Şimdi Ara

★★★ LG G3 SERVİS ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
6
Favori
4.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bu konuda herhangi bir şikayetten servise gönderdiğiniz telefonlarınız gelişmelerini, ortaya çıkan sorunları ve bu sorunların nasıl çözüldüğünü yazabileceksiniz. Ana konuda çok fazla servis mesajı olduğu için bir şikayet veya gelişme olduğu zaman buraya yazın lütfen.

LG MÜŞTERİ HİZMETLERİ
    444 6 543

• bootlader kullanıcısına yanıt
    Konu LG G3 kullanıcılarına hayırlı olsun
  • Teşekkürler hocam Bakalım hala şu servistekiler cihazınızı göndereceğiz diyorlar hergün arıyorum bir gelişme yok. 8'ine kadar gelir umarım bir geziye çıkacağım
  • Arkadaşlar çatlak için gönderdim ama sadede birkaç parça değişimş yapıldı. Bazı arkadaşlar para iadesi olacağını söylüyordu ama orada çalışanlar eğer telefonu aldıktan itibaren 6 ay içerisinde sorun çıkarsa değişim yapabiliriz gibi bir şey söylemişti.

Şimdi benim değişim gerçekleştiği halde tüketici heyetine felan başvuru yapmam halinde para iadesi almam gibi bir şey söz konusu olur mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurcanuzun kullanıcısına yanıt
    Parça değişimi yapılmış yani sorun çözülmüş o yüzden şuan için bi işlem başlatamazsınız diye biliyorum. Aynı sorundan 3 defa servise giderse o zaman para iadesi ve değişim hakkınız çıkıyor böyle bir şey olduğu zaman THH'ye başvuru yapabilirsiniz, ve ya 20 işgününü geçirdilerse yine THH'ye başvuru yapabilirsiniz. Dedikleri gibi 6 ay içerisinde bir sorun olursa direk yeni telefon veriyorlar ama 6 ay geçince ilk önce sorunu çözmeye çalışıyorlar.
    Hocam bazı arkadaşlar para iadesi aldık diyince ben de alabilirim diye düşünmüştüm. O zaman en yakın zamanda elden çıkarmak daha doğru olur sanırım. Şuanda g5'te sıkıntı yaşıyorum, yenisini almak yerine para iadesi isteyeceğim ama sanırım o da imkansız görünüyor. Birkaç arkadaş vermiş ve sadece değişim yapmışlar. Lg'yi severdim ama bu Amiral Gemisi telefonlarda çıkan ufak problemler mide bulandırmaya başladı artık, soğuma evresine girdim sayılır.

• Merhaba arkadaslar bende 08/08 de LG G3 cihazımı 3ncü kez servise verdim ilkinde değişim oldu ikincisinde parca değişimi oldu bugun LG yi aradıgımda cihaz değişim için onaya sunulmuş dediler sormak istediğim yine g3 mü verirler yoksa üst model cihazmı şimdiden tesekkurler..
    0 | |
  • ugurcanuzun kullanıcısına yanıt
    Keşke alsanız paranızı da kurtulsanız şu LG'den. Telefonları her ne kadar ilk başta güzel olsa da gün geçtikçe sorunlar gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Servisi de hiç ilgili değil. G4'teki en büyük sorun ghostscreen di ve g5de yine bu sorun çıktı. Hayır koskoca mühendisleriniz var nasıl başarıyorsunuz her modelde aynı sorunu? Umarım paranızı alırsınız..
  • Stok olmadığında muadilini (LG G5 SE) o da olmadığında üst modelini (LG G4) veriyorlar fakat G3 stokları Pazartesi günü gelmiş bulunmakta. Yani G3 vericekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bootlader

Stok olmadığında muadilini (LG G5 SE) o da olmadığında üst modelini (LG G4) veriyorlar fakat G3 stokları Pazartesi günü gelmiş bulunmakta. Yani G3 vericekler.

Hayırlı olsun konu :D Senin son durum nedir hocam.

Benim bugün 20. günüydü ve baktım sitede durum değişmiş. Bakalım son durum ne olacak.

Ben de bu haftaici aradim g3 su an stoklarda yok dediler herkes kafasina gore konusuyor galiba bu musteri hizmetlerinde

• Aynen dün gerek verdiğim yetkili servis gerek lg nin kendisi g3 stokta olmadığı ve de yetkili servis G4 veya zorlarsan G5 alabileceğini söylüyor Sayet g3 verseler işime gelir çünkü telefonu 2 yıldır kullanıyorum bu eylül 3 te garantisi bitiyor sonuç olarak sıfır telefon alacağım için her türlü benim açımdan iyi..

• Deyişim kararı çıktı şimdi de depo çıkışı bekleniyor 1 haftadir bu kadar zorlamyin

• Haydaaa ne çabuk bitti stoklarda ya Ne zaman gelecek acaba inşallah 1 ay daha beklemeyiz
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam :) Benim de aynı senin verdiğin resimdeki gibi No Swap Stock Available yazıyo, ne çabuk stoklar bitti 10 tane mi getiriyorlar anlamıyorum. Belki g5 se yeniden ortaya çıkar da zor iş
    Valla bana söylemem g4 eğer zorlarsan G5 verirler dedi yetkili servis hemde ama dedigim gibi ben daha 1 hafta 7 is günü oldu 13 is günü daha bekliyorum sonrasında direk Thh para iadesi isticem

• Yetkili servisin bir şey bildiği yok kardeşim bana da dedi g5 se kesin verilecek diye bir baktım g3 verilmesi kesinleşmiş. Öyle zorlamayla bağırmala falan hiç bir iş yapmıyorlar canları ne isterse o oluyor genelde.
    Şuan aksini alanı görmedim ilk kez sizden duydum yasal bir süre var o süre dolara maddi olarak her türlü hakka sahip oluyorsunuz 3 ay gibi bir sürede cihaza verdiğiniz paranın yüzde 10 tutarını kesip veriyorlar Thh kararı ile zamanım bol derseniz o parayi kestirmezsiniz g3 suan üretimi yok bu kesin bilgi çalışan bir arkadaşın direk söylediği şey.. sadece yedek parça mevcut oda kasa değişimi vb konularda oda ama bildiğim ve de gözlemledigim kadariyla LG g5 se model veriliyor genelde. .

• Valla benim bugün 35 gün oldu zaten THH ye verip de 2-3 ay bekleyemem hocam, ben de öyle düşünüyordum G5 SE verecekler G3 üretimi bitti diye ama müşteri hizmetleri G3 dedi hatta değişim departmanıyla görüşüp kesin bilgi aldı stoklar gelmiş diye ama şuan stoklar yok diyorlar 5 günde stoklar nasıl bitti şaşıyorum, umarım G5 SE verirler işime gelir
    Şuan yok hatta g4 bile stokta olmayabilir şahsen ben g3 yerine g4 istiyorum ama suda var en başından dediğim gibi 2 yıl oldu garanti 3 eylül son sıfır cihaz alcam her türlü avantajlı benim icin

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.