Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21082109211021112112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rom yüklemek gerekli midir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar lg g3 32 gb gold almayı düşünüyorum ilk olarak nelere dikkat etmeliyim seri numarası ölü piksel felan seri numarasını nasıl öğrenebilirim hangi kodu girerek bu arada hepsiburada dan aşmayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar telefonun guc tusu calismiyor ve telefon kapandi. Guc tusu olmadan nasil acabilirim?

• Firefox ve telefonun kendi tarayıcısını kullanırken programdan atıyor kendiliğinden. Tam yeni sayfaları açıyorum birden kapanıyor. Chrome da denemedim ama kendi tarayıcısıda aynı sorunu yapıyor. Bununla ilgili bilgisi olan var mı?
  • rza_35 kullanıcısına yanıt
    tarayıcıların verilerini sıfırlayıp tekrar denermısın.
  • Opera tarayıcılarından indirme klasörü olarak SD Kartı seçemiyorum. Musixmatch'te de SD Karttaki mp3'ler düzenlenmiyor. Telefon hafızasına taşıyınca düzenlenebiliyor ancak. Lollipop kullanıyoum, sanırım sistemden dolayı bir engelleme var. Root dışında bunu aşmanın bir yolu yok mudur?

• Cihazının ön yüklğ sürüm nedir Kit kat ise sd kart engelı olabilir bunun ıcın root gerekebilir lolipop ise sorun olacagını sanmıyorum Musıxmatch da belırlı bır root yetkısı ıstemedı dırek album ısmıne album kapagına kadar degıstırdı telefonu yenıden baslatıp denermısın eger olmaz ıse belırlı bır ızın engelı vardır oda sanmıyorum lolıpop ta olacagını lolıpopta sd kart a erısım ıznı var
  • Stok lollipop a göre stok kitkat pil olarak çok iyi. şimdi clodyg 2.5 i kurdum bir kaç gün onu deyeneyim bakalım pil perofrmansı nasıl olacak. beğenmezsem cyanogeni deneyeceğim. Hangisi pil olarak iyiyse onu kullanmaya devam edeceğim.

fakat lg g3 bence olması gerektiğinden çok uzak bir cihaz. lg resmen cihazın için etmiş. general mobile 4g denedim bizim cihazdan seri. kimse şimdi 2k ekrandan bahsetmesin 1 kaldırmıyorsa 2k ekran koymazsın. 2 bu donanımda en azından arayüz olarak 2k da sorun olmaması lazım.

cihazın tasarımı filan aşık olunası ama cihazı çöpe çevirmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genç Düşünür

Eğer Bu İşleri Bilmiyorsan Gerekli Değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: torenzi

quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

Gold kullanıcıları için iki yeni imza

[center][image]https://store.donanimhaber.com/4d/38/78/4d3878554c75debdee4efdb32bf6b54a.png[/image][/center]

[center][image]https://store.donanimhaber.com/34/6b/75/346b75ead953bd2163a81681c10d3f10.png[/image][/center]

thx beybi

İmzayı Nasıl Ekliyoruz

• flameteam kullanıcısına yanıt
    Denedim onu aynı sorunu verdi.
  • Silikon kılıf kullanan var mı arkadaşlar ısınma sorunu olur mu, rubber mi tercih etmeliyim?

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    bak sımdı kıyasladıgın cıhaza bak G3 2k ekran var GM 4G de ıse 720p ekran var sen hıc pc de oyun oynarken oyun kasıyor dıye ekran çöznürlüğünü düşürdün mü :) lg g3 te ekran çözünürlüğü 1080p ye düşerse zaten sana hem batarya tasarrufu yapacak hemde ısınma kasma donma sorunu ortadan cıkacak işte sorun sadece 2k ekran onuda lg b sekılde stabılıteye oturtmus ama ısınma sarj sorununu pek çözmüş değil onuda artık androıd m guncellemesı ıle nasıl yapar bılınmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flameteam -- 18 Temmuz 2015; 16:02:12 >
  • ATEŞ kullanıcısına yanıt
    spigen slım armor kılıf var arkadakı ısıyı pek hıssetmıyor ama ekranda bas bas haykırıyor ben ısındım dıye :)
  • rza_35 kullanıcısına yanıt
    yazılımsal sorun olabılır cıhazda eger cıhazda custom yazılım kullanıyorsan yazılım degıs eger stock kullanıyorsanda telefonu sıfırlaman gerekcek
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndroidTR20

quote:

Orijinalden alıntı: Genç Düşünür

Eğer Bu İşleri Bilmiyorsan Gerekli Değil

Rom hakkında hiçbir bilgim yok, ama öğrenebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ATEŞ

Silikon kılıf kullanan var mı arkadaşlar ısınma sorunu olur mu, rubber mi tercih etmeliyim?

Spigen'in kılıfını kullanıyorum, telefonun ısındığı yönünde neredeyse hiçbir şey hissettirmiyor diyebilirim.

Oyun oynayacağınız zaman, film ya da dizi izleyeceğiniz zaman kılıfı çıkarıp oyun oynayın / film izleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ATEŞ

Silikon kılıf kullanan var mı arkadaşlar ısınma sorunu olur mu, rubber mi tercih etmeliyim?

Silikon kilif kullaniyorum gayet memnunum. Telefonun isinmasini pek hissetmesende kamera tarafina elin denk gelince hissediyorsun :)

• Degisim goren cihazim ayni yerden yine catlamis.

• quote:

Orijinalden alıntı: flameteam

Cihazının ön yüklü sürüm nedir Kit kat ise sd kart engelı olabilir bunun ıcın root gerekebilir lolipop ise sorun olacagını sanmıyorum Musıxmatch da belırlı bır root yetkısı ıstemedı dırek album ısmıne album kapagına kadar degıstırdı telefonu yenıden baslatıp denermısın eger olmaz ıse belırlı bır ızın engelı vardır oda sanmıyorum lolıpop ta olacagını lolıpopta sd kart a erısım ıznı var

Telefonu aldığımda lollipop yüklüydü hocam. Musixmatch'i tekrar denedim, "Android versiyonunuz SD Karttaki dosyaların düzenlenmesini engelliyor." uyarısı veriyor. Daha önce de olmamıştı. Dosyaları telefon hafızasına atıp da düzenlemiştim. İndirme yaparken de Sd kartı seçemiyorum. Mesela ADM programında indirme klasörü olarak SD Karttan (external_SD yazıyor, harici kart) bir yer seçemiyorum. Çok sorun değil de nasıl olsa telefonda yeterli yer var. Sadece direkt karta da indirme yapabilseydim hoş olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 18 Temmuz 2015; 18:14:07 >

• 
Sayfa: önceki 21082109211021112112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.