Şimdi Ara

★★★ LG G3 SERVİS ANA KONUSU ★★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
6
Favori
4.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cumartesi telefonuma mesaj gelmiş teknosadan gelip alabilirsiniz diye ama görmedim, ben de pazar günü akşam yedide gittim teknosaya aldım geldim
  • biraz önce müşteri temsilciyle görüştüm g3 stoklarda yokmuş :D çarşamba günü onaylanır üst model ne varsa gönderilir dedi. bakalım neler olacak :D
  • Herkes başka bir şey söylüyor. 1 hafta daha bekletirlerse THH gideceğim bakalım. Sitesine baktım şu anda hala durum aynı onay da yok sanırım. Cihaz olmadan da değişim raporunu onaylamıyor haliyle, rapor onaylansa servisten çıktısını alıp vatana gideceğim, eğer vatan da yamuk yapmazsa, kızın dediği gibi her şekilde ilgileniriz dediği doğru ise bir S7 almayı planlıyorum artık.

G5 i uzun uzun inceledim. S7 yi de G5 kamera konusunda öne çıkıyor sadece. S7 su geçirmezlik ve şık tasarımı ile. Ama her ne kadar gorilla glass 4 olsa da ikisi de acayip narin telefonlar, dayanıklılık olarak sınıfta kalır piyasadaki bütün telefonlar. Bu goroilla glass şirketi de milleti yiyior bence. Bildiğin kıytırık cam alayı yahu 1metreden düşse kırılıyor bütün hepsi drop testlerde. Eski camlar daha dayanıklıydı vallahi.

Ama normal G5 in de geniş açı kamerası ve kamerasının %100 crop da daha fazla keskinlik yakalıyor olması düşündürüyor. Modüler yapısıyla zerre kadar ilgilenmiyorum çünkü aksesuarlarına bir ton para vermek gerekir G5 in alt kısmı korkutuyor bir de beni, yeri gelecek cebimize koyacağız çömeleceğiz bazen, kenarlardan baskı yapıp çatlayıp kırılmasın ?

Ama en önemli konu root ve custom rom konusu ise LG de çok daha başarılı. Samsung da sayaç yüzünden bu işler çok sıkıntılı

Neyse bakalım hayırlısıyla para iadesini alabilirsem daha ayrıntılı düşürüm.

• Telefonun kutusuna baktim 509k vermisler. Ya siz 35 gun beklettiniz son seri niye vermiyorsunuz allahin belalari Telefonun sag ust kosesinde koskocaman ghostscreen var napicam ben simdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ayın 8 nde verdiğim G3 cihazım degisim onayı verilmiş üst cihaz istediğim için yeni cihazın gelmesi 1 ayı bulacak dediler bende kabul ettim G3 yerine G5 SE alacağım suan sadece beklemek kaldı. .

• ben servisi aradım tamir etmişler yarın gidip alcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuasarPanda

Bu ayın 8 nde verdiğim G3 cihazım degisim onayı verilmiş üst cihaz istediğim için yeni cihazın gelmesi 1 ayı bulacak dediler bende kabul ettim G3 yerine G5 SE alacağım suan sadece beklemek kaldı. .

hocam üst cihaz isteme durumu yok, ancak stok da yoksa üst cihaz veriyorlar. nasıl oldu bu olay anlatır mısınız rica etsem? :)
  • Var hocam neden dersen hemen soyleyim sana G3 kronik sorunlu bir cihaz ve benim 3ncu kez servis gördü bugun müşteri hizmetlerini aradıgım zaman durumu anlatım ya para iadesi yada aynı donamımda bir cihaz istediğimi soyledim onlarda bana para iadesi için thh kararı ile alabileceğimi veya istersem G4 veya G5 SE cihaz için siparişte bulunup bı cihazında yurt dısından temin edileceği 1 ay süre olacagını soylediler zaten tüketici yasası ile alakalı bir link paylaştım orda zaten gerekli bütün adımlardan bahsediliyor dogal olarak videodaki gibi süreci yaparsanız yasal olarak g4 veya G5 se alabilirsiniz..
  • bootlader kullanıcısına yanıt
    haydaaa g3 de nasıl ghost screen olur yahu allah kolaylık versin hocam senin bu durumu gördükçe ben de korkuyorum vallahi Tekrar ver servise uğraş ama işte zaman kaybı var ah ah. Bu sefer g5se diye tuttur bence.
  • G3 kronik sorunlu bir telefon en başta cam gibi catlamasi kışın soba Olması ve donmaasi

• Sonunda g5 se geldi arkadaşlar güzel cihaz rengi penbe ama kılıf takar kullanırım ısınma g3 göre %50 az 32 gb göndermişler 10 numara şimdilik daha 3 saattir beraberiz bakalim ilerleyen saatlerde nasıl olacak

• ali6511 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun gule gule kullanin Ne kadar sürdü gelmesi bende bekliyorum

• ali6511 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, kılıfsız bile kullanırsınız yahu ne olacak marjinal takılırsınız zaten anormal bir pembe değil sanırım metalik bir rengi var D: ekran parlaklığı g5 de çok düşüktü hocam g5 konusunda da baya bundan yakınanlar var. G5SE de durum nedir g3 e göre ekran parlaklığı yeterli mi ? Ben s7 ile g5 i karşılaştırınca hatta g4 g5 karşılaştırmasında g5 bir tık geride kalıyordu. Sanki %100 de değil gibi parlaklığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orijinalden alıntı: bootlader

Stok olmadığında muadilini (LG G5 SE) o da olmadığında üst modelini (LG G4) veriyorlar fakat G3 stokları Pazartesi günü gelmiş bulunmakta. Yani G3 vericekler.

Hayırlı olsun konu :D Senin son durum nedir hocam.

Benim bugün 20. günüydü ve baktım sitede durum değişmiş. Bakalım son durum ne olacak.

★★★ LG G3 SERVİS ANA KONUSU ★★★

hocam bu bekleyen numara olayı nedir bi bilginiz var mı? :D

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    incelemelerde g5in amiral gemilerinin hepsinden daha parlak bi ekranı olduğunu söylüyorlardı :D
  • vallahi ben de bilmiyorum hocam. Bu linkten bakıyorum hala fotodaki gibi bende. gerçi 2 iş gnü oldu daha :)

https://www.lg.com/tr/destek/teknik-servis/teknik-servis-takip
    bende de 001 yazıyor :D acaba o serviste cihaz bekleyenlerde öncelik ben miyim? :D
  • Servis takibinde 003 numaradayım No swap stock available yazıyor.Değişim kararı çıkıtğıyla ilgili bilgi aldım,onaylanması ne kadar sürer?Tecrübeli olanlar vardır aramızda
  • QuasarPanda kullanıcısına yanıt
    56 günde geldi

Ekran parlaklğı çok hemde acayip yüksek %23 te kullanıyorum inan şu an gündüzde 47 de di parlaklik şu an %100 yapamıyorum bile çok yüksek. Kasaya gelince dediğin gibi metalik pembe biraz gülkurusuna benziyor. Ama g3 göre çok hızlı birde ısınma cok az

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.