Şimdi Ara

LG G2 stock rom lollipop 5.02 Vietnam sızdırıldı.!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G2 stock rom lollipop 5.02 Vietnam sızdırıldı. xda developers in haberine göre Vietnam stock rom un gayet stabil çalıştığı söylenmekte ancak ilerleyen saatlerde LG nin şikayeti ile indirme linkleri siteden kaldırıldı. Erken davrananlar anladığım kadarı ile indirip denemişler. Ben size linki vereyim ancak sorumluluk kabul etmiyorum.

https://yadi.sk/d/xwP-nkLufMohM

İşte böyle görünüyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=W6K4uxgdDk4

Güncelleme: Az önce aldığım bilgilere göre lollipop 5.02 LG G2 D802 de mükemmel ve sorunsuz çalışıyor ancak henüz dosya boyutundan dolayı bizzat deneme şansım olmadı.... İndirip deneyenler lütfen bilgi versinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakanonur -- 22 Mart 2015; 19:16:56 >

• Kilitlerken donarak kilitleniyor.4k kayıt yapmıyor,slow motion yok mesela,onun haricinde seri bir sistem.Bende kaldırıldığı için şüphelendim demek şikayet içinmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umuttrn6

Kilitlerken donarak kilitleniyor.4k kayıt yapmıyor,slow motion yok mesela,onun haricinde seri bir sistem.Bende kaldırıldığı için şüphelendim demek şikayet içinmiş.
    hayır dostum kuranlar gayet stabil çalıştığını söylüyor. LG nin iç politikası sonucu bence linkleri kaldırtmışlardır çünkü şikayetçi kullanıcılar değil LG imiş.
  • Abi nasil yukleyecez biri yardim etsin
  • Valla ben 3 gündür kullaniyorum hic bir sıkıntısı yok yag gibi akıyor cihaz
  • mertsar.06 M kullanıcısına yanıt
    twrp ye gir , wipe cache ve dalvik-cache yap (sistemi seçme sakın) sonra flashla romu ve bekle,install supersu diye soracak install yap bu kadar.
  • Hoba yeni gördüm konuyu. Stock 5 destekli custom romlarda bi an önce gelse keşke hadi bakalım
  • Yükleme twrpden mi yapılıyor flashlıyor muyuz birisi düzgünce söyleyebilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boragungoren

Yükleme twrpden mi yapılıyor flashlıyor muyuz birisi düzgünce söyleyebilir mi
    nasıl flashlıyoruz? twrp üzerinden direk flashlayıp bitiyor mu olay? kitkat bootloader flashlanıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaniklar12

nasıl flashlıyoruz? twrp üzerinden direk flashlayıp bitiyor mu olay? kitkat bootloader flashlanıyor mu?

Alıntıları Göster
    Bizim kullandığımız sızdırılmış rom değil mi bu ? Farklı lollipop sürümü mü geldi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Bizim kullandığımız sızdırılmış rom değil mi bu ? Farklı lollipop sürümü mü geldi ?

bu orjinal d802 sürümü mü yoksa simple rom gibi uyarlanmış mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaniklar12

quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

bu orjinal d802 sürümü mü yoksa simple rom gibi uyarlanmış mı?

Alıntıları Göster
    ROM 1.7 GB civarı. Zaman alacak indirme hemen deneyeceğim

Yüklemek isteyen .kdz ROM nasıl yüklenir şurada anlatılıyor

http://www.androiddunya.com/lg-flashtool-ile-lg-g2-d802-telefona-rom-nasil-yuklenir/

• snowbird kullanıcısına yanıt
    Bu rom flashable zip degilmi hocam kdz mi ?
  • Xda'da yeni konu falan açıldı mı ? İlginç cidden sızdırdılar, kaldırdılar falan
  • emre.koc kullanıcısına yanıt
    .kdz firmware değilmiş.
    Flashable zip şeklinde @emre.koc
  • quote:

Orijinalden alıntı: snowbird

.kdz firmware değilmiş.
    Flashable zip şeklinde @emre.koc
    ben 5.0.2'yi dün yükledim. bu akşam yazılım güncellemesi çıktı. Sürekli yükle yükle diye beni taciz edip duruyor.

neyin nesidir bu güncelleme!! yükleyelim mi yükeyen var mı?
  • Bunu yükledikten sonra Telefon garantiden çıkıyor mu
  • Dosya boyutu neden o kadar büyük ki? Z3 e 500 küsür mb ile gelmişti lolilop.
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Çünkü bu sizinki gibi normal çalışan bir sistem üzerine gelen güncelleme değil, komple sıfırdan kurulum şeklinde verilen dosyalar. Bir müddet sonra OTA üzerinden güncelleme verildiğinde bu da 500 mb civarlarında olur..
  • E boyle lollipop ile ilgili bizim turkce muhabbet edecegimiz bir baslik olusmus ama az talep olmus. 5.0 ile ilgili akliniza gelebilecek tayland tabanli cm tabanli bütün romlari denedim, suan ennson srkpro 2.1.1 deyim buda iyi digerleri gibi. Nexus serinden hepsini kullandim, nexus 6 ya kavusamayinca bu cepi tercih ettim hanimdada ayni. Bence piyasadaki 5.0 guncellemesine en uyumlu cep akıyor. Sarj iyi Slow motion var. Saygılar... Hai bu arada şu linke gel, orasi daha akici ,kayda deger seyler konusuluyor muhabbet iyi dediginiz bir yer varsa onerirseniz paylasirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.