Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (769. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluebest

quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Az önce teknosada baktım 16gb 1599 Lira. 1450 gibi rakamlara resmi garantili cihazları nereden aldınız acaba?

N11'e bak istersen 500TL üzeri alımlarda 50 lira indirim var. Birde cart finans varsa 3 ayda erteleme veriyor. Ben biraz önce satın aldım. normal fiyat 1480 50 TL indirimle 1430'a geliyor

Peki N11 sanalpazar veya gitti gidiyor tarzı bir site değil mi? Nasıl güveneceğiz resmi garantili olduğuna çünkü oraya baktım G2 diye ararınca çeşit çeşit alternatifler çıkıyor?
    Ben 1450-1500 gibi rakama faturalı 2 yıl resmi distribütör veya LG garantili bir telefon almak istiyorum.

Zaten N11 aracı. Oraya ilan koyuyorlar sende satın alıyorsun. Satıcıyla iletişime geçebilirsin. Telefonda da ikna olmazsan, İnternet üzerinden alışveriş yapmazsın. Herhangi bir teknoMarketten alışverişini yapabilirsin

Benim aldığım cihaz Başarı garantili, satıcı bunu ilanında belirtmiş.
  • Ben de sebeke sorunu yasiyordum. 3g ye ayarliydi telefon, herkesinki tam cekerken benimki 1ila 3 kademe arasi gidip geliyordu, hatta sifira bile iniyordu. Sebeke ayarlarindan yalnizca gsm modunu secince duzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler wallpaper değiştirdiğimizde üst ve alt tarafın saydamlığını ayarlayabilme şansımız yok mu?
    Stok resimlerden birini yüklediğim de ilk etapta bişey olmuyor ama bi müddet sonra baktığımda ondada aynısı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtheistImam

Hocam Gürol Abi'nin dediği şu: telefonu sessize ve ya titreşime alınca yukarıdaki bildirim barını aşağı çekin. Oradaki ses ayarının yanındaki çarka yani ayarlar butonuna dokunun sonra da medya uygulama sesleri falan filan istediğiniz gibi ayarlayın diyor.

ben mi anlatamıyorum benim telefona özgü bir durum mu.

"Sesler" bölümü 4e ayrılmış. "zil", "bildirimler", "dokunmatik ekran geribildirimi ve sistem", "müzik, video, oyunlar ve diğer medya". buraya kadar hemfikir miyiz?

garip olan, "zil" düzeyini sıfırladığımda "bildirimler" ve "dokunmatik ekran geribildirimi ve sistem" düzeyleri de otomatik olarak sıfırlanıyor ve bu bölümler kitleniyor yani dokunarak ayarlanamıyor. anlatabildim mi. zil düzeyini artırdığımda kilit kalkıyor ve diğer düzeyler eski haline geliyor. yani "zil" düzeyi sıfırdayken diğer sesler de sıfırlanıyor diğerlerini artıramıyorum.
  • attci kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 34568 cikmisti gecen gun ama buna ragmen telefon ve ayarlara girerken hafif kasilmalar var yani bu testlerin pek albenisi olmayip onemli olan telefonu telefon yapan ozelliklerin akici calismasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izbarçogg -- 31 Ekim 2013; 20:53:53 >
  • grolof kullanıcısına yanıt
    aynen öyle hocam...Teli eline aldığında gıcırdamasa sorun olmayacak ama eline aldığında bile gıcırdıyor ve hakikaten hastalık oluyor insanda

Üzücü olan bu bariz bir üretim hatası iken üretici firmanın bunu kabullenmemesi,halbuki ürününün arkasında durması lazım...

Kılıf kullanmayı hiç sevmiyorum ama sanırım kılıf alıcam mecburen.

Tabi,telefonun güzelliğini gizlemeyecek bir kılıf bulmam lazım

• Viseoda telefonun arka kapağını nasıl çıkartıldğı anlatılıyor. Videonun sonunda artık gıcırtı gelmediğini yazmış sanırım. Gıcırtıyı çok problem edenler arka kapağı takıp çıkarmayı deneyebilirler.
  • Videonun altındaki açıklama şöyle :
    LG G2 (D802) - Disassembly of the back cover
    How to remove the backcover with an plastic opening tool
    Disassemble Battery Cover / Disassemble Guide / Remove cover
    (If you try this, you do it 100% on your own risk!)

Remove the small area from the back than bends and creeks when subjected to light pressure (that cheap feel that the backcover gives from stock)

Here the D803 service manual in PDF:
    http://www.fileswap.com/dl/q2MblAU5bk/EN_LG-D803_SVC_ENG_130902.pdf.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogi1907

Az önce cihazı fabrika ayarlarına çevirdim,ancak şimdi google hesabımı ekleyemiyorum. Güvenli bağlantı kurulamıyor diyor. Nette araştırdım

Uygulamanın verilerini temizledim.
    Başka mail hesaplarının da oturumunu açamıyorum.
    Oturum açma ekranında tarayıcı ile oturum aç seçeneğini de denedim.
    Başka bir modemden internete bağlanarak denedim.

