Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21202121212221232124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Geçen uzun süre video test etme imkanım oldu. Cayır cayır güneşin altında (Kafa derim bile yanmış arkadaş ) FHD video çektim. 14 dakika sonra telefon video çekmeyi durdu ısı nedeniyle. Ekran parlaklığı en sondaydı, sanırım onun da etkisi oldu. İlk defa bu kadar ısındığını gördüm telefonun :) Yoksa normal günlük kullanımda oyunlarda falan hiç ısındığını bilmiyorum şikayetim olmamıştı.

Video çekerken oluyor ben sırf o sebeple 1080p üstüne çıkmıyorum. Hani 4K çekim falan diyorlar da hikaye, zaten 1080p yetiyor. TeknoSeyir'de incelemesi vardı orada da aynı şeyden şikayet etmişlerdi.

FHD 60FPS çekiyorum oldukça yeterli. Custom rom kullandığım için 60fps seçeneği mevcut. Baya iyi oluyor 60fps :D

Bu arad akulaklığa baya alıştım ama 1kmlik parkurun son 300 metresinde kulaklık artık çıkmaya başlıyor koşarken Normal kullanımda hiç düşmüyor. Aslında kulak kulaklığa alışıyor diyebilirim. Eskiden sennhesier çok rahat dururdu LG den sonra cx200 ler ufak gelmeye başladı kulağıma ve düşüyor :D Ses kalitesi olarak çok doğal ve kaliteli bence kulaklıklar. CX200 ile karşılaştırınca basslar onda daha fazla mesela ama çok yapay geliyor. Sahne performansı olsun tiz olsun çok daha iyi Lg nin kulaklıkları. Biraz da bass yönünden yüksek olaydı iyi olacaktı. :D

1080p yetiyor bana. Telefonda yüklü gelen Google Play müzik Hangouts vs sildiniz mi?

Kulaklikta Nokia derim gayet güzel ses veriyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hep Bu Kasmalar Google Yüzünden Oluyor Saçma Sapan Optimize Edilmemiş Sürümler Çıkarıyor Sadece G3 Kullanıcıları Değil Bütün Lolipop Kullanan Telefon Sahipleri Memnun Değil Lolipopdan Kısa Sürede Android M Gelsede Kurtulsak Şu Sürümden Ayrıca Yeni Sürümde Google Zorunlu Yüklü Bulundurduğu Uyuglamaları Silme Seçeneği Koymalı Belki Ben E Mail Kullanmıyorum Devre Dışı Değil Silmek İstiyorum Android Özgürlükse Bu Getirilmeli Ve Google Sonunda Çok Geç Olsada Uygulama İzinlerini Ayar Çekti Android Özgürlükse Bunları Yapmalı Google Ve Telefon Üreticileri Donanımı Yükseltmeye Çalıştığı Kadar Önceki Modelini Desteği Kesmemeli Ve Yazılım Üstünde Çalışmalı Bence

• AndroidTR20 kullanıcısına yanıt
    İsin ozgurluk kismi google dan sonra basluyor. Google dan ozgurluk beklemek yanlis

• quote:

quote:

quote:

Geçen uzun süre video test etme imkanım oldu. Cayır cayır güneşin altında (Kafa derim bile yanmış arkadaş ) FHD video çektim. 14 dakika sonra telefon video çekmeyi durdu ısı nedeniyle. Ekran parlaklığı en sondaydı, sanırım onun da etkisi oldu. İlk defa bu kadar ısındığını gördüm telefonun :) Yoksa normal günlük kullanımda oyunlarda falan hiç ısındığını bilmiyorum şikayetim olmamıştı.

Video çekerken oluyor ben sırf o sebeple 1080p üstüne çıkmıyorum. Hani 4K çekim falan diyorlar da hikaye, zaten 1080p yetiyor. TeknoSeyir'de incelemesi vardı orada da aynı şeyden şikayet etmişlerdi.

FHD 60FPS çekiyorum oldukça yeterli. Custom rom kullandığım için 60fps seçeneği mevcut. Baya iyi oluyor 60fps :D

Bu arad akulaklığa baya alıştım ama 1kmlik parkurun son 300 metresinde kulaklık artık çıkmaya başlıyor koşarken Normal kullanımda hiç düşmüyor. Aslında kulak kulaklığa alışıyor diyebilirim. Eskiden sennhesier çok rahat dururdu LG den sonra cx200 ler ufak gelmeye başladı kulağıma ve düşüyor :D Ses kalitesi olarak çok doğal ve kaliteli bence kulaklıklar. CX200 ile karşılaştırınca basslar onda daha fazla mesela ama çok yapay geliyor. Sahne performansı olsun tiz olsun çok daha iyi Lg nin kulaklıkları. Biraz da bass yönünden yüksek olaydı iyi olacaktı. :D

Hocam yalnız FHD'de 60 FPS çekemiyor cihaz. 720p'de çekip 1080p'ye upscale ediyor. Sürücü kaynaklı bir problem bu.

