Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
113.189
Cevap
562
Favori
3.804.495
Tıklama
Giriş
    1083 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

Orijinalden alıntı: candeniz_1991

quote:

Orijinalden alıntı: recep41

Bir cok kisi kulaklik sesine dem vurmusta ben cok memnunum kulaklik sesinden.cok temiz ses veriyor.bu konuda tek memnun olan ben,iyim acaba.

Ben de varım hocam sennheiser Cx-200 street II kulakligimi kullanmıyorum. Yatıyor oyle o kulaklık

Siz basları duyabiliyor musunuz dostum gerçekten?Bir üst mesajımda fikrimi belirttim ama (sizin yazdığınız mesajı görmeden yazmıştım onları) daha önce CX200 kullanmış biri olarak onun verdiği baslarla bunun alakası yok.O kulaklıkları kenara attırdığına göre benim kulaklıkta mı problem var acaba diye düşünmeye başladım.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

Orijinalden alıntı: candeniz_1991

quote:

Orijinalden alıntı: recep41

Bir cok kisi kulaklik sesine dem vurmusta ben cok memnunum kulaklik sesinden.cok temiz ses veriyor.bu konuda tek memnun olan ben,iyim acaba.

Ben de varım hocam sennheiser Cx-200 street II kulakligimi kullanmıyorum. Yatıyor oyle o kulaklık

Siz basları duyabiliyor musunuz dostum gerçekten?Bir üst mesajımda fikrimi belirttim ama (sizin yazdığınız mesajı görmeden yazmıştım onları) daha önce CX200 kullanmış biri olarak onun verdiği baslarla bunun alakası yok.O kulaklıkları kenara attırdığına göre benim kulaklıkta mı problem var acaba diye düşünmeye başladım.

hocam sanırım müzikçalar uygulamalardan kaynaklanan bir sorun olabilir mesela ben playerpro kullandım hiç bas vermiyor, ama poweramp trial sürümde bile baslari açıp kapama hakkını sağlıyor size birde onu yükleyip deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    6786 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OBJECTIVE

quote:

Orijinalden alıntı: car_26

cihazı wifi hot spot olarak gösteremiyorum.

pc telefonu görüyor, bağlanıyor fakat (!) çıkıyor bağlantının üzerinde.

Aynı sorun benim de başıma gelmişti en sonunda fabrika ayarlarına sıfırlayınca düzeldi

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: OBJECTIVE

quote:

Orijinalden alıntı: car_26

cihazı wifi hot spot olarak gösteremiyorum.

pc telefonu görüyor, bağlanıyor fakat (!) çıkıyor bağlantının üzerinde.

Aynı sorun benim de başıma gelmişti en sonunda fabrika ayarlarına sıfırlayınca düzeldi

ohooo o olmaz ya format atamam :(

DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."

• Yüzbaşı
    594 Mesaj
    Arkadaşlar telefona wipe nasıl yapıyoruz. Telefona çok fazla uygulama kurdum kaldırdım ve sıfırlamak istiyorum.
    |
    |
    Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde LG ye mail atmıştım,Sıla hanımın dikkatine diyerekten, bugün cevap gelmiş...

"Gıcırdama sorununa LG nasıl bakıyor daha doğrusu bunu bir sorun olarak görecekmi ve 4.3 güncellemesi ile bazı yazılımsal sorunları düzeltilmesi için güncellemeler gelecek mi " diye sormuştum...

El- Cevap;

Iyi günler, telefonunuzun arka kapak problemi ile ilgili olarak yetkili servislerimizden destek alabilirsiniz.

4.3 güncellemesinin çıkması planlanmamaktadır.

burdan anlaşılan, gıcırdama sorunu ile başbaşa kalmaya devam edecez arkadaşlar ve daha önce bir arkadaşımızın dediği gibi muhtemelen 4.4 verecekler.....

Dediğim gibi, bende bu sorun sizinkinden çok daha fazla, geçen hafta servise götürmüştüm telefonu. Ama servis bunu bir sorun olarak kabul etmedi ve hiçbir şey yapmadı Gerçektende çok saçma bir durum

|
    |
    capkinersin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

en ufacık bi durumda format mı atılırmış ya hemen format at adamın bi dünya dosyası var kolay mı onları yedekle bidaha kur
    |
    |
    car_26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam bende de var malesef.İşin kötü tarafı ilk aldığım gün bu kadar değildi...
    telefonun alt tarafını normal bir şekilde tutunca bariz bir şekilde gıcırdıyor malesef.hele bir de teli iki tarafından tutup hafif kuvvet uygulayınca kırılacak sanıyorum o derece ses çıkıyor...Çok aptalca bir şey

herşey mükemmel ama kasa........
    |
    |

Benim kasa da aynen senin ki gibi

|
    |
    emmare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: Sefa

S.A. arkadaşlar,
    root yaptıktan sonra alttaki butonlara müdahale edebileceğimiz bir uygulama vardı. Boyutlarını değiştirebiliyoduk hatta tamamen kaybedebiliyorduk onları.
    Neydi onun adı?
    quote:

Orijinalden alıntı: Sefa

S.A. arkadaşlar,
    root yaptıktan sonra alttaki butonlara müdahale edebileceğimiz bir uygulama vardı. Boyutlarını değiştirebiliyoduk hatta tamamen kaybedebiliyorduk onları.
    Neydi onun adı?

gmd

Uygulamanın verilerini temizledim.
    Başka mail hesaplarının da oturumunu açamıyorum.
    Oturum açma ekranında tarayıcı ile oturum aç seçeneğini de denedim.
    Başka bir modemden internete bağlanarak denedim.

Sonuç ise olumsuz.Fikri olan ya da çözümü bilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum
    |
    |

Onu da denedim.Yok abi müzik çalar ile ilgisi yok.Benim kendi kullandığım harici kulaklık oldukça tatmin edici.

|
    |
    orhunn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

peki kılıf kullanıyormusunuz hocam? bence kılıf kulanmak arka kapakle teması engelediği için sorunu çözecektir
    |
    |

Orijinalden alıntı: metalshock

Güncelleme hakkında LG Türkiye'den direk Kore'ye bağlı çalışan bir yetkili ile konuştum; kesin bir dille cihazın 4.3 almayacağını, bunun yerine çıktıktan kısa bir süre sonra direk Kitkat 4.4 alacağını söyledi. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama kendinden emin konuşuyor gibiydi.
    quote:

Orijinalden alıntı: metalshock

Güncelleme hakkında LG Türkiye'den direk Kore'ye bağlı çalışan bir yetkili ile konuştum; kesin bir dille cihazın 4.3 almayacağını, bunun yerine çıktıktan kısa bir süre sonra direk Kitkat 4.4 alacağını söyledi. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama kendinden emin konuşuyor gibiydi.

bunu bende duydum
    |
    |
    LG PC Suite ile cihaz internetini pc'de kullanabilir miyim ?
    |
    |

DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."
  • Yüzbaşı
    647 Mesaj

Teşekkürler hocam kurdum. Sizin başka tavsiye edebileceğiniz şeyler var mı root tan sonra? Bir de bu gmd nin pro su var mı apk olarak?

|
    |
    sorix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
haberler
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.