Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21102111211221132114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar cihaz oyun oynamazken isiniyor mu cok almayi ddunuyorm z2 ilr bunun arasinda kaldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ATEŞ kullanıcısına yanıt
    Bazen cok oyun oynamama ragmen benimkine birsey olmadi.

• arkadaslar telefonu yeni aldim lg yazılım guncelleme uyarisi aliyorum bazi arkadaslar eski yazilim daha stabil calisiyordu felan demis bu son versiyonu yuklemeli miyim bilgilendirirseniz sevinirim.

• Lcd fps fix var xda da yukledigin zaman iconlar buyuyor ana ekran goruntusunu bozuyor ama yinede siz bilirsiniz

• LG G3 32gb 3gb ram li modelini almayı düşünüyorum , tavsiye edermisiniz kullanıcılarının artılarıyla eksileriyle yorumlarını duymak isterim ?
    Özellikle kamera kalitesi önemli benim için ve ön kamerası ,bunlar memnun eder mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RioDeJaneiro -- 19 Temmuz 2015; 12:14:30 >
  • arkadaşlar merhaba, herkese hayırlı bayramlar. lg g3 şarjı bittiği için kapandı. şarja taktım batarya biraz doldu ve açmaya çalıştım. ama açılmıyor lg logosu ekrana geliyor ve orda kalıyor . bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  • vipsec V kullanıcısına yanıt
    Bataryayı çıkar 3-5 snye bekle tak öyle dene.
  • bataryayı çıkardım bayağı bir bekledikten sonra taktım olmaı. format atmaya çalıştım olmuyor. ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.
  • Ekim 2014de aldigim telefonun ust kisminda kucuk bir catlak olustu.Ne yapmam gerekir?Degisim olmuyorsa boyle kalsa ne olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: flameteam

Lcd fps fix var xda da yukledigin zaman iconlar buyuyor ana ekran goruntusunu bozuyor ama yinede siz bilirsiniz

Anladım sağolun Çözünürlük düşünce ikonlar büyüyecek de, farklı launcher kurunca sorun kalmayacaktır sanırım. Nova Launcher filan...

Bazı sistem uygulamaları da sıkıtnı çıkarabilir. En iyisi beklemek

2k sıkıntı çıkarmaya başladığında herşeyiyle 1080p için hazırlanmış bir rom filan çıkar belki. Şuan memnunum ben performanstan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 19 Temmuz 2015; 15:36:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Abi Şu İmza Eklemeyi Biri Açıklasan Profilim Giriyorum 2 İmzayı Kopyalıyorum Linkini Olmuyor Detaylı Bir Şekilde Anlatan Olursa Sevinirim...
  • Modculara soruyorum iphone daki 240 slow motion lg g3 icin yapilabiliyormu 120fps iyi degil

• quote:

Orijinalden alıntı: zankos

Modculara soruyorum iphone daki 240 slow motion lg g3 icin yapilabiliyormu 120fps iyi degil

Yapamıyoruz.
  • Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: zankos

Tesekkurler
    silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 25 Mayıs 2021; 16:25:26 >
  • silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 25 Mayıs 2021; 16:25:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djodesa

Ekim 2014de aldigim telefonun ust kisminda kucuk bir catlak olustu.Ne yapmam gerekir?Degisim olmuyorsa boyle kalsa ne olur?

hiçbir şey olmaz ben çatlak nedeniyle değiştirdim 20 gün falan bekledim. yeni cihazım 8 aylık falan oldu çatlamadı. zaten kılıfsız kullanmıyoruz çatlakta görünmüyor bile değiştirmek çokta gerekmiyor. satarken fiyatı iyice düşmesin diyorsan yada iki üç yıl daha kullanırım diyorsan değiştir cihazıda sıfırlamış olursun

• quote:

Orijinalden alıntı: bame

arkadaslar telefonu yeni aldim lg yazılım guncelleme uyarisi aliyorum bazi arkadaslar eski yazilim daha stabil calisiyordu felan demis bu son versiyonu yuklemeli miyim bilgilendirirseniz sevinirim.

Şimdiki sürümden memnunsan hiç macera arama bana sorarsan. Lolipop ile çok elzem olan hiçbirşey yok, daha fazla ısınması var hatta.

CM romu güzeldi sadece telefon görüşme kayıtlarındaki sorun nedeniyle bende spinx kitkat romunu kullanıyorum. Isınmama ve pil performansı daha iyi kitkatların bence. XDA daki slick romu yapan elemana rica ettim kitkat rom yaparmısın diye ama zamanım yok gibi bisey dedi. Çok sade bir romu var lolipop olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcemre

quote:

Orijinalden alıntı: flameteam

bak sımdı kıyasladıgın cıhaza bak G3 2k ekran var GM 4G de ıse 720p ekran var sen hıc pc de oyun oynarken oyun kasıyor dıye ekran çöznürlüğünü düşürdün mü :) lg g3 te ekran çözünürlüğü 1080p ye düşerse zaten sana hem batarya tasarrufu yapacak hemde ısınma kasma donma sorunu ortadan cıkacak işte sorun sadece 2k ekran onuda lg b sekılde stabılıteye oturtmus ama ısınma sarj sorununu pek çözmüş değil onuda artık androıd m guncellemesı ıle nasıl yapar bılınmez.

1080p zaten 2k demek oluyor.

yoh artık daha neler

• 
Sayfa: önceki 21102111211221132114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.