Şimdi Ara

LG G4 için SICAK FIRSATLAR (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.563
Cevap
84
Favori
302.167
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1080p

Deltanin ajanlari ozellikle bu konuda cirit atiyor olabilir ama alanlara mustehak isleri dussun deltaya siyrik bahanesiyle bir lcd bir anakart degissinler 400 500 odesinler amcak o zaman anlarlar.

Tüketici hakem heyetinin bu konularda tüketiciden yana olduğunu belirtmek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhangv

2 kuruş fazla verin distribitor garantili alın kardeşim.hem herkes surunuyor,suruneni görüyor ama ısrarla bilmem nerden paralel mi alsam diye soruyor.enteresan.Turkiyenin halini yansıtıyor tam.

Lg turkiye garanti daha ucuz olsa gene paralel alirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hastaruhluluciferian

quote:

Orijinalden alıntı: gokhangv

2 kuruş fazla verin distribitor garantili alın kardeşim.hem herkes surunuyor,suruneni görüyor ama ısrarla bilmem nerden paralel mi alsam diye soruyor.enteresan.Turkiyenin halini yansıtıyor tam.

Lg turkiye garanti daha ucuz olsa gene paralel alirim.

Acı cekmek Turk insanının kaderinde yoktur kendi tercihidir sevgili kardeşim.Seviyorsun uğraşmayı demek ki.Tabi bize saygı duymak düşer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla para vermeye gerek yok çevremde 5 kişiye paralel ithalat G3 aldım sıkıntı yok. O kadar fazla para vermeye gerek yok. Resmi distribütör şikayetlerini de bi zahmet okuyun. Kimse şikayet sitesine girip ben şu firmadan çok memnunum yazmaz. Her firmanın binlerce şikayeti var. 1350 tl ye alınabilecek telefona 1600 tl vermek pek mantıklı değil.

• Diğer firmaların garantisini bilmem ama LG Türkiye kesinlikle berbat ötesi. İlgi alaka yok telefonu garantiye göndermiştim nerde olduğunu bilmiyorlardı telefon geldi hiç birşey yapılmamış. Aynı fiyat olsa dahi LG Türkiye garantili almam
  • Bu telefonun türkiye garantilisi ne zamana düşer sırf kamerası için alacam harbiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

Fazla para vermeye gerek yok çevremde 5 kişiye paralel ithalat G3 aldım sıkıntı yok. O kadar fazla para vermeye gerek yok. Resmi distribütör şikayetlerini de bi zahmet okuyun. Kimse şikayet sitesine girip ben şu firmadan çok memnunum yazmaz. Her firmanın binlerce şikayeti var. 1350 tl ye alınabilecek telefona 1600 tl vermek pek mantıklı değil.

Aynen öyle hocam, g2 g3 ve g4 u ceppaketten g. Gdiyordan aldim, Hic bir sorun cikmadi fazladan para vermeye hic gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg turkiye garantili alın arkadaşlar pişman olursunuz. Ben 2 el lg g4 aldım 1 hafta sonra dokunmatik aralandı garantiye verdim hemen değişim onaylandı yeni cihazı bekliyorum. sonradan pişman olmayın kafamız rahat olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG garantili 1400 e düşmüş dedi bir arkadaş bu telefona.Doğru mudur?Şu an en ucuz ne kadara alabiliriz acaba?Deri ya da değil farketmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperasa

Ben 2012 yılında samsung galaxy s3 almıştım. Ürün sorunlu çıkmıştı, geldiği gün geri iade etmek istedim kabul etmediler. Gönderdiğimde ürün müşteri kaynaklı arızalıdır diyerek ve ürünü tamir ettik diyerek tarafıma 2 seferde geri göndermişlerdi. Son gönderdiğimde hatta normalde tamir etmesekde olurdu ama biz iyiliğimizden tamir ettik. Teşekkür edeceğinize şikayet ediyorsunuz demişlerdi. Bende bir daha uğraşmadım. O zamanlar gittigidiyor üzerinden satış yapıyorlardı. Puanları %98 gibi birşeydi.
    quote:

Orijinalden alinti: alperasa

Ben 2012 yilinda samsung galaxy s3 almistim. Ürün sorunlu çikmisti, geldigi gün geri iade etmek istedim kabul etmediler. Gönderdigimde ürün müsteri kaynakli arizalidir diyerek ve ürünü tamir ettik diyerek tarafima 2 seferde geri göndermislerdi. Son gönderdigimde hatta normalde tamir etmesekde olurdu ama biz iyiligimizden tamir ettik. Tesekkür edeceginize sikayet ediyorsunuz demislerdi. Bende bir daha ugrasmadim. O zamanlar gittigidiyor üzerinden satis yapiyorlardi. Puanlari %98 gibi birseydi.

