Şimdi Ara

[LG G2 MIUI ROM] Anakonu V8 (MIUI 8) çıktı (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.853
Cevap
24
Favori
75.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş tam hazırlık yaptım yuklicem yorumlar öldürüyor beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yersen33 kullanıcısına yanıt
    Kur yav güzel rom ama önce Whatsapp da durum kısmına mesajlar gelmeyebiliyor yaz
  • Zaten güzel olmasa hiç tereddüt etmem :)
    Meret arıza çıkarıyor durduk yere yoksa dadindan yenmez

• Ben birkac kez kurulum yaptim ama bildirimlerle ilgili bir problem yasamadim.Ayarlar bu sekilde birde guvenlik ayarlarinda falan battery saver diye birsey var o aktif degil bende. Bildirimleri okuyabilir carr curt diyor.ama dedigim gibi bildirimler. Sorunsuz bir. Sekilde.geliyor acaba baska yerde baska bir ayar mi. Mevcut birde bende bildirimler bolunde bildirim simgesi aktif durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sisperdesi -- 22 Şubat 2016; 23:56:26 >
  • Hocam son uygulamalar bölümünde ram temizlemeden önce whatsapp ı aşağı doğru çekin kilit işareti çıkacak ve artık ram temizlesenizde whatsapp hiç kapanmıycak
    ben böyle sorunsuz kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xperius -- 23 Şubat 2016; 1:18:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThaDe

Whatsap için Tüm kombinasyonlari denedim ben de hocam ama yine kafasına göre bazen geliyor, bazen gelmiyor. Daha ne yapmak lazim anlamadim

hocam size sırasıyla nasıl bildirim alacagınızı anlatayım tum appler için
    -önce miuide güvenlike giriyoruz güvenlik uygulamasına
    -sağ altta izinlere tıklıyoruz
    -ardından sag ust koseye ayar işareti var kucuk oraya tıklıyoruz
    -izin yoneticisini kapatıyoruz
    -ve geri geliyoruz otomatik başlatmaya bakıyoruz
    -whatsappı falan diğer sürekli bildirim gelen uygulamalarda otomatik başlatma kapalı ise açıyoruz :)
    -burada kapalı olursa sadece uygulamayı actıgınız an bildiri geliyor
    -ve izin yoneticiside hep izin alarak işlem gordugu için yine bildiri gelmiyor

dediğim 2 şeyi yaparsanız sorunsuzca tum uygulamalarda bildiri alabilirsiniz uzun zaman once miui kullanırken bende yaşıyordum diğer akıllı telefonumla test yaptım mesajlar falan gondererek
    boyle cozdum miui 7 de de aynısı kolay gelsin

• r4deon kullanıcısına yanıt
    Aynı malesef.

Sonucu bildiririm hocam eyvallah

iki ay sorunsuz kullan bir hard reset ile tüm dengen bozulsun :)
    bende zaten ayarlar böyle hocam.2 ay sorunsuz kullandım.
    Hard reset sonrası tekrar ortaya çıktı meret.Bakalım devam ederse bu akşam kendisiyle istemeye istemeye vedalaşmak zorunda kalacağız.
  • tarlabasi kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan pil performans- uygulamaların pil kullanımını yönet -choose apps- whatsapp seçip değerleri custom -stay connected -allow olarak değiştir. Şimdilik bende düzgün gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.S.A.P

Ayarlardan pil performans- uygulamaların pil kullanımını yönet -choose apps- whatsapp seçip değerleri custom -stay connected -allow olarak değiştir. Şimdilik bende düzgün gibi.

aynen buydu işte.Bu şekilde çözmüştüm.Muhtemelen düzelecek hocam.Aklınla bir yaşa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarlabasi -- 23 Şubat 2016; 19:15:20 >
  • Ben bunu da denedim hocam ama

• ThaDe kullanıcısına yanıt
    Bende şimdilik normal diğer arkadaş da denesin bakalım. Bu ayarı yaptıktan sonra telefonu kapatıp açmak faydalı oluyor.

• bekleyelim görelim.
  • Bildirim paneli simgeleri nasıl büyütülür.
  • Hocam bazen bugda kalabiligor siz hangi basebandi yuklediniz 20h olanimi. Bende kitkst 20h baseband yuklu baska bir baseband yuklemistim onda skinti olusturmustu bende simdi hatirlsdimda. O ayarlari yapsamda duzelmemisti.umarim duzelir bir skinti olusturmaz. Ben whatsappi asagiya cekerekte kitlemiyorum ram temizlesemde bildirimler geliyor

• sisperdesi S kullanıcısına yanıt
    20h yüklü hocam.Baseband ile alakalı değil diye düşünüyorum çünkü yaklaşık 2 ay sorunsuz kullandım.Factory reset sonrası tekrar ortaya çıktı.Bakalım pil ayarlarından sonra devam edecek mi? Beklemedeyim şimdilik.
  • tarlabasi kullanıcısına yanıt
    Hocam birde soyle bir durum var. Whatsapp kurarken google play hizmetleri guncel degil guncelleyin diyordu bende. Acaba suanda telefonunuzda google play hizmetlee ile ilgili bir skinti var mi yeniden baslatinca durdu falan tarzinda. Ben guncellemeleri ota uzerinden yapmiyorum. Romu bastan indirip temiz kurulum yapiyorum zTen belli bir surede gunxelleme yapmicam. Yani demem o ki googleinstaller apk ile bile once google play storeyi sonra google play hizmetleri kurarsaniz google play store calismiyor. Bi whatsapp i kaldirin google play hizmetlere bir bakin skinti var mi yok mu. Ondan sonra whatsappi tekrardan kurun. Yalniz whatsappi kaldirdiktan sonra onbellegi vs temizleyin birde oyle deneyin.

Ben sorunun rom dan kaynakli oldugunu dusunkuyorum. Google play hizmetlerinden kaynakli bir sorunda olabilir. Whatsapp i kaldirin. Google play hizmetlerini falan bastan yujleyin ondan sonra whatsappi kurun.

muhtemelen google play hizmetleri ve whatsapp ile alakalı hocam zaten.Romluk bir durum yok.Rom'da sorun olsa 2 ay sorunsuz kullanmazdım.
    Şimdi kurcalıyorum biraz daha çünkü konumlarla ilgilide sıkıntı var.Yapıcam bişeyler işten fırsat bulabilirsem.Bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.