Şimdi Ara

LG G3 Kasa Çatlağı Yüzünden Teknik Servise Gönderilen Telefonların ANA KONUSU (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.976
Cevap
36
Favori
142.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasirov

Az önce sorguladığımda böyle birşey çıktı karşıma parça bekliyor yazıyordu önceden şimdi DOA değiim bekliyor diyor nedir bu tam olarak?

Hocam resim gözükmedi bende ama yazdığınıza göre cihazınıza parça temin edilememiş ve size sıfır kapalı kutu yeni bir cihaz gönderilecek aynı model olabilir stoklarda yoksa dhaa üst model gönderirler siz bu konuda müşteir hizmetleyle bir konuşun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• BrainDrain B kullanıcısına yanıt
    DOA degisimi bekliyor yaziyordu bugun merkezden degisim bekliyor olarak degisti p.ertesi merkezle gorusucem umarim tekrar g3 ile karsilsmam ust model gelir diye umuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

DOA degisimi bekliyor yaziyordu bugun merkezden degisim bekliyor olarak degisti p.ertesi merkezle gorusucem umarim tekrar g3 ile karsilsmam ust model gelir diye umuyorum

Merkezin onayını bekliyorlar demek ki stoklarda g3 varsa g3 gönderirler aksi halde g5 se modelini size teklif edeceklerdir

merkez cihaz degisimi bekliyorda suan heycan dorukta servise ulasaniyorum nerden ogrenirim modeli bi bilginiz varmi hocam

• quote:

merkez cihaz degisimi bekliyorda suan heycan dorukta servise ulasaniyorum nerden ogrenirim modeli bi bilginiz varmi hocam

Hocam bir kaç sayfa arkalarda 0 la başlayan bir numara vardı lg müşteri hizmetlerine bağlıyordu direk orayı arayıp gönderdiğiniz cihazın imei numarasını onlara vererek son durumu öğrenebilirsiniz sorarsınız hangi model vs vs diye

• Bugun aradım haftaici arayın emin olabiliriz ne model geleceginden dedi. Gayet kibar konustu. Meslektasız dedim biraz halini hatrını sordum. Onlarda insan. İyi davranın onlara da :) bende bu sans varken aynı model gelir yine. Lg g3 beat gondermistim. :D bakalım ne gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: cattepiller

Bugun aradım haftaici arayın emin olabiliriz ne model geleceginden dedi. Gayet kibar konustu. Meslektasız dedim biraz halini hatrını sordum. Onlarda insan. İyi davranın onlara da :) bende bu sans varken aynı model gelir yine. Lg g3 beat gondermistim. :D bakalım ne gelecek

hangi model gonderdiklerini buraya yazarsaniz cok iyi olur.Bizde bu sans varken zor ama bakalim ne gelecek.benim son üc ayim kaldi garantinin bitmesine g3 veya g4 gonderirlerse kabul etmemeyi dusunuyorum.g5 se yada para iadesi istiyorum artik gün sayiyoruz bayramdan sonraya kaldi benim ki.

• matiasbey kullanıcısına yanıt
    Aynen bizde sans yok ki ust gelsin. Gelince yazarim artik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cattepiller

Bugun aradım haftaici arayın emin olabiliriz ne model geleceginden dedi. Gayet kibar konustu. Meslektasız dedim biraz halini hatrını sordum. Onlarda insan. İyi davranın onlara da :) bende bu sans varken aynı model gelir yine. Lg g3 beat gondermistim. :D bakalım ne gelecek

Hocam ne şikayetle gönderdiniz g3 beat i

Wifi problemi vardı. Modem yada internet paylasan herhangi bir cihazdan 10 cm uzaklassam hız 1mbps ye dusuyor ve sebeke kopuyordu. Yedek parca bekliyordu gelmeyince mail attim web sitelerinden. DOA degisim bekleniyor denildi iste. Bekliyoruz simdi

• arkadaş kasayı çatlatmaya çalışmış benim 3. kez çatladı :) ama sizin dediğiniz gibi tel yok üst model olayı falan olmuyor bizim burada adam yarım saatte değiştirip veriyor kasayı. Ve şimdide wifi açılmıyor mac adresim falan yok oldu telefon durduk yere ısınıyor 1 saatte şarj bitiriyor bundan kaynaklıyorki heralde plastiği iyice haşat etti kapak tutacakları kırıldı komple 1-2 günde. yani çatlamaya çalışan arkadaş ısıya maruz bıraksın fikrimce. Bende baktım bunlar üst model falan vermeyecekler tüketici hakem heyetine başvurdum . 2-3 gün önce teli bilir kişi teslim etti para iadesi talep ettim bakalım ne sonuç çıkacak :) :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jet lag

Hakem heyeti bilirkişi tayin etti. Bu haftasonu bilirkişiye telefonu teslim edeceğim. Telefonun mikrofon yuvası 3 kez çatladı. ilkinde sıfır cihaz verdiler, 2.sinde parça değişimi yapıldı ve gene çatladı, 3.sünde hakem heyetine başvurduğum için Ankara Fırat Elektronik hiçbir işlem yapmadı. Bakalım ne olacak

birebir aynı şeyleri yaşamışız hocam bende servise götürdüm kabul etmediler . ama sizin dosya baya uzun sürmüş bneimki bir buçuk ayda bilirkişiye kadar geldi 1 aya da sonuçlanır dedi ama daha kısa sürer tahminim .
    Birde illa faturada ismi geçene mi ödeme yapılıyor ? ben 2. el aldım telefonu mesela . ama sevis formları benim üstüme

