Şimdi Ara

LG G3 için Sıcak Fırsatlar (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.155
Cevap
136
Favori
567.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben'de ideal seçimden LG G3 32 GB Siyah aldım.

1599 TL %10 indirim çeki aldım 20 TL'ye
    Ödenen Tutar : 1.439,10 TL ödedim 100 TL'de bonus gelecek.
    1339 TL - 25 TL berbury para iadesi 1314 TL
    20 TL'de çeke verdim 6 tlde kargo desek
    1340 TL'ye gelmiş oldu

Z2'den geçeceğim bakalım bir fark olmayacak gerçi, tek aklımı kurcalayan şuan için NOTE 3 oldu. hala ikilemdeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blank42 -- 7 Ekim 2014; 2:01:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Ben'de ideal seçimden LG G3 32 GB Siyah aldım.

1599 TL %10 indirim çeki aldım 20 TL'ye
    Ödenen Tutar : 1.439,10 TL ödedim 100 TL'de bonus gelecek.
    1339 TL - 25 TL berbury para iadesi 1314 TL
    20 TL'de çeke verdim 6 tlde kargo desek
    1340 TL'ye gelmiş oldu

Z2'den geçeceğim bakalım bir fark olmayacak gerçi, tek aklımı kurcalayan şuan için NOTE 3 oldu. hala ikilemdeyim

neden z2den gectınız acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22:36:01 05/10/2014 'da idealseçimden aldım hala kargoya vermedi ya siz ne zaman aldınız ne zaman kargoya verdi.. Cumaya kadar gelir umarım ..
  • Arkadaşlar delta garantili ürün alınır mı acaba?Bir sıkıntı olduğunda servisleri nasıldır?
  • sa iyi bayramlar, Ceppaketten alan veya satıcıya soran varsa bilgilendirebilir mi?
    ceppakette satılan g3 lerin garantisi delta mı? ürün hangi seriden?
    şarj aleti TR uyumlu mu yoksa aparatla mı geliyor? bunları satıcıya sordum ama cevap gelmedi, sizin bu konuda bilginiz var mı?
  • özket kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam sordugumda bayram sonrasi 2-3 is gununde kargolanir dedi...

Bayram günü hiç bir kargo şirketi çalışmıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: varevolverine

Bayram günü hiç bir kargo şirketi çalışmıyor...

Umarım sabah erken saatte verir herkes yorumlarına hızlı kargo teşekkürler demiş umarım bize de hızlı gönderir..
  • ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    dostum ben de aldim g3 32gb delta garantili daha elime gecmedi ama paran varsa bulasma derim delta garantiye yada diger distributor olmayan garantilere... Lg Turkiye catlak vs oldugunda direk degistiriyor fakat delta, vs gibi servisimsiler icin hersey kullanici hatasi..Hatta forumda bir kac kez okudum delta garantisi giden telefonun ciziklerle doldurulup kullanici hatasi deyip geri gonderildigi... Yani aslinda aldigimiz sey garantili degil, yurtdisi kayitli gibi oluyor maalesef...

Keske o kadar fark olmasaydi da almasaydik ama fiyat farki da cok maalesef... Bize iyi sanslar dilemek kaliyor kendimize...
    Hocam acele etmeyin boşuna, sabah erken saatte verilse bile yüksek ihtimal sizin şubeye ulaşması ertesi günün sabahını bulur. Gün içinde vermesi yeterli ertesi gün size en yakın şubeye gelmesine.
    Biz de bekliyoruz, ben daha sipariş geçemedim telefon falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

dostum ben de aldim g3 32gb delta garantili daha elime gecmedi ama paran varsa bulasma derim delta garantiye yada diger distributor olmayan garantilere... Lg Turkiye catlak vs oldugunda direk degistiriyor fakat delta, vs gibi servisimsiler icin hersey kullanici hatasi..Hatta forumda bir kac kez okudum delta garantisi giden telefonun ciziklerle doldurulup kullanici hatasi deyip geri gonderildigi... Yani aslinda aldigimiz sey garantili degil, yurtdisi kayitli gibi oluyor maalesef...

Keske o kadar fark olmasaydi da almasaydik ama fiyat farki da cok maalesef... Bize iyi sanslar dilemek kaliyor kendimize...

Bir yerde 1350 ye falan alabiliyorken diger yerlerde 1800 falan olunca cok abarti geliyor hocam.

• idealsecimin numarası var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: varevolverine

Hocam acele etmeyin boşuna, sabah erken saatte verilse bile yüksek ihtimal sizin şubeye ulaşması ertesi günün sabahını bulur. Gün içinde vermesi yeterli ertesi gün size en yakın şubeye gelmesine.
    Biz de bekliyoruz, ben daha sipariş geçemedim telefon falan

Cuma öğlene kadar gelmesi lazım bana şehir dışına çıkıcam çünkü kimse de yok başka ..

