Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1644. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16421643164416451646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Google play storedan yükledim ben de..screen adjuster free olarak yazın çıkıyor..küçük bir program...ben red +5, green 0 , blue 11 yaptım..ekrandaki sarılık gitti..ama bildirim alanına simge koyuyor..onu sevmedim..ve telefon kapatıp açıldığında otomatik başlatma yok.. alternatif bakıyorum...ama hiç yoktan iyi yine de...
  • alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Nexus 5 ve kapalı kutu g4 verip almayı düşündüm paralel itahalat kafa kafaya takas yapıyolar. Hiçbir sorun göremedim p9 forumunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi aldım 611k bu ay üretilmiş cihaz acaba bootloop bunlarda da var mı lg anakartta değişime gitti mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Sablenite

Nexus 5 ve kapalı kutu g4 verip almayı düşündüm paralel itahalat kafa kafaya takas yapıyolar. Hiçbir sorun göremedim p9 forumunda

3 saatte şarj oluyor ama p9, o bence sıkıntı hızlı şarj aletini de temin etmek zor olabilir.

• quote:

G4 ile kafa kafaya P9 takas olacaksa mantıklı açıkçası fiyatları belli sonuçta P9 paralel ithalatı da normali de daha pahalı bir cihaz.

Edit: Nexus 5'i de verip alacaksanız zevk meselesi tabiki. Nexus 5 de fena cihaz değil Yedek telefon olarak tutup G4 kullanabilirsiniz. Dediğim gibi zevk meselesi siz hangi telefonu yakışıklı bulduysanız o olsun :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperd82 -- 23 Kasım 2016; 14:11:50 >
  • quote:

Hocam şimdi aldım 611k bu ay üretilmiş cihaz acaba bootloop bunlarda da var mı lg anakartta değişime gitti mi

Bu konu anladığım kadarı ile çelişkili çünkü zaten Kasım'da üretilmiş cihaz, yaşandıkça bilinebilir. Kimisi sorun giderildi diyor kimisi giderilmedi hepsi bootloop yaşayacak diyor.

Ben dediğim gibi süper cazip fiyatı sebebiyle bootloop olsa bile masrafını kurtaracağından tercih ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: erayakyaz11

Kesinlikle cihazı önermiyorum kamera olarak güzel olsada donanımsal olarak bootlop illaki olucak 609k serisi eylül ayı üretimi olan g4 telefonum 30 eylülde alıp 5 ekimde bootlop olup telefon acılmıyor telefon problemi diye degisime gitmişti son serilerdede cözülmedi malesef eğer cok almak istiyorsanız icindeki bilgilerininde bir gün aniden gidicegini telefonsuz kalıcagını bilip de alın eger almıcaksanızda favorim iphone bütcen yeterse iphone al

Biraz anlatır mısınız nasıl oldu bootloop?

• Saim0448 kullanıcısına yanıt
    Güncelleme ile düzelir yüksek ihtimalle.

• Medcell garantili LG G4 cihazımı 26.10.2016 tarihinde servise verdim ve bugün itibari ile 20 iş günü doldu. THH ye başvuracağım ve para iadesi alarak LG ile ilişkimi kesmek niyetindeyim. Daha önce THH ye başvuranlardan ; İzlemem gereken yollar, Nereye başvuracağım, Nasıl bir dilekçe dolduracağım hakkında yardım istiyorum. Herkese iyi forumlar
  • byec3l B kullanıcısına yanıt
    En doğru bilgiyi LG nin sitesinden öğrenebilirsiniz.

http://csmg.lgmobile.com:9002/svc/popup/model_check.jsp?model=&esn=35xxxxxxxxxxxx

yukarıdaki link sonunda 35xxxxxxxxxxxx yerine telefonun imei numarasını yazıp sorgulayın. Model ve ülke bilgileri kontrol edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byec3l

selam arkadaşlar ben de bir ay önce 606c serili g4 aldım(İthalatçı firma garantili).Şöyle bir sorum var.Ben telefonun içinden donanım bilgisine girdiğimde h815tr yazıyor ama kutusunda ve lgnin telefon tanımlayan programında GBR H815 yazıyor.Yani İngiltere telefonu.Yazılım bilgisi ise opt1.hq şeklinde.Şuan ne türkiyedeki ne avrupadaki güncellemeleri alamıyorum ve eğer radyo varsa da kullanmak isterim.Radyo da görünmüyor.Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mıdır?Şimdiden teşekkürler.

Cihaz ingiltere ama yazılım tr olabilir mi? Arkadaşın dediği gibi tam olarak öğrenip cihazın modelini, lgup ile en yeni yazılımı yükleyin (telefonun modeline göre). Ama refurbish seçin yazılımı atarken.

• quote:

Kesinlikle cihazı önermiyorum kamera olarak güzel olsada donanımsal olarak bootlop illaki olucak 609k serisi eylül ayı üretimi olan g4 telefonum 30 eylülde alıp 5 ekimde bootlop olup telefon acılmıyor telefon problemi diye degisime gitmişti son serilerdede cözülmedi malesef eğer cok almak istiyorsanız icindeki bilgilerininde bir gün aniden gidicegini telefonsuz kalıcagını bilip de alın eger almıcaksanızda favorim iphone bütcen yeterse iphone al

bütçemiz yetmezse ne alalım hocam?
  • Telefon benim elimdeyken bootlop olmadı servise arızasından dolayı incelemeleri için bıraktım onların elinde kapandı
  • WoodGuy kullanıcısına yanıt
    Lg olmasın da samsung olabilir note 5 güzel telefon begeniyorum s7
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdarkx

Medcell garantili LG G4 cihazımı 26.10.2016 tarihinde servise verdim ve bugün itibari ile 20 iş günü doldu. THH ye başvuracağım ve para iadesi alarak LG ile ilişkimi kesmek niyetindeyim. Daha önce THH ye başvuranlardan ; İzlemem gereken yollar, Nereye başvuracağım, Nasıl bir dilekçe dolduracağım hakkında yardım istiyorum. Herkese iyi forumlar

Bir kaç sayfa geride aradığın her seyi anlattım. Postu bulamazsan popüler mesajlar kısmından bakabilirsin.
  • quote:

Lg olmasın da samsung olabilir note 5 güzel telefon begeniyorum s7

dediğiniz telefonlar zaten iphone fiyatında.
  • l''g g4 dü kötüleyen arkadaslar muhtemelen sizin telin seri nosu 500 ile basliyodur 600 e kadar olan telefonlarin hepsinde sikinti var ama 600 den sonrasinda hicbir sikinti yok bence gayet süper bi telefon yanliz seri nosu 600 den sonrasi olsun''

dogru mudur bu?
  • elmasuyum E kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=121997599

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanhasimcan -- 23 Kasım 2016; 23:6:20 >
  • Evet arkadaşlar hepinize merhaba yeni aldığım lg g4 ile aranıza bende katıldım üründen şuan gayet memnunum aldığım cihazın seri numarası 610K android sürümü ise 6.0 inşallah bir sorun çıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruzgar3460 -- 23 Kasım 2016; 23:28:33 >
  • İnstegram ve twiterda dolaşırken donma yaşayan var mı arkadaşlar ?

• 
Sayfa: önceki 16421643164416451646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.