Şimdi Ara

LG G2 Ekranda Sararma Sorunu? [Her G2 Sararır] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
3
Favori
18.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim cihazım 309 serisi yani ilk çıkanlardan maşallah hiçbir sorun yok tabiki biraz kullanım ile alakalı ama tabiki büyük bir kısmıda şans işi teknoloji işte.
  • Merhaba arkadaslar benim g2 de ekran sararması nedeniyle garanti kapsaminda ekran degisimi yapildi fakat yine ayni sıkıntı var garanti bitti ekran degiseli de 7 ay oldu lg sorunu kabul etmiyor ucretli yapılır diyor sorunun kronik olduğunu kabul etmiyor ne yapabilirim yardımcı olursaniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhnkrs

Merhaba arkadaslar benim g2 de ekran sararması nedeniyle garanti kapsaminda ekran degisimi yapildi fakat yine ayni sıkıntı var garanti bitti ekran degiseli de 7 ay oldu lg sorunu kabul etmiyor ucretli yapılır diyor sorunun kronik olduğunu kabul etmiyor ne yapabilirim yardımcı olursaniz sevinirim

Korkarım yapacak bir şey yok.O şekilde kulanacaksınız artık.
  • Biraz önce ekranın sol tarafına dikkatli baktığımda bende de bu sorun çıktığını gördüm temmuz 2014 te almıştım. Şimdi bunu aldığım yer vatana mı götürmeliyim yoksa lg yetkili servisine mi direk gitmeliyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: caga17

Biraz önce ekranın sol tarafına dikkatli baktığımda bende de bu sorun çıktığını gördüm temmuz 2014 te almıştım. Şimdi bunu aldığım yer vatana mı götürmeliyim yoksa lg yetkili servisine mi direk gitmeliyim.

Servis hocam

• 11 ay oldu ekranda catlaklar var sararma olmadi o kadarda ugrasiyom sararsinda ekran degissin diye sararmiyo kerata

• 1 seneye dolduralı 3 ay falan oluyor cihazımda.Henüz sararma gözlemlemedim.Sararacağını da düşünmüyorum.
  • 23 ay sonunda benimkide sarardı:) Sararıyor efendim durduramıyoruz :)))
  • Peki bu sarılık şimdi kayboldu normalmidir?Yine de servise götürsem olur mu?

• Telefon ilk çıktığında almıştım (1414 tl) sanırım 2.5 yıl filan oldu henüz servise gitmedi veya sararma olmadı

• Bende solda ince bir sari cizgi gordum:((((

• 2.5 yıl dolunca garanti bitince yani sarma oldu 400lira ekran değiştirmeye vericek halim yok böyle kullanıcam umarım büyümez.

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

2.5 yıl dolunca garanti bitince yani sarma oldu 400lira ekran değiştirmeye vericek halim yok böyle kullanıcam umarım büyümez.

6-7 ay önce ekran sarardı, hatta birkaç mesaj yukarıda kendi mesajım var. Geçtiğimiz hafta ikince kez sarardı. Yeniden servise gönderdim. Ekranı ikincı kez değiştirdiler. Servis sorunu kronik olarak kabul etmiyor. Benim cihazın da garantisi 1 ay sonra bitiyor ve eminim, üçüncü kez ekranı sararacak.
  • Mayıs 2015'de almıştım şuan için sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morpheause

Benim telefonda g2 32gb gecen ay cloudy den sonra ilk defa sarardi simdi de o sarilik baya baya ilerledi delta servis garantili paralel ithalat garantiye versem degistirirler mi cihazin yan taraflari felen de soyuldu sikinti yaparlar mi?

delta servis değişim yaptımı ücretsiz
  • 2 buçuk seneye yakındır sorun yok çok şükür üstelik en sorunlu seri 311k

• Hic gitmedim vazgectim bu sekilde de isimi goruyor sonucta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morpheause

Hic gitmedim vazgectim bu sekilde de isimi goruyor sonucta

satarken sıkıntı ederler yalnız?
  • 3 senelik telefon garantisi yok biseyi yok satarken ucuzdan veririm zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.