Bugünün salı olduğunu unutmuşum. Yarın kargoya verilirse muhtemelen telefon perşembe elinizde olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varevolverine -- 7 Ekim 2014; 19:08:57 >
    aynen oyle fiyat farki riski goz almaya degecek duzeyde...

bir de bilim sanayi bakanligi bence bu ise bir el atmali... Hakkarinin sinirda bir koyunde bir tane elektronikci itahl edip 2 yil garantili diye urun satabiliyor. Eskiden bildigim kadariyla en az 3 yada 4 bolgesinde servisi olmasi gerekiyor. Suanda butun ithal servislerin tek yerde servisleri bulunuyor... Yakin bir yerde olsa en azindan kendimiz gidip ugrasiriz kargoyla ugrasmayiz, kontrol ederiz... Servisler de kolay kolay kullanici hatasi dememeli... Ornegin butun numarasi suya toza dayanakli olmasive bu reklamla satilan telefonlara su girince kullanici hatasi denilip red edilmesi trajikomik... Sikayetvar okundugunda bu tur sorunlarla dolu...

Kasko denilen meret de ayni sekilde... Hirsizliga karsi kaskolattim G2'imi telefon calindi.. Sartlari okudum sadece bicak cekilip sizden telefon istenip gasp edilirse kaskoya girer diyor sartlarinda... Muhtemelen gasp olsa ona da bir kulp bulacaklar... Bir de utanmaz teknokask denilen sirket gonderme ve belgelerimi geri getirme kargo parasini da bana odetti ustune... Sirketler istedikleri gibi at kosturuyor, kimsenin birsey dedigi yok ulkede maalesef...

• quote:

aynen oyle fiyat farki riski goz almaya degecek duzeyde...

bir de bilim sanayi bakanligi bence bu ise bir el atmali... Hakkarinin sinirda bir koyunde bir tane elektronikci itahl edip 2 yil garantili diye urun satabiliyor. Eskiden bildigim kadariyla en az 3 yada 4 bolgesinde servisi olmasi gerekiyor. Suanda butun ithal servislerin tek yerde servisleri bulunuyor... Yakin bir yerde olsa en azindan kendimiz gidip ugrasiriz kargoyla ugrasmayiz, kontrol ederiz... Servisler de kolay kolay kullanici hatasi dememeli... Ornegin butun numarasi suya toza dayanakli olmasive bu reklamla satilan telefonlara su girince kullanici hatasi denilip red edilmesi trajikomik... Sikayetvar okundugunda bu tur sorunlarla dolu...

Kasko denilen meret de ayni sekilde... Hirsizliga karsi kaskolattim G2'imi telefon calindi.. Sartlari okudum sadece bicak cekilip sizden telefon istenip gasp edilirse kaskoya girer diyor sartlarinda... Muhtemelen gasp olsa ona da bir kulp bulacaklar... Bir de utanmaz teknokask denilen sirket gonderme ve belgelerimi geri getirme kargo parasini da bana odetti ustune... Sirketler istedikleri gibi at kosturuyor, kimsenin birsey dedigi yok ulkede maalesef...

Hocam peki lg garantili en uygun g3 nerede?Magazadan almak sartiyla.

hocam bir kere magazadan telefon alma derim sana... Netten aldiginda bakarsin bir sorunu olursa, begenemezsen, hayal kirikligina ugrarsan geri gonderirsin... Magazadan aldiginda bir sorun varsa bile magazaya gore bu onlar icin bir sorun degildir kabul etmezler, en iyi ihtimal servise gonderirler...

Bunun yaninda netten, ozellikle bu aralar gittigidiyordan lg turkiye garantililerini satin alabilirsin... Cek bolumunden 20 liraya yuzde 10 cek satin alip yuzde 10 bonus kartla ( yardimlasma bolumunden yada bir tanidiktan ) avantajixle olabilecek en iyi fiyata alirsin. Bir magazada asla oyle bir sansin olmaz o yuzden hep pahali olur
  • quote:

hocam bir kere magazadan telefon alma derim sana... Netten aldiginda bakarsin bir sorunu olursa, begenemezsen, hayal kirikligina ugrarsan geri gonderirsin... Magazadan aldiginda bir sorun varsa bile magazaya gore bu onlar icin bir sorun degildir kabul etmezler, en iyi ihtimal servise gonderirler...

Bunun yaninda netten, ozellikle bu aralar gittigidiyordan lg turkiye garantililerini satin alabilirsin... Cek bolumunden 20 liraya yuzde 10 cek satin alip yuzde 10 bonus kartla ( yardimlasma bolumunden yada bir tanidiktan ) avantajixle olabilecek en iyi fiyata alirsin. Bir magazada asla oyle bir sansin olmaz o yuzden hep pahali olur

Faturayi sirket uzerine duzenlemeyi dusunuyorum.O yuzden nette boyle bir sans yok sanirim.

Bence muhtemelen vardir. Yine de emin olmak icin sorun saticiya. Sonucta satin alan kismina sirket ismini ve adresini yazarsaniz faturayi kesen orada ne yaziyorsa onlari yazacaktir diye dusunuyorum. Tabi emin olup sorun. Ama bunun sorun olacagini dusunmuyorum. Iyi forumlar
  • quote:

Bence muhtemelen vardir. Yine de emin olmak icin sorun saticiya. Sonucta satin alan kismina sirket ismini ve adresini yazarsaniz faturayi kesen orada ne yaziyorsa onlari yazacaktir diye dusunuyorum. Tabi emin olup sorun. Ama bunun sorun olacagini dusunmuyorum. Iyi forumlar

Yardimlariniz icin tesekkur ederim.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.