Eğer 30 FPS ile 60 FPS arasındaki farka bakarsanız 60 FPS'de kayda değer bir detay kaybı olduğunu görebilirsiniz.

• Arkadaşlar g3 için not almak vs için ince çizim kalemi arıyorum,nette biraz bakındım ama aradıgım gibisini göremedim hep kalın kalemler var,siz hangini tavsiye edersiniz? aradıgım kalem g3 styluslarla gelen kalem gibi olsun istiyorum,yardım ederseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjSerkanK

Merhaba Arkadaşlar,
    Bende aranıza yeni katıldım, g3 aldım.
    İlk izlenimim maalesef inanılmaz bir ısınma, telefonu sadece 2-3 dakika facebook vs ye baktığımda ısınmaya başlıyor.
    Sarjda iken zaten bir uygulama vs ile ugraşırsam zaten el zor tutuluyor.
    Telefon ile büyük dosya indirince uzun video izlenince ya da oyun oynayınca ısınmasını anlarım ama boyle çok kısa kullanım ve facebook twitter vs ye bakınca bile ısınmasını kabul edemiyorum.
    Forumda hard reset den bahsedilmiş bunu uygulayarak sonuç alan var mı acaba ?

Ürünü alalı 1-2 gün oldu kliksadan aldım , cayma hakkımı kullanıyım dedim ama sim kart takılırsa içine ya da wifi bağlanır ise o zaman geri iade almıyorlarmış.
    Buda çok tuhaf sanırım bu sadece kliksada uygulanıyor çünkü ilk defa duydum.

Telefona hard reset attım ancak maalesef bir fayda etmedi. Kliksa müşteri hizmetleri sitesinde yazıyor cep telefonlarında hat takılırsa iade alınmaz vs diye ama
    müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım geri gönderin alalım dediler.
    5-6 gün kullanım sonrası telefonu fabrika ayarlarına alıp yolladım. ertesi gün kabul işlemi gerçekleşti ve kliksa kartıma parayı aynen iade etti.
    2 Gün sonra da para hesabıma geçti.
    İnternette çok olumsuz yorum okudum kliksa için ama gayet kolay sorunsuz halletiler.
    Ayrıca hediye çeki de kulalnmıştım 150 tl ve o gün son günüydü , hediye çekide yeniden tanımlamışlar ve süreside 1 kaç gün daha var.
    Şimdi 32 Gb lık versiyonunu sipariş ettim bakalım bu nasıl olacak.

• İlk aldiğimda benimde aşırı ısınma ve ana ekran durduruldu hatası vardı. Hard reset atınca bütün sorunlar yok oldu. Demekki sizin telefonda başka bir arıza varmış. Geri aldıkları isabet olmuş.

• GÜNCEL OLARAK
    LG G3 D855 32 GB Black Gold Akıllı Telefonu 1.329,00 TL ye
    İthalatçı Firma Garantili olarak almak mantıklımıdır arkadaşlar.

http://www.kliksa.com dan

• quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

GÜNCEL OLARAK
    LG G3 D855 32 GB Black Gold Akıllı Telefonu 1.329,00 TL ye
    İthalatçı Firma Garantili olarak almak mantıklımıdır arkadaşlar.

http://www.kliksa.com dan

Değildir. 1279 tl oluyor sürekli kampanyaya giriyor. Bu net fiyatı. Başka kampanyalar ile birleşip daha da ucuza da alınabilir. Forumdaki çek satış takas konusu, avantajix vs
  • agritux kullanıcısına yanıt
    50tl lik farkı göze aldığımızı varsayalım
    1-İthalatçı Firma Garantili alınırmı?
    2-G4 çıkmışken güncelleme desteği de gözönüne alınarak G3 alınırmı?
    3-Önemli markalarda Altta kalan amiral gemileri arasında fiyatı en uygun cihaz G3
    kronik bir sıkıntı varmı? oyunla işim olmaz ısınmasını ve pilini yinede dert etmelimiyim?

