Şimdi Ara

LG G3 Teknik Bilgi - Paylaşım Konusu(Rom,mod,root,kernel vb..)(1. sayfa güncellendi) (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.553
Cevap
43
Favori
125.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lithium

Arkadaşlar 2 sene önce aldığım G3'ün garantisi bitti. Android 5.0 var ve sistem otomatik güncelleme bulamıyor. En son çıkan en güncel ve stabil sürüm hangisidir? Bir de nasıl yükleyeceğim yardımcı olursanız sevinirim.

v30g onerebilirim. suanlik sorun yasamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • almayın telefon sakat
  • Troll Nick kullanıcısına yanıt
    katılıyorum kronik sorunu olmadığı söyleniyor ama telefon başımıza bela oldu, ekran kararması 1,5 senede olabilir mi??
  • bu root olayı nasıl oluyor bir türlü beceremedim. cihaz d855
  • mrb ust bildirim cubugu asagi inmiyor.

ve telde islem yaparken bildirim cubugu yarisina kadar inip ekrani donduruyor. illa ekrani kapa ac yapmak lazim. sorun nedir sizce

• Arkadaşlar merhaba.

https://forum.donanimhaber.com/lg-g3-donma-ve-dokunmatik-sorunu-acil-yardim--119022697

Şu linkteki problemin aynısı yaşıyorum.

Buna batarya takılmıştı sözde orjinal takıldı.

Bataryadan kaynaklı olabilir mi dokunmatiğin bir çalışıp bir çalışmaması ?

Doğru akım gelmemesi bozuyor olabilir mi ?

Cevabınızı bekliyorum teşekkürler..
  • clean rom 2.7 kullaniyorum suan.

• Merhaba arkadaslar

Lg g3 d855 cihaza root ve twrp'den sonra fulmics 8 kurdum. Pil performansini begenmedigim icin stock kdz yuklemek istedim. Fakat hicbir sekilde download moduna alamadim. Cihaz fastboot moduna giriyor.ve hicbir tepki vermiyor pc gormuyor.

Sadece twrp ye giriyor.

Stock kdz nasil yuklerim

Yardimci olursaniz sevinirm.

• Gorke07 kullanıcısına yanıt
    Ne yaptiniz

Cihazi download moda alabildiniz mi

Nasil

Iyi aksamlar

• 1-)Arkadaşlar lg g3'ü aldığımdan beri hiç güncellememiştim. Android 5.0 vardı. Bir kaç gündür kendi kendine çökmeye, donmaya, resetlemeye başladı. Sürekli LG ekranında takılı kalıp bataryayı söküp açabiliyordum. Dün en sonunda hiç açılmayınca zorla flashlayıp 6.0'a yükselttim. Cihaz açıldı fakat donma ve lg ekranında kalma sorunu yine oluyor. Bu sefer arada açıyor cihaz ama bazen de açmıyor. Bu sorunu tamamen nasıl çözebilirim?
    2-) Tabi cihaz lg ekranında kalıp açılmadığı için pc suite filan tanımadı dolayısıyla yedekleme yapamadım. Çoğu önemli bilgim sd kartta olmasına rağmen müzik klasörüm telefondaydı ve herşey silindi. Müziklerimi ve silinen diğer dosyaları kurtarmamın bir yolu var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi geceler

Lg G3 rom falan atılmadı sadece güncellemeler yapılık 3 yıldır kullanıyoruz fakat son 1 yıldır ısınma ve ısınma kaynaklı wifi ve şarj yeme sorunları(Wifi açık ama bulmuyo ve tıklanmıyor)

Anakart açıldı ve termal macun ile işlemciler kapatıldı 1 ay düzgün gitti ama şimdi yine aynı

Yokmu bunun çözümü illallah geldi

• 32gb D855 Tr 30g cihazimi root ve twrp icin 30b ye degistim.
    Her yerde anlatildigi gibi kingroot la rootladim.Sorun olmadi.Autorecmmd855.apk kurdum twrp icin.tikladim.yuklendi dedi.3 saniye sonra ekran kapandi.
    Hard brick oldu.Birakin down modu Sarji bile gormuyordu.
    Usb den pc ye baglayinca ; qhsusb_bulk olarak gordu.Qualcomm driver kuruncada ;qualcomm 9008 olarak gormeye basladi.
    Tot dosyasi vs denedim aksama kadar.Olmadi.Baglanti hep hata verdi.boarddiag falan..
    Alternatif lg smart boot diag araciyla duzeltenler varmis.Onu denemedim.
    Dogubank a gittim.Yazilimci jtag kullanarak kolayca halletti.Ama yazilim atip(30b) ayni sekilde 3 defa autorecmm yuzunden hard brick yapti.O da twrp kuramadi.
    Sormak istedigim;
    1- 5.0 a gecip. root twrp yuklesem. O sekilde 6.0 flashlayinca twrp gider mi?
    2- Oneclickroot sitesinin support kisminda "Lg g3 d855 6.0 mm root oluyor yaziyor.Kullanan var mi?

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.