Şimdi Ara

LG G3 için Sıcak Fırsatlar (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.156
Cevap
136
Favori
567.629
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • delta garantili cihazlarda şarj için priz girişi normal kullandığımız girişlerden mi yoksa farklımı ?
  • Arkadaşlar tüm konuyu inceleme fırsatı bulamıyorum. Bi arkadaşım için bakmam lazım en uygun fiyatı. Konuya vakıf bi arkadaş özelde ulaşırsa çok memnun olurum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • therkut kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bu kadar büyük resim sayfanın okunurluğunu çok bozmuş.
    Resim eklerken biraz daha küçük boyutlu eklemen mümkün mü?
  • arkadaşlar g3 ve z2 arasında kaldım çevremde g3 kullanan bazı arkadaşlarda telefon kendi kendine kapandığı için geri iade edenler oldu bu durum düzeldi mi acaba ?

bi de yorumlarda cok ısındığı bu yuzden performansın dustugu belirtiliyor. ben cok oyun oynayan bır kısı değilim daha cok ınternet ve fotograf için telefon kullanıyorum. bu
    durumda z2 mi g3 mü yorumlarınızı bekliyorum... Şimdiden teşekkürler
  • huseyinsarioglu kullanıcısına yanıt
    img kodunu kaldırdım. Mobil sürümden girdiğimde otomatik boyutlandırıyor o yüzden fark edememişim.kusura bakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muyguc

arkadaşlar g3 ve z2 arasında kaldım çevremde g3 kullanan bazı arkadaşlarda telefon kendi kendine kapandığı için geri iade edenler oldu bu durum düzeldi mi acaba ?

bi de yorumlarda cok ısındığı bu yuzden performansın dustugu belirtiliyor. ben cok oyun oynayan bır kısı değilim daha cok ınternet ve fotograf için telefon kullanıyorum. bu
    durumda z2 mi g3 mü yorumlarınızı bekliyorum... Şimdiden teşekkürler

406k sürümünü kullanıyorum 1 aydır hiç bir sorun yok şimdilik.

• İyi aksamlar... Delta servis garantiye bakarken faturayla isi oluyormu ? Yani faturayi sirketin kdv sinden yararlanmak icin muhasebeye vercem.. Garantide sorun olmaz degilmi ?

• Kardeş ben yeni aldım bir hafta olacak ve yeni serilerde güncellemelerle bu kapanma ısınma olayı kalktı 409 serisi kullanıyorum oyun bende oynamam sevmiyorumda internet resim için birebir telefon ekran olarak kamera olarak sarjı da bir günü rahatlıkla çıkarıyor sabah 6da çıkardım %22 var daha :)

Tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Optimus34 -- 4 Ekim 2014; 21:27:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

Arkadaslar note3le g3 arasinda kaldim? Ne yapayim sizce?

kalem işine yararsa note 3 yaramassa g3

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar cepport-ceppaket-idealseçim arasında herhangi bir fark var mı ? indirimli fiyatta sadece siyah kalmış beyaz almak istiyorum ama ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkaman

İyi aksamlar... Delta servis garantiye bakarken faturayla isi oluyormu ? Yani faturayi sirketin kdv sinden yararlanmak icin muhasebeye vercem.. Garantide sorun olmaz degilmi ?

2 nüsha değil mi fatura olmadı fotokopi çek...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar araştırdım bu telefonu almaya karar verdim en uygun fiyat ggda 1600 liraya şuan. İlk defa buradan alışveriş yapacağım. Bazı arkadaşlar 20Tlye şu çeki aldım şu kadar indirim oldu falan gibi yorumlar yapmışlar. Nasıl oluyor bu? En uygun fiyata nasıl alabilirim? Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim. Garanti deltadaymış. Bunun bir dezavantajı olur mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatırlaa

Arkadaşlar araştırdım bu telefonu almaya karar verdim en uygun fiyat ggda 1600 liraya şuan. İlk defa buradan alışveriş yapacağım. Bazı arkadaşlar 20Tlye şu çeki aldım şu kadar indirim oldu falan gibi yorumlar yapmışlar. Nasıl oluyor bu? En uygun fiyata nasıl alabilirim? Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim. Garanti deltadaymış. Bunun bir dezavantajı olur mu acaba?

delta kötü bir firma degil ama garanti isi biraz nasip isi .. ben ora iletisim aldim herkes kotu yorum yapmisti uzuluyordum adamlar ekran sorunumu 3 gunde hallettiler ,, kaldiki g3 te kronik bir sorun yok ,, çek satış takas konusu var ordan %10 gg indirimi alabilirsiniz ,, 160 lira daha ucuza almis olursunuz bonus kartiniz var ise 100 lira mi 111 lira mi ne bonusu var ama hala var mi bilmiyorum ,,

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Orijinalden alıntı: burakkaman

İyi aksamlar... Delta servis garantiye bakarken faturayla isi oluyormu ? Yani faturayi sirketin kdv sinden yararlanmak icin muhasebeye vercem.. Garantide sorun olmaz degilmi ?

2 nüsha değil mi fatura olmadı fotokopi çek...

deltayı ara sor bence telefonumu garantiye vercem neler getirmem lazim de .. kdv siz baya ucuza alirsin nereden nasil oluyor

• quote:

Techradar telefonu yerde yere vurmuş, htc m8in yanına bile yaklaşılmaz diyor :(

erdi abi ,,mesut abi ,, telefonlari masaya koysak hepsi ayni fiyat olsa hangisini alirsiniz sorusuna G3 32 gb versiyonu cevabini verdiler ,, G3 m8 den geri bir telefon degil asla ,,

• matmuhendisi kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim
  • quote:

Arkadaşlar araştırdım bu telefonu almaya karar verdim en uygun fiyat ggda 1600 liraya şuan. İlk defa buradan alışveriş yapacağım. Bazı arkadaşlar 20Tlye şu çeki aldım şu kadar indirim oldu falan gibi yorumlar yapmışlar. Nasıl oluyor bu? En uygun fiyata nasıl alabilirim? Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim. Garanti deltadaymış. Bunun bir dezavantajı olur mu acaba?

ben sadece şunu diyeyim : Resmi Türkiye garantili al. Pahalı olabilir ama bir şey olduğunda adam akıllık muhatap bulursun karşında. Ucuz diye alıp başı ağrıyan kişileri konuyu detaylı incelersen görebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezing

quote:

ben sadece şunu diyeyim : Resmi Türkiye garantili al. Pahalı olabilir ama bir şey olduğunda adam akıllık muhatap bulursun karşında. Ucuz diye alıp başı ağrıyan kişileri konuyu detaylı incelersen görebilirsin.

Anladım hocam ama tecrübe etmeden bilemiyorum biraz gereksiz gibi geliyor 300 400 lira farkediyor gördüğüm kadarıyla oda az miktar değil. Ben bir şansımı denemek istiyorum umarım kötü şeyler olmaz .

Ek olarak diğer bu 407 408 409 serileri oluyor bunların farkı var mı veya en sonu en iyisi gibi bir şey var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

Techradar telefonu yerde yere vurmuş, htc m8in yanına bile yaklaşılmaz diyor :(

erdi abi ,,mesut abi ,, telefonlari masaya koysak hepsi ayni fiyat olsa hangisini alirsiniz sorusuna G3 32 gb versiyonu cevabini verdiler ,, G3 m8 den geri bir telefon degil asla ,,

M8in abartıldığına emin oldum, g3 cidden iyi, note4ü de denedim ve o da harika bir cihaz olarak çıkmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezing

quote:

Distribütor garantili olarak en uygun nereden bulabiliriz?

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.