Şimdi Ara

===> LG G2 TEKNİK KONU <=== (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.437
Cevap
135
Favori
467.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • art çalışma zamanı seçilebiliyor mu acaba g2 de g3 dalvik yerine böyle bir seçenek mevcutmuş ? art ile çok daha iyi olacağından söz ediliyor. birde radyo görüntülü konuşma durumu nasıl oluyor hocam .
  • Art secilebiliyor hocam cm11 modda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbenzerli

art çalışma zamanı seçilebiliyor mu acaba g2 de g3 dalvik yerine böyle bir seçenek mevcutmuş ? art ile çok daha iyi olacağından söz ediliyor. birde radyo görüntülü konuşma durumu nasıl oluyor hocam .

Hocam cidden hicbie sorunuza cevap veremiyorum
    Eski telefonum discoveryde hicbiryere bakmadan rom root atabildim ama bu telefonda cidden cok fazla terim var

Daha rom bile atamadim

• Buradan degistirebiliyorsunuz hocam
     ===> LG G2 TEKNİK KONU <===

• onurpasa07 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam peki performans farkı oluyor mu?
  • Evet performans buyuk olcude dusuyor :-D

• merhabalar g2 aldım sim kartımı yerleştirdim fakat okumuyor yardım edermisiniz sim kart yuvasındanda çıkaramıyorum
  • arkadşlar telefonu full wipe yaptım sonra kapattım telefon açılmıyor şimdi LG açılış ekranı geliyor öyle kalıyor power tuşuna basılı tuttuğumda kapanıp tekrar açılıyor öyle bekliyo lg ekranında yardım lütfen telefona g3 romu yüklemiştim sıkıldım almanya 20d romu yüklemeye çalışırken oldu yardım edin arkadaşlar
  • is_mata İ kullanıcısına yanıt
    Otg bellek varsa elinde yeniden rom yükle full wipe yaparken hafıza kartinida silmis olabilirsin

• nasıl yapılavağıyle ilgili anlatabilirmisiniz
  • is_mata İ kullanıcısına yanıt
    Hocam root ve recovery yüklü mu cihazda recovery den açıp otg bellek içine romu atıp recovery içinden yükle

• lg g3 mesaj temasını kullanmak istediğimden rootsuz telefonuma apk'sını kurdum ama şimdi mesaj açılmıyor durduruldu hatası alıyorum. eski haline nasıl çevirebilirim ?

edit: tüm uygulamalardan mesajı seçip güncelleştirmeleri kaldır dedim. eski haline döndü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnryldz -- 27 Temmuz 2014; 23:32:53 >
  • Arkadaşlar Video Kaydederken sesin kesik kesik gelmesi ve çevre seslerini engellemeye çalışması sorunu çözüldü mü?
  • root ve recovery yüklü otg kablosunuda aldım ama recoverye giremiyorum lg ekranı açık kaldı telefonu kapatamıyorum da. power tuşuna basılı tutunca kapanıyo geri açılıyo. recovery menüsüne nasıl girebilirim peki
  • root ve recovery yüklü otg kablosunuda aldım ama recoverye giremiyorum lg ekranı açık kaldı telefonu kapatamıyorum da. power tuşuna basılı tutunca kapanıyo geri açılıyo. recovery menüsüne nasıl girebilirim peki
  • Arkadaslar bildirim sekmesinde veri ayarlaru var ama ayni bolumdeb 2g ve 3g arasinda secim yapamiyoruz bunun icin bir cozum bilen ya da alternatifi ilan varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: DusSoSa

s.a bende bi tane g2 ile aranıza katıldım. ilk android telefonum. 403k kore malı 32 gb. 4.2.2 10e yüklü
    şimdilik yazılım güncellemem gerekir mi? 4.4.2 de batarya sorunu var deniliyor.
    cihazı rootladıktan sonra hangi gereksiz programları kaldırmalıyım? rootsuz halde boş ram miktarı 700-800 mb civarı.
    teşekkürler...

yok mu bi bilgisi olaan?
  • Telefonun veri bağlantısını açtığım halde, E/H demiyor bağlanmıyor hiçbiryere. twrpden full wipe yapıp almanya 20d yükledim. Ama sorun hala devam ediyor. Eskiden de böyleydi geç açılıyordu telefon çekmediği için derdim ama şuan 3gnin çekmesi gerteken yerdeyim tepki yok? Ne yapmam gerekiyor
  • Telefonun veri bağlantısını açtığım halde, E/H demiyor bağlanmıyor hiçbiryere. twrpden full wipe yapıp almanya 20d yükledim. Ama sorun hala devam ediyor. Eskiden de böyleydi geç açılıyordu telefon çekmediği için derdim ama şuan 3gnin çekmesi gerteken yerdeyim tepki yok? Ne yapmam gerekiyor
  • kardeşim apn ayarların yok sanırım
    apn ekle düzelir
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.