Şimdi Ara

[LG G2 MIUI ROM] Anakonu V8 (MIUI 8) çıktı (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.853
Cevap
24
Favori
75.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultrasn0w

quote:

Orijinalden alinti: djvietnam

quote:

Orijinalden alinti: ultrasn0w

quote:

Orijinalden alynty: djvietnam

quote:

Orijinalden alynty: ultrasn0w

quote:

Orijinalden alynty: djvietnam

quote:

Orijinalden alynty: ultrasn0w

?imdi hata verdi, Gerçerli cihaz kimli?i alynamyyor IMEI: Null dedi...

sayfadaki d802 için baseband sizdeki modelle uyumsuzluk olmu? d800 için baseband flaslamanyz gerekiyor

D800 için nereden indirebilirim ? Link verme ?ansynyz var my acaba?

editledim linki verdim

çok te?ekkür ederim hemen deniyorum

rica ederim deneyin olmazsa baska çözümler üretiriz bi keresinde bendede oldu bu olay igneyle simkarti çikardim telefon kapaliyken tekrar taktim simi bu sefer gördü böylede deneyin bende ise yaramisti

Hocam vallahi çok te?ekkür ederim, büyük problemden kurtardyn beni.. Oldu, her ?ey için te?ekkürler

rica ederim ne demek olmasına sevindim

• Öncelikle @madmax59 teşekkür ederim. Dediği gibi oldu. Bootladerı flashlayınca hiç bi sorun kalmadı. Kurulum sorunsuz tamamlandı.
    Bu konuyu açan @djvietnam arkadaşa da teşekkür ederim. Bir de öneride bulunacağım. Konu'da bootlader ile ilgili kısım düzeltilirse. Kitkat'ta olsa flashlanması söylenirse bu sıkıntılar yaşanmaya bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Dayanamadım yine MIUI yükledim rahat batıyor resmen. Birdaha alacağım cihaz da root rom işlerinden uzak duracağım hastalık oluyor yoksa bende.
    Bu arada daha seri olmuş rom güncellemeler ise yaramış gerçekten.

Edit: Ama hala face ve instagram da takılmalar resim ve videoların geç yüklenmesi devam ediyor. Buda kitkatin sorunu lollipop sürümü çıkınca bundada kurtuluruz inşallah.

MIU forumlarında lolipopdan bahsediliyor ben geleceğine inanıyorum bekleyip görmek gerek instagram face tvitter whatsap kullanmadığım için bende sıkıntı olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: spectrems

Öncelikle @madmax59 teşekkür ederim. Dediği gibi oldu. Bootladerı flashlayınca hiç bi sorun kalmadı. Kurulum sorunsuz tamamlandı.
    Bu konuyu açan @djvietnam arkadaşa da teşekkür ederim. Bir de öneride bulunacağım. Konu'da bootlader ile ilgili kısım düzeltilirse. Kitkat'ta olsa flashlanması söylenirse bu sıkıntılar yaşanmaya bilir.

tabiki düzeltelim ama tam anlayamadım nereyi düzeltelim hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

quote:

Öncelikle @madmax59 teşekkür ederim. Dediği gibi oldu. Bootladerı flashlayınca hiç bi sorun kalmadı. Kurulum sorunsuz tamamlandı.

tabiki düzeltelim ama tam anlayamadım nereyi düzeltelim hocam ?

Bootloader flashlama adımında düzenleme yapmanı rica ediyor arkadaş.
    Daha önceki sürümünüz, kitkat bootloader a sahip olsa dahi kurulum aşamasında tekrardan kitkat bootloader flashlanması lazım şeklinde bi yönerge koyarsan iyi olur diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam geç yüklenme sorunu bende de vardı, yaklaşık 2 aydır kullanıyorum sorun kayboldu. Nasıl oldu bilmiyorum belki zamanla rom oturuyordur.
  • Ben Gmail e bağladım hotmaili sıkıntı yok

• Hocam bu cümleniz de
    "MIU son 3/4 sürümdür kitkat üzerine insa ediliyor eger kitkat tabanli bir romda iseniz bootlodera ihtiyaciniz yok ama 5.0.2 sürümde iseniz kurulumdan önce bootloader changer indirmeniz gerekiyor. "

Kitkat olsa dahi bootlader changer'ı flashlamak lazım. Ben stock kitkat kullanıyordum. bootloader changer flashlamadan denemelerim de telefon lg logusu gelip 2-3 saniye sonra kayboluyordu. Hiç tepki vermiyordu.
  • quote:

Hocam bu cümleniz de
    "MIU son 3/4 sürümdür kitkat üzerine insa ediliyor eger kitkat tabanli bir romda iseniz bootlodera ihtiyaciniz yok ama 5.0.2 sürümde iseniz kurulumdan önce bootloader changer indirmeniz gerekiyor. "

Kitkat olsa dahi bootlader changer'ı flashlamak lazım. Ben stock kitkat kullanıyordum. bootloader changer flashlamadan denemelerim de telefon lg logusu gelip 2-3 saniye sonra kayboluyordu. Hiç tepki vermiyordu.

O cümleyi nerde kurduğumu gösterebilir misiniz acaba. O şekilde bir cümle kurduğumu sanmıyorum
  • Romu indirmeye çalışıyorum da 30-80 kb arası neden böyle bu
  • aynen
  • Alternatif indirme linki olan yok mu arkadaşlar? gerçekten son sürümün indirme hızı yerlerde
  • Trolo kullanıcısına yanıt
    17:25 de başlatmışım 21:21 hala %7 eksik 10dk daha diyor.
  • Trolo kullanıcısına yanıt
    idm kullanın arkadaşlar 600 700 kb olur o zaman
  • yersen33 kullanıcısına yanıt
    idm ile olan hız bu tarayıcı üzerinden başlatamadım bile
  • Cepten uc browser ile indirdim. Duraklatip devam ettirince hız yükseliyor.14dk da indirmisim buna da şükür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk_o -- 19 Şubat 2016; 21:35:05 >
  • Stock romlarda bulunan Akıllı Ekran özelliği mevcut mu? Mevcutsa nereden aktif ediyoruz ayrıca QuickRemote için olan link kırılmış elinde olan varsa paylaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Management -- 20 Şubat 2016; 0:14:46 >
  • Uzun zaman sonra google Play servisleri patladı. Kaldırdım tekrar kurdum yine aynı. Çok enteresan

• quote:

Orijinalden alıntı: tarlabasi

Uzun zaman sonra google Play servisleri patladı. Kaldırdım tekrar kurdum yine aynı. Çok enteresan

Google playe ait tüm verileri temizlemeyi deneyin hocam

• Ayarlar stock setting screen bölümünden ayarlayabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.