Şimdi Ara

LG G2 Ekranda Sarı Leke (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
252
Cevap
8
Favori
44.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arthoos

Teknosa'dan aldığım cihazimda da sarı leke sorunu baş gösterdi, cihazı değiştirme ve hatta iade gibi bir şansımız bulunuyor mu?
    (Yarın direkt olarak İzmir yetkili bayiye götüreceğim)

Bilgisi olanların yardımını bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Servis ücretsiz tamir ediyor kardes 2 sayfa okusan gorurdun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vengace V kullanıcısına yanıt
    Okudum zaten güzel kardeşim, rahat ol. Ben bunun bir yolu var mı diye soruyorum. İade yahut direkt cihaz değişimi için en azından ihtimali artırmak adına yapılabilecek bir şey var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Okudum zaten güzel kardeşim, rahat ol. Ben bunun bir yolu var mı diye soruyorum. İade yahut direkt cihaz değişimi için en azından ihtimali artırmak adına yapılabilecek bir şey var mı?

1ay içinde olmuşsa vardır o hak dostum 1ayı dosdurmussan paşa paşa ekranı değiştirir servis

• Vengace V kullanıcısına yanıt
    Anladım, tesekkurler ilginiz için

• quote:

Anladım, tesekkurler ilginiz için

Önemli değil hocam sıkıntı şu eski konular hort olunca anasayfadaki haber bir sonraki sayfaya kayıyor bunu engellemeye çalışıyoruz anakonular bunun için var

• Sorun isinmayla ilgili sanirim. Gecen gun sabah kalktim telefon deli gibi isinmis. Sarj %95 dolmus. Bir uygulama yuzunden buyuk ihtimalle. Bugun baktim ekranin sag kenarinda yukari dogru bir sarilik var. Sadece beyaz tonlarda gorunuyor ama net farkediliyor. Neyse ki garanti hallediyormus.

• ithalatçı firma garantisi alıpta bu sorunu yaşayan arkadaşlar varmı? varsa değişim yapıldımı? birde problemi yaşayan arkadaşlar telefonlarının kaçıncı seri üretim olduklarını yazarsalar sevinirim. henüz almadığım için aklımda soru işareti kalsın istemiyorum. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: StillB0rN

Yurt dışından veya paralel ithalat yoluyla alınan telefonlarda, sarı leke ile karşılaşan var mı?

benim paralel benimde sağ üst köşede oluştu

• Sarı Leke Probleminde LG Garantili Cihazlarda ekran değişimi yapıyor Servis, garantisi yoksa cihazın 580.TL ye Değiştiriyor , İthalat Garantisiyle alanlar varsa benim gibi (Teknoekspres garantisi gibi) Cihazı Gönderdim Gecen Hafta Cuma Gunu Bekliyorum bakalım sonuc ne olacak, Sonuclanınca Bilgi veririm
  • Sunuda belirteyim, 4.4 KitKat Yukledikten sonra Olustu bende sarı leke, kücüktü ve gittikçe büyüme baslıyor
  • bunlar hep nazar g2 nazar edenin gözü çıksın
  • Heyecana gerek yok yazılımla filan alakası yok sanş işi çogu fazla ısınmadan meydana geliyor diyor gidin değiştirin ekranlarınızı sıkıntı çıkmıcaktır buyuk ihtimal
  • Bu sarı leke mevzusu cihaz çok ısınınca mi görünüyor sürekli mi

• Cihazi kasim gibi aldim, mart gibi sari leke yuzunden ekran degisti, simdi tekrar sari leke cikti..anlamakta zorlaniyorum bu isi, hic oyun oynamam, kitkat yuklemedim. Isinmadan deniyorsa o zaman bu telefon hatali uretimdir, zira bu telefonun isinmama ihtimali yok

• ekranlar muhtemelen sorunlu veya kalitesi iyi değil garantiye kabul ediyorlarsa tekrar verin
  • Paralel ithalat alıp bu sorunu yaşayan var mı? Belli ki bu kronik bir sorun.
    İthalatçı firmalar ekran değişimi yapmıyorsa g2'yi paralel ithalat almak parayı çöpe atmak olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flort -- 26 Haziran 2014; 3:19:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfa Lima Whiskey

quote:

Orijinalden alıntı: FrknTscı

Ben garantiye Cuma günü vermiştim Çarşamba günü telefonumu aldım ve güzel yapmışlar ekran değiştiriyorlar

Adamına göre muamele falan mı yapıyor bu herfiler anlamıyorum, herkese farklı bi zaman diliminde yardımzı olmuşlar. Ben telefonumu teslim edeli 10 iş günü oldu ancak tek yaptıkları sadece yedek parça siparişi vermiş olmak.

LG G2 Ekranda Sarı Leke

Hocam,bu servisle ilgili detayları nasıl alıyorsunuz.Telefonum ekran arızası nedenile Vintek İstanbul Mecidiyeköy'e gönderildi,servisteki aşamaları internet üzerinden nasıl öğrenebilirim?Teşekkür ederim.

• www.lgonlineshop.com da servis cihaz takibi var. Oraya cihazinizin IMEI ve size verilen servis numarasini yazarak ulasabilirsiniz.
  • quote:

www.lgonlineshop.com da servis cihaz takibi var. Oraya cihazinizin IMEI ve size verilen servis numarasini yazarak ulasabilirsiniz.

Hocam,bulunduğum yerdeki satın aldığım yer olan Turkcell vasıtasıyla gönderildi,bana verilen belgede servis nosu diye bir bilgi yok,bu servis numarasını öğrenmenin bir yolu varmı? zira IMEI nosunu girmekle olmuyor.
    Edit:sadece IMEI nosu girilerek te ulaşılıyormuş.Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alanwake34 -- 26 Haziran 2014; 10:02:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alanwake34

quote:

www.lgonlineshop.com da servis cihaz takibi var. Oraya cihazinizin IMEI ve size verilen servis numarasini yazarak ulasabilirsiniz.

Hocam,bulunduğum yerdeki satın aldığım yer olan Turkcell vasıtasıyla gönderildi,bana verilen belgede servis nosu diye bir bilgi yok,bu servis numarasını öğrenmenin bir yolu varmı? zira IMEI nosunu girmekle olmuyor.

Arayıp sorabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.