Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (772. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

quote:

Orijinalden alıntı: Leonelle

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sivert

mıknatıslı kılıfların telefona bir zararı olur mu bilginiz var mı?

Malesef var hocam. Benim kardesim s3 var ve miknatisli kilifla kullaniyordu. O miknatisin ekranin oldugu yerde dokunmatik hassasligini azaltmisti. Yani uzak durun. En iyi kilif g2'nin telefona tam uyumla urettigi ve yazilimsal destek ilebircok fonksiyonun kullanildigi quickwindow kiliftir. Tavdiye ederim. Parasina degiyor.

Lg'nin dağıttığı kılıftada mıknatıs var. Kapağı açıp kapatınca ekran kilidi otomatik açılıp kapanıyor falan.
    Zararlı olup olmadığını bende merak ediyorum, fikri olan bir arkadaş aydınlatırsa sevinirim.

Miknatis yok orijinal kilifta

Kılıfın ortasındaki boşluğun hemen sağında yuvarlak bir mıknatıs mevcut, zaten mıknatıs olmazsa çalışmaz bu özellik.

Gerçekten de tam orada bi mıknatıs var. E hani mıknatıs bozuyodu bu ekranları falan?

Çip gibi birşey olabilir mi acaba o?

Denemek için toplu iğne aldım o kısma götürdüm direk çekti mıknatıs.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Malesef var hocam. Benim kardesim s3 var ve miknatisli kilifla kullaniyordu. O miknatisin ekranin oldugu yerde dokunmatik hassasligini azaltmisti. Yani uzak durun. En iyi kilif g2'nin telefona tam uyumla urettigi ve yazilimsal destek ilebircok fonksiyonun kullanildigi quickwindow kiliftir. Tavdiye ederim. Parasina degiyor.

Lg'nin dağıttığı kılıftada mıknatıs var. Kapağı açıp kapatınca ekran kilidi otomatik açılıp kapanıyor falan.
    Zararlı olup olmadığını bende merak ediyorum, fikri olan bir arkadaş aydınlatırsa sevinirim.

Kılıfın ortasındaki boşluğun hemen sağında yuvarlak bir mıknatıs mevcut, zaten mıknatıs olmazsa çalışmaz bu özellik.

Gerçekten de tam orada bi mıknatıs var. E hani mıknatıs bozuyodu bu ekranları falan?

Çok güçlü mıknatıslar kullanılmıyor hocam.

Ben Nexus 7'de denemiştim; ucu mıknatıslanmış ve bir vidayı bile zor tutan yıldız tornavida ile ekranı kapatıp-açmıştım.
  • Herkese iyi geceler. Önceki sayfalarda bir arkadaş daha bahsetmişti yazacağım sorundan.
    Benim telefonda özellikle parlaklık düşükken otomatik parlaklık kapalı olmasına rağmen parlaklık azalıp artıyor ama her zaman olmuyor. Mesela ben genelde facebook da sohbet listesinde farkediyorum bu durumu.Ya da tarayıcıda sayfayı aşağı yukarı hareket ettirirken oluyor bazen.
    Youtube da şöyle bir video buldum bu konuyla ilgilihttp://www.youtube.com/watch?v=slwkFhpiYbs
    XDA da şu başlık var konuyla ilgili olarak:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2442901
    Farketmek çok kolay değil ama benim çok dikkatimi çekiyor parlaklığın artıp azalması.
    Acaba aynı sorunu yaşayan, farkeden var mı? Yazılımsal mı yoksa donanımsal bir sorun mu? Nasıl çözülebilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antidote

Arkadaşlar LG nin ücretsiz gönderdiği kılıflardan siyah olanını formu doldurup almıştım, kullanmayacağım için gerçekten KULLANACAK bi arkadaşa verebilirim para istemiyorum hak geçmesin nasılsa bedava geldi , karşı ödemeli kargo ile gönderebilirim, BU MESAJI ALINTILAYIP YAZAN ilk arkadaşa göndericem pm göndermeyin lütfen sadece bu mesajı alıntılamanız yeterli.

işte paylaşım ve tokgözlülük budur ... Seni canı gönülden tebrik ediyorum forumdaşım , senin gibilerinin bütün dünyada sayısının artması temennilerimle ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktasjk87

lg nin radyo apk sini birisi paylaşabilir mi acaba ? cihazı rootlamadan yüklemek istiyorum da , teşekkürler

N'oldu senin cihaz duzeldi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar ahali. Bugün itibariyle ben de aranıza katıldım. LG taş gibi cihaz yapmış. Mağazada denemekle fark anlaşılmıyor, anca satın aldıktan sonra, kullandıkça anlaşılıyor.

Bir sorum olacak. Daha önce Samsung Galaxy kullanmış arkadaşlar beni iyi anlar. Samsung klavyede yazarken bazı karakterlere uzun basılı tutunca Türkçe karakterleri seçerdi. Örneğin s'ye uzun basınca ş, i'ye uzun basınca ı gibi.. Bunu LG klavyesinde yapabiliyor muyuz? Aradım ama bulamadım. Türkçe karakterlere geçiş alakasız olmuş. Uzun basıp yana çekmek vakit kaybettiriyor.
  • Press_Play_On_Tape kullanıcısına yanıt
    Valla ben de senin gibi çip olabilir diye düşündüm. Kılıfı takar takmaz otomatik olarak algıladı telefon. Mıknatıs böyle birşey yapabilir mi bilmem
  • OzzmynnTR kullanıcısına yanıt
    Ben turkelliyim dostum sirf bunun icin degistiriceksen degistirme benimde pil sikinti butun gun edge ve %50 parlakliga ragmen 23.00 civari.bitti :) bugun konustugumuz gibi normal kullandim

• Bir arkadas xperianin galerisini apk. olarak paylasmisti o kacinci sayfadaydi ya buladim :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Innova

Selamlar ahali. Bugün itibariyle ben de aranıza katıldım. LG taş gibi cihaz yapmış. Mağazada denemekle fark anlaşılmıyor, anca satın aldıktan sonra, kullandıkça anlaşılıyor.