Sonuç ise olumsuz.Fikri olan ya da çözümü bilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum

Cozumu kendim aradim buldum.
    Sifirdan rom kurarak cozume ulastim

• arkadaşlar bu arada lockscreende ki saati aşağıya almayı başarabilen oldu mu onu silip başka widget ekleniyor ama sadece yukarıda duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

peki kılıf kullanıyormusunuz hocam? bence kılıf kulanmak arka kapakle teması engelediği için sorunu çözecektir

yok hocam kılıfla kullanmıyorum ama sonuçta bu geçici bir çözüm bazı arkadaşlarda bu sorun hiç yok asıl kafama takılan da bu zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

Bu arada eve geldim.Evdeki 3g sıkıntısı aynen devam.Kesik sim kartla alakası yok sanırım.

ben söyledim ama millet kesik simkartla alakalıdır diye inat etti. Buyrun örnek 2 size
  • zil düzeyi sıfırdayken en alttaki müzik bölümü hariç diğerlerinin düzeyleri sıfıra kitleniyor. artırma olanağı vermiyor bana. zil düzeyini bi tık açınca diğer kitli düzeyler de açılıyor, resimlerde kitlendikleri belli oluyor. herkeste böyle değil mi?

https://i.imgur.com/HCUr4hi.png
    https://i.imgur.com/z59E759.png
  • quote:

Orijinalden alıntı: OBJECTIVE

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

Hocam şarjda uzun tutarsanız şarj süresindeki farkı sizde göreceksiniz saat 8 de telefonu açtım saat 12 de baktıgımda hala %100 dü şarjım normalde bu eski telefonlarda olmuyordu ama g2 de oluyor şarj olur olmaz şarjdan çıkarttıgımda şarj çok daha hızlı düşüyor

Aynen hocam sana katiliyorum.Ozellikle de 100 den 99 a dusme suresi uzuyor gibi geldi. Kalibrasyonu etkiliyor olabilir mi acaba ?

Bilmiyorum ama diger telefonlarda böyle bir olay yok lg nin bataryasını lgnin geliştirdigini unutmamak gerek yani diger telefonlarda olan bataryalardan farklı dediginiz gibi 100 den 99 düşme süresi çok daha uzun oluyor çözemedim bu işi

• Arkadaşlar LG nin ücretsiz gönderdiği kılıflardan siyah olanını formu doldurup almıştım, kullanmayacağım için gerçekten KULLANACAK bi arkadaşa verebilirim para istemiyorum hak geçmesin nasılsa bedava geldi , karşı ödemeli kargo ile gönderebilirim, BU MESAJI ALINTILAYIP YAZAN ilk arkadaşa göndericem pm göndermeyin lütfen sadece bu mesajı alıntılamanız yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antidote

Arkadaşlar LG nin ücretsiz gönderdiği kılıflardan siyah olanını formu doldurup almıştım, kullanmayacağım için gerçekten KULLANACAK bi arkadaşa verebilirim para istemiyorum hak geçmesin nasılsa bedava geldi , karşı ödemeli kargo ile gönderebilirim, BU MESAJI ALINTILAYIP YAZAN ilk arkadaşa göndericem pm göndermeyin lütfen sadece bu mesajı alıntılamanız yeterli.

Mümkün ise ben alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyar olm -- 31 Ekim 2013; 21:11:21 >
  • quote:

Arkadaşlar LG nin ücretsiz gönderdiği kılıflardan siyah olanını formu doldurup almıştım, kullanmayacağım için gerçekten KULLANACAK bi arkadaşa verebilirim para istemiyorum hak geçmesin nasılsa bedava geldi , karşı ödemeli kargo ile gönderebilirim, BU MESAJI ALINTILAYIP YAZAN ilk arkadaşa göndericem pm göndermeyin lütfen sadece bu mesajı alıntılamanız yeterli.

Bende talibim
    Edit:Benden önceki arkadaş vazgeçerse tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağrı.K -- 31 Ekim 2013; 21:16:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

quote:

Mümkün ise ben alabilirim.

Tabi pm den adres ve telefon bilgisi gönderirseniz yarın kargolarım güle güle kullanın
  • quote:

benim kılıfım yok ve gıcırdamasından kafayı yemek üzereyim, uygun bir fiyata da alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sivert -- 31 Ekim 2013; 21:16:35 >
  • koyar olm isimli arkadaşa gönderiyorum arkadaşlar teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.