Şimdi Ara

[LG G2&G3 CAMERA MOD PAGE|STOK-XDABBEB-G3-PRO-FLEX|PAYLAŞIM-KURULUM-GALERİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
5
Favori
4.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  [LG G2&G3 CAMERA MOD PAGE|STOK-XDABBEB-G3-PRO-FLEX|PAYLAŞIM-KURULUM-GALERİ]

ÖN SÖZ : Fotoğraf makineleri bir kenarda dursun, biz telefonlarımız ile en güzel kareleri yakalarız gibi bir cümle ile konuya giriş yapalım. Fotoğraf konuları ve tartışmaları deryasında herkesin fikrini ve görsellerini tek bir çatı altında buluşturmayı hedefleyen bir konu olması dileği ile.

NOT : Ekleyeceğiniz fotoğrafların hangi Rom, Telefon ve hangi Kamera Modu ile çekildiğini eklemeyi unutmuyoruz elbette.

1. OİS Nedir ?
    2. LG G2 Kamera Özellikleri
    3. LG G3 Kamera Özellikleri
    4. LG G2 Kamera Çeşitleri
    5. Nasıl Yüklenir ?
    6. İndirilecek Dosyalar

7. Karşılaştırma ve Tanıtım Videoları
    8. LG G2 ile Çekilmiş Bazı Resimler
    9. LG G3 ile Çekilmiş Bazı Resimler

1. OİS Nedir ?

OIS = Optical Image Stabilization. Teknik detaysız yalın olarak açıklamak gerekir ise , dijital kayıt yapan bir cihazın kayıt esnasında gerçek zamanlı olarak sarsıntıya bağlı görüntü kayma ve bozulmasını engelleme teknolojisine verilen isimdir. Bu teknoloji genelde dijital fotoğraf ve video kaydı yapabilen cihazlarda kullanılır.

ALINTIDIR.

2. LG G2 Kamera Özellikleri

ÖN ( Stok )

2.1 Mega Pixel Ön Kamera
    1080P 30FPS

ARKA ( Stok )

13 MegaPixel Arka Kamera
    1080P 60FPS
    Led Flaş
    OİS

3. LG G3 Kamera Özellikleri

ÖN ( Stok )

2.1 Mega Pixel Ön Kamera
    1080P 30FPS

ARKA ( Stok )

13 MegaPixel Arka Kamera
    4K 30 FPS
    1080P 60FPS
    Çift Led Flaş
    OİS
    0.276sn. Hızlı Odak
    Lazer AF

4. LG G2 Kamera Çeşitleri

- Stok Kamera
    - XDABBEB Kamera - XDABBEB Kamera için Tıklayınız -
    - G3 Rom Port Kamera - G3 Rom için Tıklayınız -
    - PRO Rom Port Kamera - PRO Rom için Tıklayınız -
    - Flex Rom Port Kamera - Flex Rom için Tıklayınız -

5. Nasıl Yüklenir ?

Yükleme işlemi geneşde Recovery üzerinden olmaktadır. Recovery üzerinden olan yüklemelerde öncelikle telefon root daha sonra recovery yüklenmiş olması gerekmektedir. İndirdiğimiz sıkıştırılmış zip li dosyayı recovery vasıtası ile yüklüyoruz ve kullanıma başlıyoruz. Gayet basit.

Stok Kamera = Üzerinde Gelen Kameradır. Sonrasında bir yükleme yapmaya gerek yoktur.
    XDABBEB Kamera = XDA geliştiricisi '' XDABBEB '' in yaptığı kamera iyileştirmeleri içeren kamera Modu. Bu Mod kullandığınız roma göre farklı yükleme dosyalarına sahip.
    G3 Rom Port Kamera = LG G3 cihazından G2 e portlanan romun içerisinde gelen Orjinal LG G3 kamerasıdır. Rom ile yüklenmesi gerekemktedir.
    PRO Rom Port Kamera = LG G PRO cihazından G2 e portlanan romun içerisinde gelen Orjinal G PRO kamerasıdır. Rom ile yüklenmesi gerekmektedir.
    Flex Rom Port Kamera = LG G Flex cihazından G2 e portlanan romun içerisinde gelen Orjinal G Flex kamerasıdır. Rom ile yüklenmesi gerekmektedir.

6. İndirilecek Dosyalar

- 4.4 e Özel XDABBEB Kamera Modları -

4.4 Flex : http://d-h.st/E25
    4.4 Pro : http://d-h.st/E25
    4.4 Stok : http://www.androidfilehost.com/?fid=23329332407591784

7. Karşılaştırma ve Tanıtım Videoları

8. LG G2 ile Çekilmiş Bazı Resimler

Resim 1 G2
    Resim 2 G2
    Resim 3 G2
    Resim 4 G2
    Resim 5 G2
    Resim 6 G2
    Resim 7 G2
    Resim 8 G2
    Resim 9 G2
    Resim 10 G2

9. LG G3 ile Çekilmiş Bazı Resimler

Resim 1 G3
    Resim 2 G3
    Resim 3 G3
    Resim 4 G3
    Resim 5 G3
    Resim 6 G3
    Resim 7 G3
    Resim 8 G3
    Resim 9 G3
    Resim 10 G3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 19 Haziran 2014; 4:04:23 >

• .. Resimleri Bekliyoruz Arkadaşlar ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 19 Haziran 2014; 4:06:07 >
  • LG G2 20D | Stok Kamera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 19 Haziran 2014; 4:17:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• G2 20d

• G2 - Cloudyfa Pro2 2.2 - Xdabbeb
    Normal mod

Sadece crop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KütahyanınPınarları -- 19 Haziran 2014; 12:17:56 >
  • OptimusPro 4.4 ~~ Xdabbeb's 3.1.0

OptimusPro 4.4 ~~ Xdabbeb's 3.1.0
    Perfectly Clear HDR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam_Mobile -- 19 Haziran 2014; 12:37:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KütahyanınPınarları

G2 - Cloudyfa Pro2 2.2 - Xdabbeb
    Normal mod

Sadece crop

Muazzam

• Legend. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..

