Şimdi Ara

LG G4 Burn In (Ghost Screen) Sorunu İncelemesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
7
Favori
27.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O kadar araştır et fiyat performans sonunda g4 ü seç, hb anormal indirim yaptı diye heyecanla al.
    sipariş kargoya gitti gözükürken senin bu olayı oku,lg bir cihazım bugune kadar olmadı,direk sodugum markadan zaten bunları okuyunca.

kılıf ve ekran koruyucuyu iptal ettim.
    telefon da kargoda diye iptal verilmiyor,yarın kargodan geleni direk iade olarak göndericem.

Şimdi tekrar telefon bakmaya uğraşıp durucaz.
    Ellerine sağlık üşenmeyip buraya insanları bilgilendirmek için yazmışsın.

Bu arada eski telefon ve yeni gelen telefonun serileri neydi?
    Bir umut belki yeni serilerde olmama ihtimali var mı diycem de,g3 hatta g2 de var diyen de var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vokial -- 26 Şubat 2016; 0:13:01 >
  • vokial V kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim
    ilk cihazım 506 ikinci cihaz 601 serisiydi.
    Takıntılı bir insan değilseniz çok sıkıntı yaratmaz hocam ama benim gibi takıntılıysanız ve ekran konusunda titizseniz yapamazsınız o cihazla.
  • valla takıntılı adamımdır ben de ince eler ederim,ama şirkette 2 g3 1 g4 olan arkadaş var.
    Direk saat olayına baktım ama tertemiz gözükuyorlar.Telefon kargodan gelmiş ama bir sure açmayı planlamıyorum.

Arkadaş aynı olayların s6'larda da olduğunu soylemiş.Bi teknoloji magalarına gidip orada uzun sure açık kalan cihazlara bakmayı düşünüyorum ben de.

Sonuç olarak saatlerce telefonu açık tutmuyoruz,oradaki cihazlar bize tam örnek vermese bir fikir verir.
  • vokial V kullanıcısına yanıt
    hocam g4 de normal kullanımdada yapıyor. dediğim gibi 2 günede yapabilir 2 ayada 1 seneyede. ama yapıyor yani. Evet samsunglardada var mağzada gezerken gördüm.
    Ama mesela g3 dede var ama g3 de görmesi çok zor. anında kaybolup gidiyor. g4 deki bir süre kalıyor ekranda o rahatsız eden kısım.
    fiyat performans oranını göz önüne alaraktan düşünün hocam. gerçekten takıntılıysanız rahatsız eder.
    ama yok önemsemem diyorsanız performans olarak güzel cihaz.
  • az önce teknosada cihazlara baktım.g4 de cok silik de olsa dikkat edince gozukuyordu.
    yalnız s6 edge'deki goruntuyu keske resim cekseydim dedim çıkınca.
    sanki ekrana sticker yapıştırmışlar gibi beyaz ekranda o kadar rezil bir goruntuydu ki,yani oraya o telefonu koyarak ne kadar müşteri kaybettiklerini nasıl gormezler hayret.

lg onun yanıda dikkat bile cekmiyor,lg yı kullanabilirim valla.samsungu gordukten sonra tekrar bi sogudum samsungdan.
  • Hepsiburada 601 serisi gönderdi,sanırım bu son seri,daha sorunsuzdur diye umuyorum.
    herhalde bu cihazı kullanıcam, samsung a7 2016'ya baktım goruntu guzel duruyor da daha bi bayan telefonu ayarında.
  • Yaklaşık 3 yıldır İphone 4 kullanıyorum artık iyice yavaşladı telefon değiştirmeyi düşünüyorum.Aslında appledan memnunum fakat değişiklik olsun diye android geçmeyi düşünüyorum.Samsung sevmiyorum(her gün yeni bir telefon çıkaran firmanın ürününün arkasında duracağını düşünmüyorum).
    Sony playstation ve tv dışında ürününü kullanmayı düşünmüyorum.
    Aklımda LG G serisi vardı fakat araştırmalarım sonucu LG Lg3 16 gblarda donma sorunu, lg g4 te ghost screen sorunu derken ne yapacağımı şaşırdım :)
    Gidişat yeni bir iphone ile devamı gösteriyor ama bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sdk.JK -- 26 Şubat 2016; 18:45:30 >
  • Sdk.JK S kullanıcısına yanıt
    ne yaptınız hocam yoğunluktan dolayı konuya bakamadım bi kaç gündür
  • brynrdg kullanıcısına yanıt
    Hala iphone 4 ile devam zaten haziran-temmuz yazın yeni telefon almayı düşünüyorum hocam.
    Hala araştırmalara devam fakat pek yardımcı olan yok forumda sağda solda kullanan eş dosttan fikir almaya çalışıyorum.
    Sizin tavsiyesiniz var mı?(telefona 1200 liradan fazla vermeyi düşünmüyorum, 2.el alma ihtimalim de yüksek hocam)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu sorunu tam olarak anlayamadım ekrandaki o iz bir süre sonra geçiyor mu yoksa kalıyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Geçiyor ama 5 dakikalık bir kullanımdan sonra tekrar çıkıyor.
  • blackcemre kullanıcısına yanıt
    servise vericeksiniz hocam yeni telefon verecekler size sonra tekrar karşılaşacaksınız bu sorunla sonra tekrar tekrar devam.
    Baştan aşağı okuyun hocam konuyu fikir edinmenizde faydası olacaktır.
  • blackcemre kullanıcısına yanıt
    Eğer telefonu alalı 6 ay olmadıysa değiştirmek hatta ve hatta PARA İADESİ YAPMAK ZORUNDALAR!!!!
    Ha size derler değiştirmiyoruz para iadesi vermiyoruz derlerse sizde ona göre mahkemeye verirsiniz.
    Bir önceki mesajımdada dediğim gibi konuyu baştan aşağı okursanız aşağı yukarı neler yapıldığını ne yapılacağını anlarsınız.
  • Sonunda bugün fatura tutarımı almayı başardım :)

Edit
    "Bugün dediğim 08.03.2016 Anca yazmaya fırsat bulabiliyorum :)"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brynrdg -- 9 Mart 2016; 0:43:46 >
  • Arkadaşlar merhaba,

hangi serilerde burn in olayı yok ya da daha az var. bunun tespiti varmı acaba?
  • CXath1 C kullanıcısına yanıt
    Tum serilerde var hocam. Seri ayrimi yok. Fakat lg urunun arkasinda. Ugrastiriyor bazen biraz ama lg garantisi varsa bir sekilde sorunun cozulur. G4 mu almayi planliyorsun.

• Oneplus 2 ile takas ettim.. Bin pişman oldum bu olay dün başıma gelince. Marka falan hikaye bilinmeyipte çok kalite olan markalar var gerçekten..

• Fataldose F kullanıcısına yanıt
    cihazın garantisi yokmu?
  • Vodafonedan alınmış brightstar etiketi var üzerinde ama 8.ayda alınmış değişim olmaz diye vermeyi düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fataldose -- 24 Mart 2016; 11:20:12 >
  • Bu arada mağaza da burn in tool diye bi program var farklı renkler değişiyo ekranda bi nebze azalttı o sanki.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.