Şimdi Ara

LG G4 için SICAK FIRSATLAR (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.562
Cevap
84
Favori
302.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yakuzza123

Reyontekten sipariş verdim onun haricinde gmailime kadir teksesiletişim diye bir yerden fatura gibi bir şey geldi fatura ektedir diyor başka hiçbir şey yazmıyor adam akıllı 1639 tl ymiş ne alaka bu ?
    Dolandırıcı olabilir diye düşündüm encrypted virüsü falan yemeyelim eki açıp alakası var mı bu şirketin reyontek ile ?

hocam onlar sana e fatura yollamış onu sakla kaybetme.banada yolladılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: watersreep

bana da öyle bir mail geldi.açmadım henüz ,sanırım faturanın kopyası,reyontek kullanıcı ismi n11 de.

e fatura hocam saklayın o pdf yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan4554

quote:

Reyontekten sipariş verdim onun haricinde gmailime kadir teksesiletişim diye bir yerden fatura gibi bir şey geldi fatura ektedir diyor başka hiçbir şey yazmıyor adam akıllı 1639 tl ymiş ne alaka bu ?
    Dolandırıcı olabilir diye düşündüm encrypted virüsü falan yemeyelim eki açıp alakası var mı bu şirketin reyontek ile ?

Normal elimde fatura olmayacak mı ürün gelince? + 1639 tl diyor 1525 e satın aldım ben bir problem yok değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Normal elimde fatura olmayacak mı ürün gelince? + 1639 tl diyor 1525 e satın aldım ben bir problem yok değil mi?

o fiyata bakma sen.e faturanın fotokopisi gibi faturayıda kargo poşetinden çıkardım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

o fiyata bakma sen.e faturanın fotokopisi gibi faturayıda kargo poşetinden çıkardım.

Tamamdır sağolun :)

• watersreep kullanıcısına yanıt
    Hocam Bu G4 almayı düşünüyorum ama Bu Reyontek ne dir ilk defa duyuyorum Güvenilirmidir Birde bu çakma falan değil dimi telefon işlemcisi olsun Ram olsun düşük değil inşallah
  • mediserko M kullanıcısına yanıt
    Hocam peki cihaz elime geldiğinde ilk olarak neleri kontrol etmem gerek? Kronik sorun var mı cihazda?

• Serkan4554 S kullanıcısına yanıt
    forumdaş bu n11 den alinan telefon thh karariyla iade olucaksa nasil işliyor presodür thh kararini n11 e mi ileteceğiz faturada yazan firmamı yoksa garanti veren markayamı bilen varmı.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunnkaar

forumdaş bu n11 den alinan telefon thh karariyla iade olucaksa nasil işliyor presodür thh kararini n11 e mi ileteceğiz faturada yazan firmamı yoksa garanti veren markayamı bilen varmı.

o konu hakkında bilgim yok hocam.ama tahminime göre aldığın yere iade edersin.garantiyle alakası olmaz bence.
  • hocam bende ilk defa duydum,alışveriş yaptım,sitede yorumlar olumlu ve dünüş memnuniyeti % 100 e yakın,ayrıca yukarda da bahsetmiştim,ürün elinize geçince n11 de onay vermeniz lazım ki ödeme firmaya geçsin,ama sanırım 3 gün geçerse otomatik olarak onayladınız anlamında oluyor.ürün LG TÜRKİYE garantili geldi,isterseniz imei no sunu arayıp onaylatırsınız LG TÜRKİYE den,ben öyle yaptım
    telefon uçuyor valla,güzel.tabi ilerde kullandıkça verim düşer,normaldır.
    bugün arkdş sordu nasıl tlf diye,dediğim laf şu ; ulan hergün karı/çocuk/araba / iş den fazla vakit geçirdiğin şey için paraya kıyıp yeni tlf almak insanı mutlu ediyor

• Beyler paylaşıldı mı bilmiyorum ama nt'de 2 yıl garantili 1599 ₺ şu anda.

• Sonunda geldi cihaz
    Alacak olan arkadaslar icin yaziyorum reyonteke guven konusunda sikintiniz olmasin kutusu kapaliydi disini guzelce posetlemisler. Ama yurtici kargoya sinirim hala gecmedi normalde bugunde gelmeyecekti kendim gittim aldim. İmzayi atmadan kutusunda hasar var mi diye bakmak istedim gostermediler nasil is anlamadim magaza kontrol edin diyo bunlar olmaz diyor.
    Ve cihaza gelirsek sorunsuz gorunuyor 512k serisi 5.1 le geldi. Ama bataryayi somuruyor gibi duruyor. İlk sarji bitsin fulleyeyim belki duzelir.

• Arkadaşlar bu cihazın ilk kullanımda genel kontrolünü nasıl yapacağız (ölü piksel falan deniyor ya)

• http://urun.n11.com/cep-telefonu/lg-g4-h815-32gb-cep-telefonu-P68573589

n11 deki dubai bilişim nasıldır? acil bilen yardımcı olsun lütfen..

acil. bu akşam alayım diyorum.

medcell garanti -dubai biişim ??
  • muritu kullanıcısına yanıt
    Ben 2012 yılında samsung galaxy s3 almıştım. Ürün sorunlu çıkmıştı, geldiği gün geri iade etmek istedim kabul etmediler. Gönderdiğimde ürün müşteri kaynaklı arızalıdır diyerek ve ürünü tamir ettik diyerek tarafıma 2 seferde geri göndermişlerdi. Son gönderdiğimde hatta normalde tamir etmesekde olurdu ama biz iyiliğimizden tamir ettik. Teşekkür edeceğinize şikayet ediyorsunuz demişlerdi. Bende bir daha uğraşmadım. O zamanlar gittigidiyor üzerinden satış yapıyorlardı. Puanları %98 gibi birşeydi.
  • şu forumda defalarca yazmışımdır belki, asla ama asla paralel ürün almayın beyler. yoksa paranız bekleyin 1100 kullanmaya devam edin ama şu deltaymış, ritzymiş bu adamlara para kaptırmayın. burada bir kaç arkadaş memnun kalıyor ama onlarcası dert yanıyor. paralel ithalat belki 10 yıl sonra alınabilir. sadece istanbul ve ankara da servisi bulunan firmalardan ne bekliyorsunuz?
  • 2 kuruş fazla verin distribitor garantili alın kardeşim.hem herkes surunuyor,suruneni görüyor ama ısrarla bilmem nerden paralel mi alsam diye soruyor.enteresan.Turkiyenin halini yansıtıyor tam.

• LG G4 alacak arkadaşlar kronik Boot Loop sorunundan haberi var mı? Telefon birden kapanıyor, sürekli yeniden başlatma ekranı geliyor ve bir daha açılmıyormuş..

LG, G4'te Bulunan Boot Sorununu Kabul Etti!
    http://shiftdelete.net/lg-g4-uzerinde-boot-sorunu-yasaniyor-68073

Forumun LG bölümüne girerseniz bu konu ile alakalı açılmış çeşitli konular mevcut, oradan görüp araştırdım ve LG G4'e temkinli yaklaşmaya başladım..
    Benden başka haberi olan arkadaşlar da vardır, sizce bu sorun yeni partlarda çözülmüş müdür, evet ise hangi seri cihazları almak gerekir?

• Kuzeyli.2891 kullanıcısına yanıt
    Deltanin ajanlari ozellikle bu konuda cirit atiyor olabilir ama alanlara mustehak isleri dussun deltaya siyrik bahanesiyle bir lcd bir anakart degissinler 400 500 odesinler amcak o zaman anlarlar.

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.