Şimdi Ara

LG G4 için SICAK FIRSATLAR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.563
Cevap
84
Favori
302.167
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kulaklık kampanyası hala devam ediyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme_007

Bugün n11 1500 üzeri elektronikte %11 max 200 TL indirim oluyor

N11 "fırsatım" mağazasından 1949 TL - 200 = 1749 TL - 10 TL Tictoc = 1739 TL- 111 maxi puan = 1628 TL - 25 maxi puan (yaza hazırlık) kombosu ile 1603 TL'ye satın aldım.

Ürün kargolandı, yarın elime ulaşacak .

aldınız mı memnunmusunuz?
  • Yokkı guzel bır fırsat alalım
  • Evet memnunum,

Özellikle Arka kamera 16 Mp, Ön Kamera 8 MP fotoğraf çekimi gerçekten fark yaratıyor. Çok kaliteli çekimler yapıyor.

Bunun dışında cihaz gerçekten çok hızlı ve takılması yok.

Fiyat olarak yukarıda bahsettiğim kombo ile 1603 TL'ye mal etmiştim. Dolayısıyla bu fiyata böyle bir kalite konusunda itiraz edebileceğim bir husus yok.
  • bu konu baya öksüz kalmış :)
  • Arkadaslar comboya ihtiyacim var

• Ürünü almanızı tavsiye etmiyorum, batarya süreleri tam bir facia olmadı lg, bize g2 yi özlettiriyorsun

• yok mu bi indirim haftalardır bekliyorum
  • Şöyle 1600e falan mal etsek saniye durmadan alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: malilion

Şöyle 1600e falan mal etsek saniye durmadan alacağım

Ben de senin gibi pusudaydım kardeşim. Geçen ayki n11 elektronik indirimi ve maximum kampanyalarıyla 1619 liraya mal ettim.İnşallah iyi bir fiyata sahip olursunuz siz de.Daha önce optimus g pro kullanıyordum.Ona göre bataryası başarısız ama ben yine de memnunum. Özellikle kamerasından çok memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni telefon alacam ama g4 ile note4 arasında kaldım. Sizce hangisini aliyim.g4'ün batarya ve ısınma problemi olduğu söyleniyor.ikiside aşağı yukarı aynı fiyat. G4 ü kullanan arkadaşlar yardimci olursa sevinirim.(bu arada şu anda note2 kullaniyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: me_kar

Arkadaşlar yeni telefon alacam ama g4 ile note4 arasında kaldım. Sizce hangisini aliyim.g4'ün batarya ve ısınma problemi olduğu söyleniyor.ikiside aşağı yukarı aynı fiyat. G4 ü kullanan arkadaşlar yardimci olursa sevinirim.(bu arada şu anda note2 kullaniyorum)

bende aynı durumdayım. sene sonuna doğru note 5 alan cıkarmı acaba, cıkarsa çok değer kaybederiz note 4 ile
  • Bende yine pusuya yatayım..
    Aslında stratejimi belirledim, G4den biraz vazgeçtim açıkcası, G3 uygun fiyata bulup alayımda diyorum ekim kasım gibi G4pro çıktıgındada G3ü satıp G4pro alayım diye düşünüyorum ama yinede bakayım uygun bişey çıkarsa artık hangisi önce denk gelirse onu alayım diyorum, ama dediğim G3 şimdi alıp yıl sonu G4pro
  • Z3 - M8 - G4 arasında gidip geliyorum ibre her gün kayıyor bu telefonu 1800 civarına alma şansımız var mı ? Önümüzde ki haftasonu alacağım da
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambursman

quote:

Orijinalden alıntı: me_kar

Arkadaşlar yeni telefon alacam ama g4 ile note4 arasında kaldım. Sizce hangisini aliyim.g4'ün batarya ve ısınma problemi olduğu söyleniyor.ikiside aşağı yukarı aynı fiyat. G4 ü kullanan arkadaşlar yardimci olursa sevinirim.(bu arada şu anda note2 kullaniyorum)

bende aynı durumdayım. sene sonuna doğru note 5 alan cıkarmı acaba, cıkarsa çok değer kaybederiz note 4 ile

Note4 kullanan arkadaşlar note 4 al diyor. Ancak bazı yerlerde şebeke sorunu olduğu söyleniyor..lg g4 kullanan arkadaşlar g4 al diyor bende kararsiz kaldim

• Ben de bugün G4 almak istiyorum, sizce en iyi yer neresidir gidip almak için ?

Teknosa ve media markt istemiyorum. Ya hattını kullandığım Avea baiyisinden ya da İstanbul bilişim arasından alacağım ikisi arasında kaldım. Sizce daha uygun fiyata alınabilecek yer var mı ? İstanbul bilişim, LG TR garantili diyor, güvenilir mi garanti konusunda ? Yardımlarınızı ve desteklerinizi bekliyorum
  • LG 4x hd kullandıktan sonra lg'den bayağı soğumuştum ama G2 ve G4'den sonra tekrar ısındım .fakat G3'u beğenmedim.zam gelmeden oparatör aracılığla almak istiyorum eğer zam gelirse uzun dönem telefon almam heralde.
  • Beklemedeyiz tr garantili 1700-1800 arası bulsam hemen alcam

• quote:

Orijinalden alıntı: mahallenin_delisi

Beklemedeyiz tr garantili 1700-1800 arası bulsam hemen alcam

n11 de cep telefonlarında max 100 TL olacak şekilde %5 indirim yapmış..
    Buna bir de kart puan kampanyası gelirse o aralıklara mal edilebilir sanırım..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.