Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21092110211121122113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • flameteam kullanıcısına yanıt

Eğer lollipop'ta normalde izin engeli yoksa root dışında bir yolu vardır sanıyordum. Bende niye böyle anladım. Neyse sağolun ilgilendiğiniz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 18 Temmuz 2015; 18:36:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flameteam

bak sımdı kıyasladıgın cıhaza bak G3 2k ekran var GM 4G de ıse 720p ekran var sen hıc pc de oyun oynarken oyun kasıyor dıye ekran çöznürlüğünü düşürdün mü :) lg g3 te ekran çözünürlüğü 1080p ye düşerse zaten sana hem batarya tasarrufu yapacak hemde ısınma kasma donma sorunu ortadan cıkacak işte sorun sadece 2k ekran onuda lg b sekılde stabılıteye oturtmus ama ısınma sarj sorununu pek çözmüş değil onuda artık androıd m guncellemesı ıle nasıl yapar bılınmez.

1080p zaten 2k demek oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcemre

quote:

bak sımdı kıyasladıgın cıhaza bak G3 2k ekran var GM 4G de ıse 720p ekran var sen hıc pc de oyun oynarken oyun kasıyor dıye ekran çöznürlüğünü düşürdün mü :) lg g3 te ekran çözünürlüğü 1080p ye düşerse zaten sana hem batarya tasarrufu yapacak hemde ısınma kasma donma sorunu ortadan cıkacak işte sorun sadece 2k ekran onuda lg b sekılde stabılıteye oturtmus ama ısınma sarj sorununu pek çözmüş değil onuda artık androıd m guncellemesı ıle nasıl yapar bılınmez.

1080p --> 1920x1080
    2K --> 1440p --> 2560x1440
  • quote:

quote:

Sen 502 serisi g3 kullaniyorsun degil mi? (:

• teşekkürler kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebb47 -- 18 Temmuz 2015; 20:56:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndroidTR20

quote:

Orijinalden alıntı: torenzi

quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

Gold kullanıcıları için iki yeni imza

[center][image]https://store.donanimhaber.com/4d/38/78/4d3878554c75debdee4efdb32bf6b54a.png[/image][/center]

[center][image]https://store.donanimhaber.com/34/6b/75/346b75ead953bd2163a81681c10d3f10.png[/image][/center]

thx beybi

İmzayı Nasıl Ekliyoruz

Sol üstten profil ayarlarindan değişiyor imza

• ekran için temperli cam alıcam arkadaşlar önerisi olan varmı ?
  • blackcemre kullanıcısına yanıt
    1920X1080p full hd
    1440X2650p Quad Hd 2k

• Arkadaşlar tekrar söylüyorum telefonun pil ve arayüz takilmalirdan sıkılanlar cloudy rom a gecsin. Arayüz takılmadı neredeyse kalmıyor android m e kadar 2.4 de dur cam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ERYX

quote:

quote:

Sen 502 serisi g3 kullaniyorsun degil mi? (:

evet
  • Arkadaslarlar telefon durup dururken kapanip açılıyor aşırı ısınıyor ne yapmamı önerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kaan

Arkadaslarlar telefon durup dururken kapanip açılıyor aşırı ısınıyor ne yapmamı önerirsiniz

Yedek alın hard reset atın baştan kurulum yapin mağaza dışı uygulama yüklemeden kacinin

• Dun gece cloudy rom da lcd fix modunu yukledim ekran dpi 530 a cektim ve 25dk kesintisiz asphalt8 oynadim hem ekranda hemde arka tarafta isinma hissetmedim sarji %40 tan 25 e cekti o arada uyuya kaldim sabah uyandim sarj sabaha kadar derin uykuda %25 te sabit kalmis telefonun isimasinin nedeni ekran yoksa o kadar isinmaz bu cihaz oyunuda 30 fps sabit oynadim simdi spotify acik isiniyor :) su gibi batarya gidiyor

• quote:

Dun gece cloudy rom da lcd fix modunu yukledim ekran dpi 530 a cektim ve 25dk kesintisiz asphalt8 oynadim hem ekranda hemde arka tarafta isinma hissetmedim sarji %40 tan 25 e cekti o arada uyuya kaldim sabah uyandim sarj sabaha kadar derin uykuda %25 te sabit kalmis telefonun isimasinin nedeni ekran yoksa o kadar isinmaz bu cihaz oyunuda 30 fps sabit oynadim simdi spotify acik isiniyor :) su gibi batarya gidiyor

Bocam ekrn cozunurlugunu mu dusurdunuz?

• quote:

Dun gece cloudy rom da lcd fix modunu yukledim ekran dpi 530 a cektim ve 25dk kesintisiz asphalt8 oynadim hem ekranda hemde arka tarafta isinma hissetmedim sarji %40 tan 25 e cekti o arada uyuya kaldim sabah uyandim sarj sabaha kadar derin uykuda %25 te sabit kalmis telefonun isimasinin nedeni ekran yoksa o kadar isinmaz bu cihaz oyunuda 30 fps sabit oynadim simdi spotify acik isiniyor :) su gibi batarya gidiyor

Lcd fix modu nedir hocam bulamadım?

• quote:

Orijinalden alıntı: m4libu

ekran için temperli cam alıcam arkadaşlar önerisi olan varmı ?

Ben Spigen aldım ama bir süre sonra acaba Spigen değil de Dafoni mi alsaydım diye kendi kendime yakım. İkisinin de incelemesini izleyin daha rahat karara verirsiniz. Buffalo diye bir marka da var, doğru yazmamış olabilirim, bir bakın derim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kaan

Arkadaslarlar telefon durup dururken kapanip açılıyor aşırı ısınıyor ne yapmamı önerirsiniz

Durup dururken mi ısınıyor?

• Yani telefona bi zararı olmaz diyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 21092110211121122113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.