Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (435. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.258
Cevap
146
Favori
969.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m.yalvac

Büroteknik te biraz fiyat düşüklüğü yaşandı az önce

buradan

Garanti BETPA imiş. DH'da açılan bir konuda iyi şeyler yazılmamış hakkında.
  • Kliksa'da 1400tl. 16 GB ve Distribütör garantili
  • hobaaaa adamlar yazmış
    Siparişler 2-3 iş günü içerisinde kargolanacaktır (Siparişlere ait en erken kargo tarihi cuma veya cumartesi günleri olacaktır.Akbank axess kampanyasından faydalacak müşterilerimiz için erken satışa sunulmuştur
    ozaman gün içinde gg'de de açılır ilan ! sonunda kampanya bitmeden bizde alabileceğiz telefonumuzu :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stoklara geliyor galiba telefonlar
  • arkadaşlar cepport ne newport satıcılarının PİN DIŞ TİCARET AŞ garantisi intelicel garanti şirketidir. arayıp sordum doğrudur dediler.
    site:http://www.intellicel.com.tr/index.html
    Adres: İntellicel İletişim Merkez Mimar Kemal Caddesi
    Gençten iş merkezi no:15 Sirkeci / İSTANBUL

Telefon: 0212 513 88 55 - 56

E-mail: info@inteliletisim.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: aturan02

arkadaşlar cepport ne newport satıcılarının PİN DIŞ TİCARET AŞ garantisi intelicel garanti şirketidir. arayıp sordum doğrudur dediler.
    site:http://www.intellicel.com.tr/index.html
    Adres: İntellicel İletişim Merkez Mimar Kemal Caddesi
    Gençten iş merkezi no:15 Sirkeci / İSTANBUL

Telefon: 0212 513 88 55 - 56

E-mail: info@inteliletisim.com

sizin ekran çevresinde kararma sorunu ne oldu acaba?

bir ara takip ettim, sonunu göremedim.

• Arkadaslar Selam,

Rusya Moskovada yasiyorum bir suredir. Telefonumu degistirip LG G2 32 GB White Alacagim. Burdaki fiyatlar cok oynuyor. Telefonu 15990 Rubleye buldum (Yaklasik 957 TL) Aksama almaya gidecegim.

Sormak istedigim; batarya performansi acisindan telefonu aldiktan sonra alip hemen kullanmaya baslayayim mi? (Kontrol etmek icin acip bi arama falan yapsam) Yoksa direk 4/8/12/16 saat sarza koymam gerekir mi

Alacagim sitenin linki:
    http://hatewait.ru/product/lg_g2_d802_16gb_white-copy.aspx?_openstat=bWFya2V0LnlhbmRleC5ydTtMRyBHMiBEODAyIDMyR2IgV2hpdGU7cjFjZXhvTnNlOUsxX1FGcHJ5ZjBEQTs
    Umarim bi kaziklanma mevzusu yasamam. Burdaki garanti Turkiye'de ki gibi degil :(

• laider kullanıcısına yanıt
    iade ettim. gün ışığında ekranın netliğini arttırmak için yapıldığını söylediler. hepsinde aynı durum var dediler.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Bu ay içerisinde biri siyah biri beyaz olmak üzere iki adet LG G2 32gb ürün aldım. İkisinide Gittigidiyor üzerinden aldım.

İlk ürünümü 12 gün öne "alisverisadresimtr" kullanıcısının mağazasından aldım. Ürünün fiyatı 1355TL ek olarak 100TL bonus kazandım. Bonuslarımla yakıt aldığım için ürün bana 1255TL ye gelmiş oladu. Ürün siyah renk ve 32gb tı. 2 günde elime ulaştı ve 10 gündür sorunsuz kullanıyorum. Ürün Güncel Dijital Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından ithal edilmiş ve garantisini yine Güncel Dİjital veriyor. Gelen faturayı direkt Güncel Dijital Dış Tic. Ltd. Şti kesmiş yani anladığım kadarı ile ürünü direkt ithalat eden firmadan aldım ve bu yüzden uygun fiyata aldım.