sa?ol alper cevabyn için. n11 deki dubai bili?im için uyaryyorsun de?ilmi..

lg g4 32gb kahve-deri almak için
    n11 den aldy?ymda 80 tl bonus felan ile daha iyi fiyata geliyor..

ancak, dubai bili?imden almak zorunda kalyp, medcell garantisi ile yüzle?ece?im.
    daha önce de ideal seçimden -GG ,alyp ses aryzasy sebebi ile geri gödnermi?tim iade aldylar.

bir de kutu açylyp , ?arj adaptörüne priz adaptörü ekleniyormu?. bu ?ekilde kullanan varmy. efektif olmuyor diyorlar.
    ayryca geri satarken yurtdy?y gelmi? ürün gibi görünüp ekstra de?er kaybyna sebep olabilir..

buradaki ustalarla fikir alyp ona göre alym yapyp yaryn, bende aranyza katylmayy dü?ünüyorum

ne dersiniz?

• fyilmaz kullanıcısına yanıt
    Vakti zamanında g2 lerin özellikle ilk serilerinde ısınmaya bağlı olarak ekran sararması olayı olmuştu ve lg Türkiye olanların sorunu giderildi fakat paralel cihazlar 'kullanıcı hatası' diye iade yada 400/500 tl para talep edildi
    Aynı arıza aynı marka sonuç ortada

Teorik olarak anlattıklarınız doğru ama pratikte işler öyle değil

Hepsi ile alakalı şikayetler mevcut. Burda bi kaç firmanın temsilcisi vardı vakti ile konulara cevap yazamaz oldular.
    Bir takım şeyler haliyle garanti kapsamında olmuyor amenna ama çok uzun yıllardır forumu aktif kullanan biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim paralel ithalat ürünü alanlar bir çok kez mağdur edildiler
    Aralarında cihaza fiziksel olarak darbe yapıp kullanıcı hatası diye ücret talep edilenlere şahit olduk
    Adam cihazı almıştır 10 yıl arıza çıkmadan kullanmıştır bunlar farklı şeyler

Paralel cihaz konusunda aklında soru işareti olanlara kronik bir sorun olduğu bilinen g2 nin ekran sararması olayını araştırmalarını tavsiye ederim farkı anlarsınız zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

Vakti zamanında g2 lerin özellikle ilk serilerinde ısınmaya bağlı olarak ekran sararması olayı olmuştu ve lg Türkiye olanların sorunu giderildi fakat paralel cihazlar 'kullanıcı hatası' diye iade yada 400/500 tl para talep edildi
    Aynı arıza aynı marka sonuç ortada

Teorik olarak anlattıklarınız doğru ama pratikte işler öyle değil

Hepsi ile alakalı şikayetler mevcut. Burda bi kaç firmanın temsilcisi vardı vakti ile konulara cevap yazamaz oldular.
    Bir takım şeyler haliyle garanti kapsamında olmuyor amenna ama çok uzun yıllardır forumu aktif kullanan biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim paralel ithalat ürünü alanlar bir çok kez mağdur edildiler
    Aralarında cihaza fiziksel olarak darbe yapıp kullanıcı hatası diye ücret talep edilenlere şahit olduk
    Adam cihazı almıştır 10 yıl arıza çıkmadan kullanmıştır bunlar farklı şeyler

Paralel cihaz konusunda aklında soru işareti olanlara kronik bir sorun olduğu bilinen g2 nin ekran sararması olayını araştırmalarını tavsiye ederim farkı anlarsınız zaten

Bu bir tercih meselesidir. Ama ben ihtimal üzerine 300 fazla vermeyi tercih etmem. G2 de yeralan gibi kronik ve ithalatçıların kabul etmediği bir sorunu ben G4 te bilmiyorum varsa güncel bir şey ona göre herkesi bilgilendirip yönlendirmek lazım ama yoksa şuan mevcut bilgimizle hareket etmeliyiz. Bende bir çok arkadaşıma GG den paralel telefon sipariş ettim. Çok şükür şuana kadar bir sorunla karşılaşmadım. Bir kişinin dokunmatiği takılmaya başladı onuda gönderdik servie ekran değişimi yaptılar ücretsiz sanırım ceppaket di garantisi. Yukarıdada bahsettim distribütör garantili G2 alan bir başka arkadaşım arka tuşların bantını çıkartırken tuş kalktı bir anda servise gönderdi 70 mi 75 mi öyle bir ücret ile yaptılar. Sonuç olarak G2 de olduu gibi distribütörün kabul ettiği ama diğerlerinin kabul etmediği kronik bir şey varsa onu dikkate alalım ve herkesi uyaralım ama yoksa bence fazla para vermeye gerek yok.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    505K serisi kullanıyorum 2015 Temmuz ayından beri. Şimdiye kadar başıma böyle bir iş gelmedi.
  • fyilmaz kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam haklısın birazda şans meselesi lakin arada ki farkın sadece reklam vs gibi giderlerin oluşturduğunu sanmıyorum
    Bim de her ürünün de aynı şeyi iddia ediyor :))
    Marka ya para vermeyin ama orda ki gofretle Ülker çikolatalı gofret bir değil işte :))

