Şimdi Ara

LG G4 2.GÜNÜNDE SIKINTI ÇIKARDI DEĞİŞİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dün Lg g4 aldım. Telefon çok fazla ısınıyor ve çok şarj yiyor ve geç şarj oluyor. Garantiye versem değisim olabilme durumu nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yunskrgl

Arkadaşlar dün Lg g4 aldım. Telefon çok fazla ısınıyor ve çok şarj yiyor ve geç şarj oluyor. Garantiye versem değisim olabilme durumu nedir?

Ustam bir hard resetlemeyi dene bakalım ne olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • coco1912 C kullanıcısına yanıt
    kardeş telefon 0 aldığımdan dolayı henüz resetlemeyi düşünmüyorum. İnş. değişim yaparlar.
  • quote:

kardeş telefon 0 aldığımdan dolayı henüz resetlemeyi düşünmüyorum. İnş. değişim yaparlar.

Senin iyiligin icin soyluyoruz sifirla diye, garantiye verirsen sifir telefona parca degisimi yapip yapmamalarini anlamak 2 hafta surecek.

Senin yapman gereken telefonu sifirlamak. Tam sarj edip tam bosaltmak. Sonra normal kullanima devam et. Isınırsa sarji yine hizli giderse garantiye ver

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam öncelikle hayırlı olsun bence denilenleri yapmayı deneyin.ilk günden format atılınca bir şey olmuyor.Kimse de anlamaz.Sorun devam edecek olursa iade şart.

• çoktan kasıt ne? büyütmüş olabilir misiniz?

• Hard reset atmaya bile korkuyorsanız iphone alın. Gerçi hard resetin ne olduğunu bile biliyor musunuz ondan da emin değilim ya neyse
  • Boşa göndermiş olursunuz bana kalırsa. Benim telde de az şarj gitme asiri isinma gelen ve giden aramalarda sesin gidip gelmemesi sikayetleeiyle gonderdim 2 hafta serviste durdu gittiği gibi geldi. Lg g4 un sarji zaten az gidiyor ekran donanim özellikleri kuvvetli oldugu icin isiniyorda bi sure sonra alisiyosun.

• neyin ne olduğunu biliyorum ayrıca farkındaysan telefonu çoktan aldım sen bana öneri veriyorsun boş yapma.
  • sanırım biraz öyle oldu hocam şimdi iyi gibi telefon optimizasyon sorunlarındanda olabilir.
  • tam şarj bitirip taktım şarja gayet iyi bir şekilde şarj etti şimdi şarjıda iyi gidiyor ısınmada bitti teşekkür ederim.
  • quote:

neyin ne olduğunu biliyorum ayrıca farkındaysan telefonu çoktan aldım sen bana öneri veriyorsun boş yapma.

Tamam o zaman boş yapıyorum ben.

quote:

Şu cümlendeki olmayan mantığı bana biraz açıkla aydınlanayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makifylmzz

quote:

neyin ne olduğunu biliyorum ayrıca farkındaysan telefonu çoktan aldım sen bana öneri veriyorsun boş yapma.

Tamam o zaman boş yapıyorum ben.

quote:

Şu cümlendeki olmayan mantığı bana biraz açıkla aydınlanayım

Burası tartışma yeri değil ayrıca gördükki telefondaki sorunun hard resetle bir alakası yokmuş fabrika çıkışı telefonda böyle bir işlem yapmadım saten sorun optimizasyondan dolayıymış.

• quote:

sanırım biraz öyle oldu hocam şimdi iyi gibi telefon optimizasyon sorunlarındanda olabilir.

Android ilk açılışta 1 2 gün arka planda baya bir indeks işlemi yapar 1 hafta kullanın bi. sorun devam ederse o zaman sorun var deriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir.ksk -- 22 Eylül 2015; 8:07:11 >
  • Burada kullaniciya laf yapacak bir durum yok. Eger tuketici bir urun almissa o urun sorunsuz olmalidir hic birseyle ugrasmadan kullanabilmesi gerekiyor. Telefonda sorunlar varsa bu firmalarin sorunu kullanicinin bunlarla ugrasmasina gerek olmamali bile.

Neyse konuya gelelim nerede aldiniz bilmiyorum ama eger sim kart takmadiysaniz 7 gun icinde iade ve degisim hakkiniz var. Ancak sim kart takildiysa kabul etmiyorlar.

• Beyler sanırım optimizasyon sorunlarından dolayı telefon ısınıyormuş ancak bu çok sürmedi ve şuan telefonun şarjıda iyi ısınmada yok telefon alacaklara tavsiye ederim.
  • Tam bir f/p ürünü ustam keyfini çıkar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Tam bir f/p ürünü ustam keyfini çıkar

teşekkürler hocam daha iyisi sizin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lirikal Militan

Burada kullaniciya laf yapacak bir durum yok. Eger tuketici bir urun almissa o urun sorunsuz olmalidir hic birseyle ugrasmadan kullanabilmesi gerekiyor. Telefonda sorunlar varsa bu firmalarin sorunu kullanicinin bunlarla ugrasmasina gerek olmamali bile.

Neyse konuya gelelim nerede aldiniz bilmiyorum ama eger sim kart takmadiysaniz 7 gun icinde iade ve degisim hakkiniz var. Ancak sim kart takildiysa kabul etmiyorlar.

nasıl anlıyorlar sim kart takıldığını çıkar takmadım de
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

Orijinalden alıntı: Lirikal Militan

Burada kullaniciya laf yapacak bir durum yok. Eger tuketici bir urun almissa o urun sorunsuz olmalidir hic birseyle ugrasmadan kullanabilmesi gerekiyor. Telefonda sorunlar varsa bu firmalarin sorunu kullanicinin bunlarla ugrasmasina gerek olmamali bile.

nasıl anlıyorlar sim kart takıldığını çıkar takmadım de

IMEI numarası BTK sistemine geçmiş oluyor. Anlaşılıyor hocam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.