşim yerindeki adresleri :
    4. Alacağın veya istenen teminatın Türk parasıyla tutarı ve faizli alacaklarda faizin miktarı ile işlemeye başladığı gün; alacak veya teminat yabancı para ise alacağın hangi tarihteki kur üzerinden talep edildiği ve faizi :
    5. Taşınır rehni veya ipotekle temin edilmiş olan bir alacak talebinde rehnedilenin ne olduğu rehnedilen üçüncü şahıslar tarafından verilmiş veya mülkiyeti üçüncü şahsa geçmiş ise adı ve soyadı, rehnedilen şey üzerinde, sonra gelen rehin hakkı varsa bu hakka sahip olan kişinin adı, soyadı, yerleşim yerindeki adresi :
    6. Takip, ilâma veya ilâm hükmündeki belgeye müstenit ise ilâm veya belgeyi veren makamın adı, ilâm veya belgenin tarihi, numarası ve özeti :
    7. Adî veya hâsılat kiralarına ait takip talebi :
    8. Tevdi edilen senet (Poliçe, emre muharrer senet, çek) in tarih ve numarası, özeti, senede dayalı değilse borcun sebebi :
    9. Alacaklının takip yollarından hangisini seçtiği :

Yukarıdaki ( ) bentte yazdığım hakkımın alınmasını talep ederim.

Eyvallah kardeşim çok teşekkür ediyorum.Sağol. yarın bende işlemlere başlayayım.

• Iypntfa I kullanıcısına yanıt
    Telefonda volte açık mı?

Servis menu - fieldtest - modemsettings - volteonoff

Servismenu girisi
    *#546368#*815#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydayd -- 22 Aralık 2016; 23:42:53 >
  • Bu sıralar çok fazla ekran donması sorunu yaşıyorum. Tekrar arka tuşla kapatıp açınca düzeliyor. Garantiye göndermeli mi? "Delta servis"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepSea Man -- 23 Aralık 2016; 10:21:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepSea Man

Bu sıralar çok fazla ekran donması sorunu yaşıyorum. Tekrar arka tuşla kapatıp açınca düzeliyor. Garantiye göndermeli mi? "Delta servis"

Gönderseniz de sorun yok derler. Problem ara ara olan birşey olduğu için sorunun ne olduğunu farketmeyecekler bile. TR garanti olsaydı gönderin derdim fakat delta servis ne kadar ilgilenirler mechul..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepSea Man

Bu sıralar çok fazla ekran donması sorunu yaşıyorum. Tekrar arka tuşla kapatıp açınca düzeliyor. Garantiye göndermeli mi? "Delta servis"

Bu sorun bende de başladı.tekrar anakart yanmasa bari

Basit bir sorun gibi ama servise yollamayı düşünmüyorum giden telefon 1 ay gelmiyor çünkü

• Iypntfa I kullanıcısına yanıt
    Durum aynı, teknolojinin yeni olmasından dolayı aynı operatör ve volte destekli cihaz olan birisi denk gelmedi.
  • Telefonu kaç saat kullana biliyorsunuz? Benim mi sürelerim anormal Bir ara da Ss leri ekleyeceğim
  • Bugün birşey dikkatimi çekti. Nougat güncellemesi alan cihazlarda kernel versiyonu 3.10.84 veya 3.18.31. Wiki de API 24,25 ile Kernel 4.4 versiyondan bahsediyor.

LG G4 de Android 6.0 ile şu anda 3.10.84 mevcut. Yeni gelecek özellikler ve güvenlik için bu kernelin güncel olması gerekmiyor mu? Ya da cihaz desteklemediği için eski kernelde bırakıp mui de mi değişiklik yapıyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliens -- 23 Aralık 2016; 14:36:28 >

• Francouzska kullanıcısına yanıt
    Ben de uzun zamandır var bu sorun. Yılbaşından sonraki hafta götüreceğim servise. Daha önce burada bir arkadaş yazmıştı bu sorun için, ekranın değişmesi gerekiyormuş.
  • arkadaşlar aranızda çift tıklama sorunu yaşayan var mı? sorunsuzken bikaç gün önce başladı bu sorun çift tıkla kapanıyor fakat açılmıyor arada algılıyor ama genel olarak açamıyorum bu şekilde ekranı
  • 6 aydan sonra bootloop yada ghost screen den ücret iadesi alan varmı. Varsa bana ulaşsın. Bilen varsa yönlendirsin. Burdan mesajla cepten alo ile 05442092959
  • aliens kullanıcısına yanıt
    Volte için önce operatorun desteklemesi lazım örneğin ülkemizde faturasız hatlara volte desteği verilmiyor.
    Operatorden sonra cihazda voltenin aktive edilmesi lazım.
    En son olarak konuşan iki taraftada volte desteği olan cihaz ve aktive edilmiş volte hattı olması lazım.
    Yani 2-3 seneye anca...

Lg g4 için, hattınızın voltesi açıkmı kontrol edebilirsiniz.

Servis menu - fieldtest - modemsettings - volteonoff

Servismenu girisi
    *#546368#*815#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydayd -- 23 Aralık 2016; 17:59:18 >
  • ÖEY kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ama çok büyütülücek birşey değil.(Benim açımdan rahatsız etmiyor)
  • 
Sayfa: önceki 16681669167016711672
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.