Şimdi Ara

LG G2 Ekranda Sarı Leke (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
8
Favori
44.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G2 de leke sorununu yaşayan baya bir insan var, bu telefonu bir türlü alamadım, ne zaman karar versem başka kronik sorunları çıkıyor ve bu sorunları yaşayanlar da tek tük de değil, oldukça fazla kişide var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayaliEjderha

Delta ücretsiz ekran değişimi yapıyor

Merhaba,

Üründe herhangi bir kullanım hatası yoksa darbe, sıvı temas, yetkisiz müdahale gibi. Ekran değişimi ücretsiz yapılmaktadır.

Saygılarımızla

hocam bunu neye dayanarak söylüyorsunuz .. sanırım delta servisten birisiniz

iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanmpx220

quote:

Merhaba,

Üründe herhangi bir kullanım hatası yoksa darbe, sıvı temas, yetkisiz müdahale gibi. Ekran değişimi ücretsiz yapılmaktadır.

Saygılarımızla

iyi günler

Attığım maile gelen cevaba göre 16 yaşında birini işe alacaklarını sanmıyorum

İyi günler
  • Sarı leke bende de var ama kullanıyorum can sıkıcı bir durum daha önce ekrandan değişim olmuştu yeni cihaz almıştım şimdi yine mı diye pek de yanaşmak istemiyorum servise vereicem ama biraz daha leke nin artmasını bekliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: okanmpx220

quote:

Merhaba,

Saygılarımızla

iyi günler

Attığım maile gelen cevaba göre 16 yaşında birini işe alacaklarını sanmıyorum

İyi günler

sakiin :) eyvallah yararlı oldu dostum

• Merhaba arkadaşlar, telefonu aldıktan yaklaşık 6 ay sonra sarı leke problemi ile karşılaştım ve garantiye verdim. 1 hafta sonra telefonu teslim aldım, ekran paneli olduğu gibi değiştiriliyor. Telefonun içerisindeki veriler uçuyor, telefon sıfırlanıyor. Garantiye vermeden önce mutlaka herşeyinizin yedeğini aldığınızdan emin olun.

Kafamı asıl kurcalayan durum, burada da birkaç arkadaş karşılaşmış. Ekran değiştikten sonra yeni ekran ilk ekrana göre ilk bakışta anlanabilecek derecede sarımsı. Başka bir g2 ile karşılaştırana kadar kullanıcı çok problemli hissetmiyor, fakat önceki ekranlı telefonun yanında görünce bariz daha kötü gözüküyor. Bu durumu yaşayan arkadaşlar, servisten sarı ekran ile çözüm bulabildiniz mi? Bu arada yeni ekranla telefonun daha az ısındığını farkediyorum, acaba bu ekran görsel olarak diğeri kadar olmasada telefon performansı ve sararma gibi durumlara karşı daha dayanıklı olduğu için bilinçli yapılmış bir tercih midir?

• bende yeni aldım çok şükür sarı ekran olayı yokta. bu ekran kapalı iken görülen dikey çizgiler çok belli oluyor. normal mi bu durum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbenzerli

bende yeni aldım çok şükür sarı ekran olayı yokta. bu ekran kapalı iken görülen dikey çizgiler çok belli oluyor. normal mi bu durum ?

Normal kardeşim bendede var ekran kapalıyken gözüküyor sadece fazla dikkat etmeyin böyle şeylere sonra adamın hevesi kaçıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: todorovski

Merhaba arkadaşlar, telefonu aldıktan yaklaşık 6 ay sonra sarı leke problemi ile karşılaştım ve garantiye verdim. 1 hafta sonra telefonu teslim aldım, ekran paneli olduğu gibi değiştiriliyor. Telefonun içerisindeki veriler uçuyor, telefon sıfırlanıyor. Garantiye vermeden önce mutlaka herşeyinizin yedeğini aldığınızdan emin olun.