Başarıdan ürün alan arkadaşımın telefonu ile detaylıca inceledik ve ikisini kıyasladık.

Aradaki farklar
    Distribütor garantili : Ürünün kutusu biraz daha küçük, Üründe radyo yok, Android 4.4.2 ile geliyor 4.4.4 güncellemesini henüz alamıyor, RAM DDR2, Made in Kore
    İthalatçı Firma : Ürünün kutusu biraz daha büyük, Üründe radyo var, Android 4.4.4 güncellemesi ile geliyor, RAM DDR3, Made in Kore

İkinci ürünümü ise "cepport" kullanıcısının mağazasından beyaz renk olarak sipariş verdim. Ürünün fiyatı 1229TL yine 100tl bonus kazandım 1129TL gelmiş oldu bana. Firmadan aldığım bilgiye göre ürünü ithal eden firma PIN Dış Tic. Ltd. Şti. garantisini yine PIN Dış Ticaret veriyor. Ürün henüz elime ulaşmadı. Önümüzdeki hafta elime ulaşacak. Umarım buda diğeri gibi sorunsuz bir alışveriş olur. Ürün elime ulaştığında inceleyip buradan paylaşacağım.

İkinci bahsettiğim üründe beyaz renk bitmiş ancak gold veya siyah almak isteyenler için link paylaşıyorum...
    #edit : 29.04.2014 11:49 itibarı ile siyahrenkte bitmiş. :(
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-d802-g2-32-gb-akilli-telefonu-112285117?urvid=11379454

Herkese mutlu günler diliyorum.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agent_22 -- 29 Nisan 2014; 11:49:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: agent_22

Merhaba Arkadaşlar,

Bu ay içerisinde biri siyah biri beyaz olmak üzere iki adet LG G2 32gb ürün aldım. İkisinide Gittigidiyor üzerinden aldım.

İlk ürünümü 12 gün öne "alisverisadresimtr" kullanıcısının mağazasından aldım. Ürünün fiyatı 1355TL ek olarak 100TL bonus kazandım. Bonuslarımla yakıt aldığım için ürün bana 1255TL ye gelmiş oladu. Ürün siyah renk ve 32gb tı. 2 günde elime ulaştı ve 10 gündür sorunsuz kullanıyorum. Ürün Güncel Dijital Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından ithal edilmiş ve garantisini yine Güncel Dİjital veriyor. Gelen faturayı direkt Güncel Dijital Dış Tic. Ltd. Şti kesmiş yani anladığım kadarı ile ürünü direkt ithalat eden firmadan aldım ve bu yüzden uygun fiyata aldım.

Başarıdan ürün alan arkadaşımın telefonu ile detaylıca inceledik ve ikisini kıyasladık.

Aradaki farklar
    Distribütor garantili : Ürünün kutusu biraz daha küçük, Üründe radyo yok, Android 4.4.4 güncellemesi ile geliyor, RAM DDR2
    İthalatçı Firma : Ürünün kutusu biraz daha büyük, Üründe radyo var, Android 4.4.2 ile geliyor 4.4.4 güncellemesini henüz alamıyor, RAM DDR3

İkinci ürünümü ise "cepport" kullanıcısının mağazasından beyaz renk olarak sipariş verdim. Ürünün fiyatı 1229TL yine 100tl bonus kazandım 1129TL gelmiş oldu bana. Firmadan aldığım bilgiye göre ürünü ithal eden firma PIN Dış Tic. Ltd. Şti. garantisini yine PIN Dış Ticaret veriyor. Ürün henüz elime ulaşmadı. Önümüzdeki hafta elime ulaşacak. Umarım buda diğperi gibi sorunsuz bir alışveriş olur. Ürün elime ulaştığında inceleyip buradan paylaşacağım.