Aşağıdaki resim pek orjinal değil ama google camera'nın arka planı bulanıklaştırma efektiyle çekildi. (G2)
    Yeşil gerçekte olduğu gibi çok canlı. Fikir vermesi için koyuyorum.

Kudret narı filizi. (Makro çekmeyi seviyorum.)

• Optimus G3 rom

G2 kamerası
    http://imgur.com/T49p2lV

G3 kamerasi
    http://imgur.com/iFkoiZT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackcodetech -- 19 Haziran 2014; 13:52:48 >

• G3 Rom Kamra

[LG G2&G3 CAMERA MOD PAGE|STOK-XDABBEB-G3-PRO-FLEX|PAYLAŞIM-KURULUM-GALERİ] [LG G2&G3 CAMERA MOD PAGE|STOK-XDABBEB-G3-PRO-FLEX|PAYLAŞIM-KURULUM-GALERİ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 19 Haziran 2014; 20:05:05 >

• Slow Motion Nasıl yapabiliriz ?
  • Optimus g3 Rom stock kamera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMCNR -- 21 Haziran 2014; 21:59:01 >
  • CloudyG3 ROM Stock Kamera

• drift725 D kullanıcısına yanıt
    böyle :))

• http://i.hizliresim.com/mlmDB2.jpg
    http://i.hizliresim.com/59bvAq.jpg
    CloudyFlex 2.2 xDabbed 3.1.0

• Beyler G3 un kamerasini rom atmadan yukliyebiliyo muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Beyler G3 un kamerasini rom atmadan yukliyebiliyo muyuz?

Maalesef Kardeşim Yükleyemiyoruz. İlk Önce Root atıp sonra CWM ya da TWRP Recovery Kuracaz Sonra Cloudy G3 Romu karşımıza gelmiş olacak. Ben de fazla bilgi biliyordum ama sırf kamera modu yüzünden yapacaktım romu sonra birkaç kişiye sordum (Tanıdık G2 Kullanıcıları) Onlara da attık güzel oldu. İnşallah 1.1 Güncellemesi Çıkacak onu da ben kuracam sabırsızlıkla bekliyorum. Root ve TWRP edersen cihazını Garantisi ölür ama buradan belirteyim LG Türkiye Garantili Cihaz aldım 1500 tlye ekranım kırıldı 500 tl ek masraf çıkardı. Garanti hiçbir işe yaramaz yanii. İstersen biraz araştır rootu TWRP yi ama istersen PM atarsan nasıl yapıldığını anlatırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatxp635

quote:

Maalesef Kardeşim Yükleyemiyoruz. İlk Önce Root atıp sonra CWM ya da TWRP Recovery Kuracaz Sonra Cloudy G3 Romu karşımıza gelmiş olacak. Ben de fazla bilgi biliyordum ama sırf kamera modu yüzünden yapacaktım romu sonra birkaç kişiye sordum (Tanıdık G2 Kullanıcıları) Onlara da attık güzel oldu. İnşallah 1.1 Güncellemesi Çıkacak onu da ben kuracam sabırsızlıkla bekliyorum. Root ve TWRP edersen cihazını Garantisi ölür ama buradan belirteyim LG Türkiye Garantili Cihaz aldım 1500 tlye ekranım kırıldı 500 tl ek masraf çıkardı. Garanti hiçbir işe yaramaz yanii. İstersen biraz araştır rootu TWRP yi ama istersen PM atarsan nasıl yapıldığını anlatırım.

Hocam, zaten telefonum suan rootlu kamera moduda var. Ama G3 romunada geçmek istiyorum, bi araştırayım ben en iyisi zor bişey değildir umarım. Birde G3 ün kamerasında ne gibi yenilikler var yazılım olarak falan?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: polatxp635

quote:

Hocam, zaten telefonum suan rootlu kamera moduda var. Ama G3 romunada geçmek istiyorum, bi araştırayım ben en iyisi zor bişey değildir umarım. Birde G3 ün kamerasında ne gibi yenilikler var yazılım olarak falan?

Biraz Geç Oldu ama sorunuzu yanıtlayım. G3 Romunda kamera ile ilgili olarak karanlık ortamlarda frame düşmesi giderilmiş ama o kadar değil. Yine de kasıyor. Karanlık Ortamlarda Fotoğrafların çok daha net çıkması (ki bunu deklanşör hızını düşürerek yapıyor) gibi yenilikler var. Kamera arayüzü değişmiş. Touch & Shot (Sade Kamera Arayüzü) de var. Kamera ile ilgili bu kadar değişiklik. Arayüz birebir aynısı. Haaa unutmadan sanırım CloudyG3 1.1 de Selfie çekerken elini koyuyordun da avcunu kapatıyordun yaaa o da eklenebilirmiş.

• Arkadaslar 10 saniyenizi ayirip en iyi cep telefonu anketine oy vermenizi rica ediyorum.Tesekkurler...

http://anket.uludagsozluk.com/s/6897/

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.