Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.259
Cevap
146
Favori
969.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: torna&do

Evet ...ödeme aşamasında 9 taksitlik hediye çeki istermisin diyor..yani 9 a bölüyor bir şekilde kanuni boşluktan yararlanarak...

Anladım birde şunu sorucam ithalatçı firma garantili hb da satılan ürün herhangi bir arıza durumda biz ürünü hb da ya mı göndericez yoksa ithalatçı firmaya mı yada 3. bir seçenek olarak Lg ye gönderebilir miyiz ?
  • delta garanti diğerine göre daha iyi. tercih edilebilir. açıkçası ben 70 tl için öbürünü almayı düşünmüorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

http://www.n11.com/lg-g2-d802-32-gb-akilli-cep-telefonu-P22132414
    http://www.n11.com/lg-g2-d802-32gb-cep-telefonu-siyahbeyazaltin-P18777428 hangisini alsak arada 70 tl var yada beklesek mi

2. linkteki bitmiş kardeş, alalım derken kalmayacak heralde

• Dun 1300tl anlasmis oldugum g2 32 gb bakmaya gittim kutuya baktim etiketli acilmamis jelatinli hic dokunulmamis gibiydi yalniz bir problemi vardi faturaya baktigimda cihaz teknosa ocak faturaliydi bir insan neden 4 ay bir cihazi kapali kutu olarak saklar dusuncesiyle almadan geldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün tükenmiş bile

• n11 üzerinden 16 gb siyahı bir numaram adlı satıcıdan aldım. ürün delta servis garantili. şuan için bir sıkıntı yok. ankarada olanlar elden de alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi era13 -- 29 Nisan 2014; 14:02:07 >
  • gittigidiyor üzerinde uygun bir fırsat kalmadı sanırım.
    geçen 16gb fırsatı bitti, şimdi de 32gb bitti.

100TL indirim devam ediyor ama satıcılar n11'i tercih ediyorlar.
  • BEYLER URUNU ALİR ALMAZ ZİL SESİNİ DEGİSTİRİN. TOPLUM İCİNDE OTERSE TELEFON REZİL OLURSUNUZ

• tam gittigidiyordan 32 gb altın versiyonunu almaya niyetlendim stok bitmiş

• 17 Mayısta lg g3 çıkıyor. Daha doğrusu duyurulacak
    Ne zaman satışa çıkar belli değil ancak çıkınca ciddi bir fiyat düşüşü olur.
  • www.n11.com/lg-g2-d802-32-gb-akilli-cep-telefonu-P22132414

Buradaki ürünün garantisi nedir bilen var mi arka sayfalara bakamadım fazla yazılmışsa kusura bakmayın.
  • SmhDmr kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada ya göndermek biraz geç olmasına rağmen daha garantili..Direk servise de gönderebilirsiniz..

Hepsiburada ithalatçı garantili sattığı için LG Türkiyeye gönderemezsiniz. Kutunun içinde hangi firmanın garantisi yazıyorsa ona gönderebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

Hepsiburada ya göndermek biraz geç olmasına rağmen daha garantili..Direk servise de gönderebilirsiniz..

Hepsiburada ithalatçı garantili sattığı için LG Türkiyeye gönderemezsiniz. Kutunun içinde hangi firmanın garantisi yazıyorsa ona gönderebilirsiniz.
    hepsiburdan dediğiniz gibi ürünün arkasında durmuyor.direk garanti kim veriyorsa ona yönlendiriyor.2 ürün aldım 2sinde aynı problemi yaşadım.benim için hepsiburada diğer alışveriş sitelerinden farkı yok hatta daha kötü karşınızda muhattap yok mail yazıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: derniere

www.n11.com/lg-g2-d802-32-gb-akilli-cep-telefonu-P22132414

Buradaki ürünün garantisi nedir bilen var mi arka sayfalara bakamadım fazla yazılmışsa kusura bakmayın.

Soru : Lg g2 32 gb 'ın garantisi nedir? hangi firmanın garantsis altındadır?
    Cevap : merhaba firmamız PİN DIŞ TİC.SAN. A.Ş sanayi ve ticaret bakanlığı onaylı tse'li teknik servise sahip resmi ithalatçı firmadır,ürünlerimiz tamamen orjinal olup yurtdışı resmi lg distiribütöründen satın alınıp gümrük beyannamesi ile ithal edilmiştir.telekominikasyon kaydı ithalat yoluyla yapılmıştır.teknik servisimiz tarafından 2 yıl garantilidir istanbul dışı ürünlerde kargo firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Sorular kısmında sorulmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucastorn

quote:

Orijinalden alıntı: derniere

www.n11.com/lg-g2-d802-32-gb-akilli-cep-telefonu-P22132414

Soru : Lg g2 32 gb 'ın garantisi nedir? hangi firmanın garantsis altındadır?
    Cevap : merhaba firmamız PİN DIŞ TİC.SAN. A.Ş sanayi ve ticaret bakanlığı onaylı tse'li teknik servise sahip resmi ithalatçı firmadır,ürünlerimiz tamamen orjinal olup yurtdışı resmi lg distiribütöründen satın alınıp gümrük beyannamesi ile ithal edilmiştir.telekominikasyon kaydı ithalat yoluyla yapılmıştır.teknik servisimiz tarafından 2 yıl garantilidir istanbul dışı ürünlerde kargo firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Sorular kısmında sorulmuş.

Teşekkürler delta bu fiyata bulabilsek güzel olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• PİN DIŞ TİC.SAN. A.Ş google da aratıyorum dh bu konu dışında firma ismini bulamıyorum
  • 16 GB MODELDE 10,63 GB YER VERİYOR
    BENDE
    NBA 2K14
    FİFA 14
    M.COMBAT 3
    REAL RACİNG 3
    50MB USTU 19UYGULAMA
    20MB USTU 24 UYGULAMA
    20MB ALTİ 46 UYGULAMA
    1,10GB MÜZİK
    123 MB RESİM VAR
    KALAN BOŞ ALAN 1,53GB

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetius

PİN DIŞ TİC.SAN. A.Ş google da aratıyorum dh bu konu dışında firma ismini bulamıyorum

Ucuza alalım derken hıyar almayın hocam. 👍

• Hocam yerleri nerede?

Taksit yaparlar mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.