İkinci bahsettiğim üründe beyaz renk bitmiş ancak gol veya siyah almak isteyenler için link paylaşıyorum...
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-d802-g2-32-gb-akilli-telefonu-112285117?urvid=11379454

Herkese mutlu günler diliyorum.. :)

bilgi için teşekkürler,

acaba karşılaştırdığınız telefonlar hangi ülke menşeili?

ayrıca siyah da bitmiş :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 29 Nisan 2014; 11:44:08 >

• laider kullanıcısına yanıt
    Her ikiside kore menşeili..
  • 4.4.4 diye bir güncelleme yok, daha 4.4.3 güncellemesini bile yeni yayınladı google. Ram farkı olması da imkansız zaten. Büyük ihtimalle size replika ürün satmışlar, geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PM den mail adresinizi verebilirseniz ikisininde detaylı fotoğrafını çekip payşlaşacağım sizinle.. :) replika ürünü anlamayacak değilim dostum..

Ürün şuan yanımda değil 4.4.2 de olabilir ondan emin olunca güncelleyeceğim yazımıda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agent_22 -- 29 Nisan 2014; 11:51:47 >
  • Hepsiburada fiyata bindirdikçe bindiriyor. İptal ettim ordaki siparişimi bizdeuygundan geçtim sipariş, çok daha ucuz.
  • HepsiburadadaN 1290 tlye ALABİLİRSİNİZ..nasıl?

32 gb ithalatçı garantili 1439 tl (en azından arkasında hepsiburada var. Bir tamir durumunda hepsiburadaya yolluyorsunuz. Onlar sizin adınıza garanti firmasıyla görüşüyor)
    SON 37 TANE KALMIŞ::
    http://www.hepsiburada.com/liste/lg-g2-d802-32gb/productDetails.aspx?productId=telceplgg232g&categoryId=371946&SKU=TELCEPLGG232G-B&intcamp=GununTeklifi

75 tl de maximum puan veriyor.
    Her rengi var.
    Almak isteyen olursa 100 Tl lik çekim var.
    50 tl ye veririm. 50 tl de öyle kara geçmiş olursunuz.
    Avantajix de %1.8 geriye veriyır

Nasıl 1290 tl ye alırım?

CEVAP: 1439-75 maximumdan-50 tl benim çek+ 24 tl avantajix= 1290 tlye gelir size 9 taksit..

Düşünenler mesaj atsın
    http://forum.donanimhaber.com/m_91177860/f_//tm.htm#91177860

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 29 Nisan 2014; 11:57:44 >

• Arkadaşım arada 310 TL fark var. 50-100 değil ki.. Kargoya senin yada hepsiburadanın göndermesi ne fark edecek? Ben daha öncede ithalatçı garantili S3 aldım. Ürünü kargoluyorsunuz max 1 hafta içinde onarılıp adresinize geliyor.. Sıkıntı yok yani.. 300 - 400 lira fazla verip paranızı çöpe atmayın derimm..
  • agent_22 A kullanıcısına yanıt
    1290 a gelecek diyorum..nasıl 310 tl fark oluyor?

Ayrıca hepsiburadanın cihazın arkasında durmasıyla bilinmedik ithalatçı firmaların cihazının arkasında durması aynı değil. Tecrübeyle sabittir. Gerekirse değişim bile yaparlar..Sonuçta DOĞAN holding var hepsiburadanın arkasında.
  • Arkadaşlar bu hb de hediye kartı ile alışveriş derken neyi kastediyor 9 taksit olayı felan ben ankamadım.Kredi kartıyla alsam 9 taksit mi olucak şimdi.
  • SmhDmr kullanıcısına yanıt
    Evet ...ödeme aşamasında 9 taksitlik hediye çeki istermisin diyor..yani 9 a bölüyor bir şekilde kanuni boşluktan yararlanarak...
  • 
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.