Şimdi Ara

LG G4 için SICAK FIRSATLAR (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.563
Cevap
84
Favori
302.167
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel fiyat tabiki ama konuya gelip tartismak hos değil outlet olabilir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • welowis kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor uzerinden aldım hocam

• cumuut C kullanıcısına yanıt
    Paralel de değil, outlet de değil cihazlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokmay kullanıcısına yanıt
    Hayirli ugurlu olsun zaten garanti işi sans en güzeli isinin dusmemesi

• g3 veya g4 alıcam para hazır fırsat kolluyorum her gün foruma bakarım bimeksin fırsat konusunu görmedim bile benden sıcak fırsatçı olmaz başka fırsatlara artık alanlara hayırlı olsun.ayrıca şu resmi gördükten sonra bu telefonu kesin almak istyorum çok şekil görünüyor alttaki iphoe 6 plus
     LG G4 için SICAK FIRSATLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enkog -- 5 Eylül 2015; 17:24:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu takibimizde olsun bimeks fırsatı bu gün çok kötü kaçtı :(
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    Sabahtan bimekssi gördüm
    Cesaret edip almadim

• Vatandan 2099a almıştım kargodaydı ürün. Para gittiği için bimeksi gördüğüm halde alamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: bakirci1453

Vatandan 2099a almıştım kargodaydı ürün. Para gittiği için bimeksi gördüğüm halde alamadım

KARDEŞ bimeksden alabilen hepi topu 3 5 kişide telefon kilksada zaten 1749 TL . Bu fiyat dururken 2099 a alman

• windwind W kullanıcısına yanıt
    1 sene g3 kullandım ve 1 senenin sonunda çatlak yüzünden fatura bedeli olan 2099 TL mi geri aldım.
    Yani demek istediğim 300 - 500 fazla olsun LG TR Garantili olsun
  • windwind W kullanıcısına yanıt
    Bimeks ve Vatandaki LG Türkiye/distrübütör garantili. Ama kliksadaki 1749 olan paralel....
  • gokmay kullanıcısına yanıt
    Hayır paralel değil kliksa

• İnsanları yanlış bilgilendirmeyelim hocam. Kliksa LG TR Garantili cihazları 1999 liradan, ithalatçı firma garantilileri 1750 liradan satıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: windwind

Hayır paralel değil kliksa

Kliksa daki 1749 olan paralel.

• kepirlikerem K kullanıcısına yanıt
    Evet öyleymiş bende şimdi farkettim . Aynı anda hem 1749 Tl hem 1999 olan iki tane lg G4 var. Ben ana sayfada banner i olanı görüp garanti kısmındada 2 yıl garantili yazınca paralel değil diye düşünmüştüm. Kendimde kliksa dan alayım diyodum ama paralel OLDUĞUNU bilmiyordum. Yanlış bilgi için üzgünüm

• quote:

Orijinalden alıntı: bakirci1453

1 sene g3 kullandım ve 1 senenin sonunda çatlak yüzünden fatura bedeli olan 2099 TL mi geri aldım.
    Yani demek istediğim 300 - 500 fazla olsun LG TR Garantili olsun

Mesela kliksa dan 1749 TL olanı alsak yukarda arkadaşın yazdığı gibi bir olay Başımıza gelse, ödemezlermi telefonun Parasını ?

• Yüzde 99 ödemezler. Ha kasadaki çatlak yüzünden LG'nin de fatura bedeli ödemesi istisnadır. Genelde kasa değişimi, olmadı cihaz değişimi olur. Arkadaş şanslıymış. Ama ithalat garantililer herşeye kullanıcı hatası diyorlar, yazılım yükleyip yolluyorlar. Gerçi hukuk olarak LG ile ithalatçı firmalar aynı şartlarda garanti koşulları ancak ülkemizde maalesef vatandaş genelde 2. Planda kalıyor. Tüketici heyetine vs. uğraşılılması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kepirlikerem -- 6 Eylül 2015; 14:20:49 >
  • kepirlikerem K kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam teşekkür ederim. Kliksa yı sürekli takip edip duruyordum az bi indirim yapsa alacaktım lg tr garantili sandığım için. 2 milyara yakın para verip sonra paralel almak bana göre değil. Ben g7 yi takip etmeye devam edeyim.

• LG merkez sürekli zararda, ürettikleri son modellerde hızlı düşüşlerle günü kurtaracaklar, LG G4 1399 a düşüşden sonra LG Türkiye garantili 1199 fiyata düşmesi bekleniyor, bekliyoruz bende ozaman alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

konu takibimizde olsun bimeks fırsatı bu gün çok kötü kaçtı :(

+11111
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.