Bende tekrar telefon bakmaya başladım çünkü g2 nin ekran sorunu ortaya çıkmaya başladı ilk cihazlardan baya eskidi :) esasında sadece çok ısınınca ve beyaz renkte sol tarafta belli oluyor çok problem olmamakla beraber değiştirme isteğini perçinledi biraz

810 lu olmasa flex alabilirdim
    Yada risk alıp paralel g4
    Ama şu an aklım lenovo vibe p1(5000 mah 9/14 saat ekran süresi)

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

505K serisi kullanıyorum 2015 Temmuz ayından beri. Şimdiye kadar başıma böyle bir iş gelmedi.

505k serisi olduğunu nereden anlayabiliriz ?
  • En ucuz LG garantili nerede var?

• Gittigidiyor için (Paralel ithalat) ; 1359 - 25 BKM - 100 Worldcard puan = 1.234 TL
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g4-h815-32gb-4g-lte-akilli-telefon-202048438

n11.com için (paralel ithalat) ; 1359- 111 (çek satıştan alınabilir) - 50 finansbank puan = ????? ( ÇEk satıştan kaça aldığınıza göre değişir)
    http://urun.n11.com/cep-telefonu/lg-g4-h815-32gb-cep-telefonu-P68573589

hepsiburada.com (Paralel ithalat) ; 1499 - 100 (çek satıştan 50 TL ye alınabiliyor) - 100 Axess puan = 1.349 TL ancak burda bir sonraki alışverişte kullanmak için 150 TL çek kazanılacak.
    http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG432GR-DK3

ANCAK LG TÜRKİYE garantili isterseniz bu satıcı kesinlikle en uygun ve sağlam olanı; 1.599 TL ve n11 avantajları ile.
    http://urun.n11.com/cep-telefonu/lg-g4-h815tr-cep-telefonu-lg-turkiye-garantilidir-P63429532

• quote:

Orijinalden alıntı: fiat2001brava

Gittigidiyor için (Paralel ithalat) ; 1359 - 25 BKM - 100 Worldcard puan = 1.234 TL
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g4-h815-32gb-4g-lte-akilli-telefon-202048438

n11.com için (paralel ithalat) ; 1359- 111 (çek satıştan alınabilir) - 50 finansbank puan = ????? ( ÇEk satıştan kaça aldığınıza göre değişir)
    http://urun.n11.com/cep-telefonu/lg-g4-h815-32gb-cep-telefonu-P68573589

hepsiburada.com (Paralel ithalat) ; 1499 - 100 (çek satıştan 50 TL ye alınabiliyor) - 100 Axess puan = 1.349 TL ancak burda bir sonraki alışverişte kullanmak için 150 TL çek kazanılacak.
    http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG432GR-DK3

ANCAK LG TÜRKİYE garantili isterseniz bu satıcı kesinlikle en uygun ve sağlam olanı; 1.599 TL ve n11 avantajları ile.
    http://urun.n11.com/cep-telefonu/lg-g4-h815tr-cep-telefonu-lg-turkiye-garantilidir-P63429532

Gittigidiyor 1399 TL oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuzeyli.2891

şu forumda defalarca yazmışımdır belki, asla ama asla paralel ürün almayın beyler. yoksa paranız bekleyin 1100 kullanmaya devam edin ama şu deltaymış, ritzymiş bu adamlara para kaptırmayın. burada bir kaç arkadaş memnun kalıyor ama onlarcası dert yanıyor. paralel ithalat belki 10 yıl sonra alınabilir. sadece istanbul ve ankara da servisi bulunan firmalardan ne bekliyorsunuz?

Çok doğru bir tespit. Tr garantili alın ikinci el alın en azından bir şey olduğu zaman değişim olur. Delta ufak bir çiziğe garanti dışı diyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.