Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1642. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16401641164216431644
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim telefon 609k serisi instegramda falan telefon değil de uygulama donuyor sizde de öyle oluyor mu ? Lütfen cevap yazın ona göre önlem alacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar cıldırmak uzereyim telefın tamamen acılıyor 20 sn sonra tekrar kapanıyor bu aksam sarz bıtmesine yakın ( 4 ) de iken kapandı acılıp kapanmaya basladı tamamen acılıp sim kodunu girdikten 20 sn sonrasına falan kapanıyordu o kendi kapanmadan ben kapat dedimki tekrar acılmasın sarj ettim yuzde 36 ya gelince actım bataryadan heralde zamanı gelmistir dedim degistirmenin yine aynısı olmaya basladı batarya olu olsa boyle olmaz daha once samsung kullandım ordan biliyorum power tusuda takılı kalmadı acık kaldıgında deneyebildim bir problem yok internetteki bootloop danda farklı duruyor onlarda hic acılmıyor ne yapmam gerek cidden hic bilmiyorum

Arkadaslar bu telefonu yedeklemenin bir yolu varmı acaba icindeki resimler vs benim için cok onemli anıları var ve baskasınada gosterme riskini alamayacagım resimler bunların yedegini almak mumkunmu silinmesinide istemiyorum

Telefon omrunumu doldurdu birde bu bootloop yine tekrarlanabilirmis tekrarlayanları varmıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

Yanınızda external batarya taşımanız lazım benim gibi....

Zerolemon batarya aldım. 4 güne kadar gidiyor şarjı kullanıma göre. En az 2 gün ama.
  • Bilgiler için teşekkürler deniyeceğim bende.
  • lycantrophic kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu tank gibi yapıyor oda çok kalinlastiriyor cepte filan taşınmaz

Power bank de cepte tasinicak gibi degil en güzel harici batarya taşımak heralde başka yolu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Francouzska

Hocam telefonu tank gibi yapıyor oda çok kalinlastiriyor cepte filan taşınmaz

Power bank de cepte tasinicak gibi degil en güzel harici batarya taşımak heralde başka yolu yok

Valla ben taşıyorum sıkıntı yok. :D Yazın sıkıntı olabilir belki biraz ama ekstra ıvır zıvır taşımayı, bir de telefonun kapağını açıp kapamayı sevmiyorum. Tercih sonuçta. Bir de alıştım iyice, ne o incecik avuçtan kayıp gidiyor bir de masaya koysan beşik gibi sallanıyor? Tuğla gibi duruyor şimdi böyle.

• Merhaba arkadaşlar, lg g3 telimi garantiye göndermiştim, değişim ile açılmamış sıfır lg g4 32gb sıyah deri telefon geldi, 611 seri, satıyorum, almak isteyen varsa iletişime geçebilir.
  • Benim telefon 609k serisi instegramda falan telefon değil de uygulama donuyor sizde de öyle oluyor mu ? Lütfen cevap yazın ona göre önlem alacam

• Merhaba arkadaslar 1hafta once anakart degisikligi oldu ondan sonra birisiyle konusurken 50saniye icinde hat gidiyor arayanlarda ulasamiyormuslar hattım turkcell her aramamda aynı sey oluyor ve sabit yerde duruyorum hattın cekmeme gibi bi sorunuda yok

• Punisher58 P kullanıcısına yanıt
    Format at düzelir.

• bir sorum olacak tecrübeli arkadaşlara lg sağ olsun kutulu değişim kararı verdi ama ben g4 istemiyorum (psikolojik olarak her an bootlop olacak gibi gelecek) g5 veya para iadesi almam mümkün mü acaba mümkünse ne yapmam gerekiyor
  • emrt E kullanıcısına yanıt
    Hocam donanımsal bir sorun var servisde kulaklık konvektoru degistirince calıstı ellerinde olmadıgı icin haftaya gel dediler bu gun gittim adamlar g4 kulaklıgında calısıyor diyip degistirmediler hakem heyetine basvuracagım baska g4 de calısan kulaklıgım benim telefonda calısmıyor ayrıyeten ses sistemleride aynı sekilde

• Arkadaslar nasıl bir yol izlemeliyim sorunum ustteki gibi thh gidersem sonuc lehime ckarmı
  • android 5 kullanıyordum h815p için son verilen düzeltme sonrasında 6ya geçtim ama ekran otomatik olarak kapanmıyor. bunun haricinde h815p modelinde volte yok mu?
  • Arkadaşlar ekran değişimi sonrası gelen jdi paneldeki sarımsı tonu düzeltebilmek için screen adjuster apk kullanıyorum...daha iyi bir alternatif veya çözümü olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tardokath

Önceki Mesajlarımda da bahsetmiştim, yeni güncellemeden sonra pilim dayanmıyor telefona bu süre içinde aktif olarak 10 dk bakmışımdır (whatsapp twitter vs) hep bekleme konumundaydı keşke yapmasaydım güncellemeyi eski hali çok daha iyidi Hard Reset filan hiç uğraşamak istemiyorum, o kadar uygulama ve ayarlarla tekrar uğraşacaz cözüm olacağı da kesin degil,nefret ediyorum bu Android'in stabilizasyonundan nefret ...

Buldum galiba buldum :-D

Geliştirici seçeneklerinde en altta "AKTİF OLMAYAN UYGULAMALAR" var orada arka planda pil tüketen gereksiz uygulamalara tıklayıp "Aktif değil" yapın.

Sonunda günde yirmi defa kapattığım halde kendiliği açılan Facebook ve Messsenger'dan kurtuldum...

• Punisher58 P kullanıcısına yanıt
    Ben anlamadım 50 saniye içinde kapanıyor demişsin ama sonra kulaklıktan bahsetmişsin benim kafam karıştı.

• emrt E kullanıcısına yanıt
    Suan tek sorun kulaklık cıkısı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

quote:

Orijinalden alıntı: Tardokath

Önceki Mesajlarımda da bahsetmiştim, yeni güncellemeden sonra pilim dayanmıyor telefona bu süre içinde aktif olarak 10 dk bakmışımdır (whatsapp twitter vs) hep bekleme konumundaydı keşke yapmasaydım güncellemeyi eski hali çok daha iyidi Hard Reset filan hiç uğraşamak istemiyorum, o kadar uygulama ve ayarlarla tekrar uğraşacaz cözüm olacağı da kesin degil,nefret ediyorum bu Android'in stabilizasyonundan nefret ...

Buldum galiba buldum :-D

Geliştirici seçeneklerinde en altta "AKTİF OLMAYAN UYGULAMALAR" var orada arka planda pil tüketen gereksiz uygulamalara tıklayıp "Aktif değil" yapın.

Sonunda günde yirmi defa kapattığım halde kendiliği açılan Facebook ve Messsenger'dan kurtuldum...

Hocam şu an alayını "aktif değil" yaptım bakalım nasıl sonuç verecek

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Ucuza orijinal bataryalı şarj kitini almak isteyenler kaçırmasın. Hafıza kartıda hediye olarak büyük fırsat:
    https://forum.donanimhaber.com/m_121972608//tm.htm

• 
Sayfa: önceki 16401641164216431644
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.