Kafamı asıl kurcalayan durum, burada da birkaç arkadaş karşılaşmış. Ekran değiştikten sonra yeni ekran ilk ekrana göre ilk bakışta anlanabilecek derecede sarımsı. Başka bir g2 ile karşılaştırana kadar kullanıcı çok problemli hissetmiyor, fakat önceki ekranlı telefonun yanında görünce bariz daha kötü gözüküyor. Bu durumu yaşayan arkadaşlar, servisten sarı ekran ile çözüm bulabildiniz mi? Bu arada yeni ekranla telefonun daha az ısındığını farkediyorum, acaba bu ekran görsel olarak diğeri kadar olmasada telefon performansı ve sararma gibi durumlara karşı daha dayanıklı olduğu için bilinçli yapılmış bir tercih midir?

arkadaşım benimde sarı gibi geldi gittim karşılaştırdım harbiden g2lere göre sarı sonra servise verdim diğerlerine göre sarı diyerek adamlar sıfırlayıp verdiler telefonu sıkıntı yok diyere bende fazla öneme almadım zaten değişen ekranlar orjinallerine göre biraz farklı geçenlerde teknosaya ugradım karşılaştırdım benimki beyaz çıktı anlamış değilim gayat güzel gösteriyor ekran

• Mecidiyeköy deki lg servis olan vintek e bıraktım ama ben bu cihazın durumunu internet üzerinden hangi site aracılığı ile ogrenebilirim bana bir numara verdiler kontrol edersiniz diye ama :)

• nomenore kullanıcısına yanıt
    http://www.lgonlineshop.com/
  • Teşekkürler

• Arkadaşlar bu sarı ekran olayı nedir ? Ben de aynı sorundan gönderdim ve panel değişmiş.Taktıkları tüm ekranlar mı böyle ? İlla başka bi G2 ile yan yana getirince mi farkına varıyoruz ?

• KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    aynen hangi serilerde daha çok oluyor ? 404 benim ki .
  • Valla telefon daha elime ulaşmadığı için bakamıyorum hocam.Gelince yazarım serisini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediTartaklayanBodyciFare -- 1 Eylül 2014; 22:12:21 >
  • bendede var fakat beklemeye korkuyorum umraniyedeki servis 2 hafta dedi akilli telefonsuz 2 hafta cok zor istanbulda baska servis onerecek var mi

• PErsembe teknoekspere gonderdim sali leke icin. Pztesi telefon elime geçti. Cok sasirdim bu kadar hizli olmasina. Meger adamlar kullanici hatasi ekran ust kosesinde darbe almis diye 680 tl ucret isteyen bi ekspertiz gondermisler. Telefonun ekraninin uzerinde cizikler var tamam ama sari bi lekenin asagi dogru cizgi halinde inmesi de darbe ile olacak sey mi. Hardware degil bu. Simdi napmam lazim bilemiyorum. Lg g2 de bir suru bu sorubla karsilan oldugunu belirtmrme ragmen sorunu cozmek istemiyorlar. Bunlaarituketici mahkemesine mi goturucez napicaz bu arada garanti teknoeksper in garantisi . bu adamlara bu sari lekenin darbeyle degil isinmayla vesaire olduğunu nasil aciklayabilirim saygilar. Gerci ekrani degiatirince sarimtirak oluyormjs o da ayri bi sknti acaba sari lekeylr beyaz ekran kullanmaya devam mi etsem bilemedim, ne dersiniz?

• Ben de servise gönderdim telefonu 2 hafta oluyor hala gçndermediler aradım ama telefonlarıma cevap vermiyolar internetten baktım hala işlem görüyor daha ne kadar sürer telefonun gelmesi.
  • bu ciddi bir sıkıntı.

bende de 2 ay kadar önce sorun oluştu, küçükyalı'daki servise götürdüm 1 saat içinde ekranı değiştirdiler.
    sonra aldım eve gittim ve sesin aşırı cızırtılı olduğunu farkettim, karşıdakinin söylediğini anlayamayacak kadar.
    sonraki gün geri götürdüm 20dk içinde onu da düzelttiler. 1-2 aydır sıkıntısız kullanıyorum ancak şimdi de ekranın yerinden oynamaya başladığını fark ettim.

şimdi tekrar bu durum için servisle iletişime geçeceğim nakalım neler olacak.

LG'nin bu durumu doğrudan ürün değişimi ile çözmesi gerekirdi. bu LG'nin kaite anlayışna ve güvenilirliğine ciddi leke sürüyor bence. şahsen bu yaşadıklarımdan ve böylesine kronik bir tasarım sorununu ürün değişimi ile çözmemelerinden sonra G3'e 1900tl para vermem. bu parayı marka olarak hak etmediklerini düşünüyorum.

• 20 iş gününü doldurduklarından değişim yapılacağını söyledi servis. Değişim yerine para iadesi yapılmasını istiyorum. İzlemem gereken yol nedir arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.