Şimdi Ara

LG G2 ekran kırıldı (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
842
Cevap
10
Favori
83.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://tr.aliexpress.com/item/100-Original-and-Tested-Black-LCD-Display-Touch-Screen-with-Digitizer-Assembly-for-LG-G2-D802/1679855715.html

şuradan ekranı sipariş ettim yaklaşık 25 günde geldi. ön taraftaki lg logosu okunmuyor. ekranı kendim taktım satıcı ürünle beraber yapışkan bant göndermediği için ekranın alt tarafı hafif havaya kalkık durumda bant alıp tekrar yapıştırıcam. ekran gayet güzel renk olarakta dokunma hissi olarakta orjinalinden ayırt edilemicek derecede.

• Kirilan telefonumu tamir icin gsm iletisim teknolojiler isimli firmaya gonderdim tarttim dusundum en cazibi burasi geldi kucuk olcekli olmasina ragmen kurumsal bir firma havasi var yurtici kargo ile anlasma yapmis gelismelerden siz degerli dh uyelerine bilgi vercem...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gurci kullanıcısına yanıt
    Bizim bi arkadaş videolardan baka baka kırık ekranlı G2'yi değiştirmişti öyle.Çok zor değil demişti.

• Bende kendim değiştirdim bir zorluğu yok. Doğru ekipman ve elde olan malzeme ile tıkır tıkır yapılır. Önemli olan ekran ve dokunmatik birlesikleri almaya bakın. Sadece lcd yada sadece dokunmatik almayın. Ayırmak ve birlestirmek zor olabiliyor. Elinizde kalabilir.
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-orjinal-dokunmatik-beyaz-siyah-aaa-kalite-221641615#product-information

Gençler sadece ön dokunmatik cam kırıldı arkadaki çalışıyor hala. Bunu alsam kendim taksam iş görür mü?
  • betakors4n B kullanıcısına yanıt
    Yapistirma olayi zor diyorlar videolari var izlersen o yuzden herkes on kasayi aliyor elim yatkin diyorsan bilmem ama bunu alsan illa ki bi yerinde bi problem olur eskisi gibi olmaz...

• hakaniko kullanıcısına yanıt
    kardeşim telefona tam bakamadım işyerinde olduğum için resimleri göremiyorum akşam yazarım sadece cam da kırılmış olabilir dokunmatikte sorun yoksa sadece camı değiştirirsin onlarda 15-20 dolar gibi fiyatlar telefonu yakından görsem iyi olurdu da resimlerden anlarım inşallah ayrıca internetten sipariş verebilirsin kafan rahat olsun ben bu şekilde çok ekran değiştirdim samsung lg i phone hiç sıkıntı yaşamadım sadece bahsettiğin sitedeki satıcıların elmasları falan var ya 95 ve üzeri olmasına dikkat et zaten biliyorsun kargo takip numarası verecekler rahatlıkla takibini yapabilirsin..
  • sca_venger_ S kullanıcısına yanıt
    Cevabın için teşekkürler. 2 sene önceki durumdu. Şuan 6. ekranımı kırıksız şekilde kullanmaya çalışıyorum
  • hakaniko kullanıcısına yanıt
    bende mesaj attıktan sonra tarihe bakınca şaşırdım ama geç oldu biraz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

En son aldığım ekranın linki:

http://www.aliexpress.com/item/For-LG-Optimus-G2-D802-D805-Front-LCD-Display-Touch-Screen-with-Digitizer-Assembly-Frame-white/1787187907.html

Ürün orjinal gibi.

telefonum servisten ekranı kırık geldi. iade kabul etmezlerse ben de ekran almayı planlıyorum. ekran değişimi zor mu? telefoncuya mı yaptırmak gerekir?

• Hiç uğraşmadan az bir masrafla telefoncuya yaptırabilirsiniz.

• İstanbul Avrupa yakasında ekran değişimi yaptırabileceğim en güvenli ve ekonomik neresi var?
  • Benim telefon G2 mini D620 modeli.
    Yere düşürdüm ve ön cam çatladı. Dokunmatik çalışıyor. GG da 30-40 tl den cam satılıyor bunlardan alıp değişmek yeterli olur mu?
    Yoksa komple lcd dahil ekran mı gerekiyor arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Benim telefon G2 mini D620 modeli.
    Yere düşürdüm ve ön cam çatladı. Dokunmatik çalışıyor. GG da 30-40 tl den cam satılıyor bunlardan alıp değişmek yeterli olur mu?
    Yoksa komple lcd dahil ekran mı gerekiyor arkadaşlar.

Bendede düz g2 var.

Yere düştü, cam çatladı. Başka bir arkadaşımda da anakartı arızalı bir cihaz vardı.

İnternetten iç ekranı kırık g2 aldık, anakartını arkadaşa dış camı kendi cihazımda kullanmak üzere.

Telefoncular bu ekran işleminin çok zor olduğunu onun için uğraşılmayacağını belirttiler.

Kısaca değişim olmaz dediler.

• Beyler ekranını değiştirdikten sonra çift tıklayıp uyandırma fonksiyonu çalışan/çalışmayan var mı?

Aliexpress ve XDA'daki yorumlara bakılırsa çoğu çalışmıyor. Neyleyim öyle ekranı ben.
  • Merhabalar. G2 telefonumun ekranı 2. Kez kırıldı. Daha önce garanti firmasina ritzy teknik servise yaptirmistim 290 liraya keske yaptirmasaymisim dedim. Ufak bi düşmeyle dokunmatik havada kaldi. Kılıf ile sıkıştırıp kullanmaya devam ettim sonra ekran yine kırıldı. 6 ay sonra. Simdi ben bu ekranı değiştirmek istiyorum ama teknik servise değil. Nereye degisdirteyim. Bu arada bulundugum ilcede kargo subesi olarak sadece ptt var ptt ile ürün gönderebilecegim ve alabilecegim bi yer olursa cok sevinirim.

Lokasyon denizli.

• quote:

Orijinalden alıntı: EXcom_Zkko

Beyler ekranını değiştirdikten sonra çift tıklayıp uyandırma fonksiyonu çalışan/çalışmayan var mı?

Aliexpress ve XDA'daki yorumlara bakılırsa çoğu çalışmıyor. Neyleyim öyle ekranı ben.

4 5 kere değiştirdim
    İlk 2 3 çift tık sıkıntısızdı.
    Sonra çalışmayan almışım Aliden. Gerçi o çift tık çalışmayanda bir sürü ölü pixel vb de vardı, çok rezildi.

Yorumları okuduğumda, sonraki partilerde çift tık çalışmama yüzdesi fazla (fiyat da daja ucuz artık, eskiden 50 60 iken 30 35 arası şimdi).

Şansıma bu en son aldığım ekran sorunsuz çıktı yine Aliden mağaza Sinotech Co, Ltd.
    Ama hemen her satıcıda iyi diyen kadar, kırık, bozuk diyen de var.
    Aynı şey çift tık için de geçerli.
    Sanırım biraz şans işi.

• Ben g2 sayfasını kapatmak zorunda kaldım. Telefon deniz suyuyla haşat oldu. Çift simli paralel ithalat G5 aldım. gelmesini bekliyorum.
  • yazık olmus. benim hatun 2. kez ekrani parcaladi. sıkıntı yok 80tl ye düşmüş internette ekranı sıkıldıkça değiştiririm artık
  • G2 ekranın orjinal ve sahte olduğunu nasıl anlıyoruz?
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.