• şansıma tüküreyim ben. daha dün birçok cihaz stoklara girmiş denilerek yie g3 beat gondereceklermıs bana. aksiyona gerek yok, talep de etseniz olmuyor. belki size üstü gelir şansınız varsa ama bana o şans gülmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: msamiakca

quote:

Orijinalden alıntı: Jet lag

Hakem heyeti bilirkişi tayin etti. Bu haftasonu bilirkişiye telefonu teslim edeceğim. Telefonun mikrofon yuvası 3 kez çatladı. ilkinde sıfır cihaz verdiler, 2.sinde parça değişimi yapıldı ve gene çatladı, 3.sünde hakem heyetine başvurduğum için Ankara Fırat Elektronik hiçbir işlem yapmadı. Bakalım ne olacak

birebir aynı şeyleri yaşamışız hocam bende servise götürdüm kabul etmediler . ama sizin dosya baya uzun sürmüş bneimki bir buçuk ayda bilirkişiye kadar geldi 1 aya da sonuçlanır dedi ama daha kısa sürer tahminim .
    Birde illa faturada ismi geçene mi ödeme yapılıyor ? ben 2. el aldım telefonu mesela . ama sevis formları benim üstüme

kanuna göre ikinci el fark etmez. fatura sadece bedel ve satın alma tarihini tespit etmek için önemli.

• Garantisi ocak ayinda bitecek olan lg g3 d855 var elimde.

Ust kisminda ve alt mikrofon girisi kisminin yaninda olmak uzere 2 tane kasa catlagi var.

Ithalatci firma garantili fakat suan garanti belgesi yanimda degil hangi firma olduguna bakamiyorum.

Gondermem durumunda kac gunde sonuclanir ve para idadesi ya da g5 modelini yollama ihtimalleri nedir? Ayni urunu degistirip yollamalrini istemiyorum cunku gene catlayacak. Direkt para iadesi talep etme sansim var mi?

Edit: delta garantiliymiş. Sanırım ya da para iadesi değişim yapmıyor değil mi bu firma? Sadece kasayı mi değiştirip yolluyor? Resmen oyalamak... O kasa yine çatlayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xean -- 8 Eylül 2016; 20:39:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xean

Garantisi ocak ayinda bitecek olan lg g3 d855 var elimde.

Ust kisminda ve alt mikrofon girisi kisminin yaninda olmak uzere 2 tane kasa catlagi var.

Ithalatci firma garantili fakat suan garanti belgesi yanimda degil hangi firma olduguna bakamiyorum.

Gondermem durumunda kac gunde sonuclanir ve para idadesi ya da g5 modelini yollama ihtimalleri nedir? Ayni urunu degistirip yollamalrini istemiyorum cunku gene catlayacak. Direkt para iadesi talep etme sansim var mi?

Aynı şartlarda sadece benim kulaklık girişinde çatlak var. şimdi mi göndermek mantıklı yoksa aralık sonunda mı? belki ellerinde g3 g4 kalmaz o zaman kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CocaBJK -- 9 Eylül 2016; 8:28:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CocaBJK

quote:

Aynı şartlarda sadece benim mikrofon girişinde çatlak var. şimdi mi göndermek mantıklı yoksa aralık sonunda mı? belki ellerinde g3 g4 kalmaz o zaman kadar.

Hocam benimki delta garantili. Sanırım bunlar kasayı değiştirip yolluyor. Ücret iadesi alma şansımız yok sanırım. 5 ay garantisi kaldı. Değiştirip yolladıkları şey 5 ay içinde tekrar çatlayacak belki... Garanti bittiğinde de bidaha bakmazlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CocaBJK

quote:

Aynı şartlarda sadece benim mikrofon girişinde çatlak var. şimdi mi göndermek mantıklı yoksa aralık sonunda mı? belki ellerinde g3 g4 kalmaz o zaman kadar.

Hocam benimki delta garantili. Sanırım bunlar kasayı değiştirip yolluyor. Ücret iadesi alma şansımız yok sanırım. 5 ay garantisi kaldı. Değiştirip yolladıkları şey 5 ay içinde tekrar çatlayacak belki... Garanti bittiğinde de bidaha bakmazlar.

Ben teknosadan aldım lg garantili bir şans. g3 değişimde, tamirde eninde sonunda çatlayacak.

• Arkadaşlar malum çatlaktan kulaklık girişinden bende de var fakat geçenlerde telefonu yere düşürdüm kasada ezik oluştu. Şimdi bu şekilde gondersem garanti dışı mi bırakırlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu garantiye verdim ama ürünün ne durumda olduğunu nasıl takip edecem bilen varmı ürünü verdiğim servisin internet sayfası yok takip no yok lg sayfasında da makbuz no istiyor faturada yazarmı o
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.