• Bazı nedenlerden dolayı sadece wifi baglanti simgesini istedigim gibi degismem gerekiyor.yapmak istedigim sey wifi simgesinin 3g baglantisina benzemesi .wifiden baglandigimin anlasilmamasi ust bardan en azindan

• bu akşam artık cihazı alacağım idealseçimden 1269 amı alayım yoksa ceppaketten 1299 mı alayım idealseçim stok bitti diyip göndermeme ihtimali varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genç Düşünür

quote:

Orijinalden alıntı: meco2010

İlk defa 6 saat ekran süresi aldım

http://i.hizliresim.com/Po3OPN.png

O kullandığınız tema mı? Ne kullanıyorsunuz?

Güzelmiş.

Biraz geç oldu ama tema değil hocam gsam battery monitor uygulamasını acinca ust taraf kırmızı oluyor öyle

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 42barış83

quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

quote:

Orijinalden alıntı: umutluhayat

Creative EP630 lg Quadbeat 2 kulaklık koalisyon sonucu

kablo ve silikonlar ep630'dan malumunuz kendi silikonları kulakta kalmıyor

isim önerileri lütfen (50 tl tasarruf ettik bu ay )
     ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Herkes bu konudan şikayetçi kulakta kalmıyor diye. Benim sabit kalıyor ne düşme ve ne çıkma, sizi kulaklar problemli heralde hocam

Kulaklık hakikaten kulakta durmuyor bütün başlıkları denedim yok arkadaş var bir gariplik,
    sonyxperie sola dan kalma kulaklık var mecburen onu kullanıyorum koşarken çok sıkıntı oluyor.

Kulaklık rezalet ya cidden kulakta durmuyor. Spor yapıyorum kesinlikle kullanılacak cinsten değil. 5S'in kulaklığı lazım.

En küçük pedler bana tam uydu hiç dusmuyorlar ama benim sıkıntım da ses yüksekliği.Hele hifi ise iyice az çıkıyor equalizer programları işlemiyor telefona.Root yapmak ta istemiyorum bir suru dert

• quote:

3-Önemli markalarda Altta kalan amiral gemileri arasında fiyatı en uygun cihaz G3
    kronik bir sıkıntı varmı? oyunla işim olmaz ısınmasını ve pilini yinede dert etmelimiyim?

Oyun oynamıyorsan al. Android M desteği alacağı söyleniyor. Tahminim son güncellemesi olur. Google bile nexuslara 18 ay destek veriyor. Şu an orjinal kitkat romu ile kullanıyorum. Google uygulamalarından işime yaramayanları kaldırdım. +4:30 ekran süresi alıyorum. Günlük kullanım için ideal.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet sefa

bu akşam artık cihazı alacağım idealseçimden 1269 amı alayım yoksa ceppaketten 1299 mı alayım idealseçim stok bitti diyip göndermeme ihtimali varmı

İddalseçimden 3 g3 aldım. Sıkıntı yok.

• Merhabalar arkadaşlar 12 Ağustos 2014 tarihinde almış olduğum g3 telefonum ekim ve aralıkta kasa catlagından dolayı yenisiyle değişti. Subatta yine kasa catlağı oluştu ve 6 ayı gectiginden kasa değisimi olmustu. Artık kasa catlagı oluşmaz diye düsünürken bugün yeniden catlak olustugunu fark ettim. Benim sorum şu ekim, aralık ve şubattaki catlaktan sonra 4.ye çatlak oluşmuş oluyor ben bunun para iadesini isteyebilir miyim? Eğer isteyebiliyorsam serviste bunu söylemem yeterli mi yoksa tüketici heyetine mi başvurmam gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: agritux

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet sefa

bu akşam artık cihazı alacağım idealseçimden 1269 amı alayım yoksa ceppaketten 1299 mı alayım idealseçim stok bitti diyip göndermeme ihtimali varmı

İddalseçimden 3 g3 aldım. Sıkıntı yok.

delta garantili vereceğim siparişi ama stok bitti demezler değilmi puanda yanar çekde
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

quote:

Oyun oynamıyorsan al. Android M desteği alacağı söyleniyor. Tahminim son güncellemesi olur. Google bile nexuslara 18 ay destek veriyor. Şu an orjinal kitkat romu ile kullanıyorum. Google uygulamalarından işime yaramayanları kaldırdım. +4:30 ekran süresi alıyorum. Günlük kullanım için ideal.

Nasıl kaldirdiniz ve hangileri?

• Aynı dert bende de vardı müdür jvc xtream kulaklık aldım şu an çok iyi ses alıyorum tarzını bilmiyorum ama bass ağırlıklı seviyorsan tavsiye edebilirim bass ları duymuyorum hissediyorum resmen ne reklam yaptım la öyle :)

• 
Sayfa: önceki 21202121212221232124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.