Bir sorum olacak. Daha önce Samsung Galaxy kullanmış arkadaşlar beni iyi anlar. Samsung klavyede yazarken bazı karakterlere uzun basılı tutunca Türkçe karakterleri seçerdi. Örneğin s'ye uzun basınca ş, i'ye uzun basınca ı gibi.. Bunu LG klavyesinde yapabiliyor muyuz? Aradım ama bulamadım. Türkçe karakterlere geçiş alakasız olmuş. Uzun basıp yana çekmek vakit kaybettiriyor.

Evet, ekstra bir ayar yapmadım ben dediğiniz gibi kullanıyorum uzun basınca Türkçe karakterler çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çok güçlü mıknatıslar kullanılmıyor hocam.

Ben Nexus 7'de denemiştim; ucu mıknatıslanmış ve bir vidayı bile zor tutan yıldız tornavida ile ekranı kapatıp-açmıştım.

Tatlı yemiştim masada çatal vardı, dikdörtgenin etrafını gezdirirken anında tuttu çatalı. Öyle güçsüz bi şey de değil baya sağlam mıknatıs var yani
  • arkadaşlar ofiste herkes tavuklu g2 reklamını izlemiş ve benden kameranın lensini oynatmamı bekliyolar, hani bu görüntü takip ediyomuş hani niye yapmıyo falan diyolar :D
    gerçekten bu reklamdaki lensin oynamasını gören bilen var mı?? denediniz mi hiç ?

birde telefondaki ufak tefek ayrıntıları yavaş yavaş buluyorum. belki bilmeyenler vardır yazayım bulduklarımı.
    telefon kilitliyken ses + ve - tuşlarına ayrı ayrı basılı tutunca birinde kamera diğerinde not açılıyor.
    telefon kilit ekranında ekranı sola kaydırınca sağdan kamera geliyor. ekranı sağa kaydırınca widget sayfası açılıyor.
    Yardımcı dokunmayı aktif ettiğinizde ( ayarlar/erişilebilirlik ) ekrandaki ufak simgeye tıkladığında büyüyor ve büyünce ortadaki boşluğa M yazınca mesaj açılıyor , R yazınca rehber , C yazınca son çağrı açılıyor.

benim şimdilik bulduklarım bunlar :)
  • rom yüklerken pc telefonu görmüyor telefon takılı kaldığı için ne yapabiliriz lütfen cevap verin
  • O kadar fotoğraf çektim e-posta, forum ortamı ve usb üzerinden paylaştım exif bilgisi olmayan fotoğrafım olmadı; İstiklal Caddesinde yürürken çekip o an yolladığını iddia eden
    birinin aynı anda fotoğrafı usb'den bilgisayara atıp öyle yolladığını mı söylüyorsunuz yani? Siz kimsenin avukatlığını yapmayın bence, itirazı olan kendi dile getirir, önceki mesajınızı
    da görmemiştim.
    Bir sakıncası olmazsa G2'nizle çetktiğiniz bir fotoğrafı yollar mıısnız, şu an boş bir yeri çekerek de yollayabilirisiniz?
  • quote:

quote:

Selamlar ahali. Bugün itibariyle ben de aranıza katıldım. LG taş gibi cihaz yapmış. Mağazada denemekle fark anlaşılmıyor, anca satın aldıktan sonra, kullandıkça anlaşılıyor.

Evet, ekstra bir ayar yapmadım ben dediğiniz gibi kullanıyorum uzun basınca Türkçe karakterler çıkıyor.

Anlamadım. Sağa sola çekiyor musunuz parmağınızı? Yoksa I'ya uzun basınca direk İ mi geliyor?

Bende bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugzy -- 31 Ekim 2013; 23:49:03 >
  • Lg turkiye de bu speaker dock varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sporcu42

quote:

Arkadaşlar LG nin ücretsiz gönderdiği kılıflardan siyah olanını formu doldurup almıştım, kullanmayacağım için gerçekten KULLANACAK bi arkadaşa verebilirim para istemiyorum hak geçmesin nasılsa bedava geldi , karşı ödemeli kargo ile gönderebilirim, BU MESAJI ALINTILAYIP YAZAN ilk arkadaşa göndericem pm göndermeyin lütfen sadece bu mesajı alıntılamanız yeterli.

işte paylaşım ve tokgözlülük budur ... Seni canı gönülden tebrik ediyorum forumdaşım , senin gibilerinin bütün dünyada sayısının artması temennilerimle ...

Helal olsun valla . 32 GB siyah bekledigim icin cihaz suan elimde yok ama yaptigin gercekten takdir edilesi birsey

• quote:

quote:

quote:

Anlamadım. Sağa sola çekiyor musunuz parmağınızı? Yoksa I'ya uzun basınca direk İ mi geliyor?

Çok pardon ben yanlış anlamışım, aynen dediğiniz gibi uzun basıp bir de yana çekmek gerekiyor. Keşke direk Türkçe karakter olarak gelse uzun basınca...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sporcu42

quote:

Bu davranisiniZin nasıl olsa bedava diyerek bir tane varken bir digerinin hakkını gasp ederek ikinci kılıfı almak icin başvuru yapan arkadaslara ders onasını temenni ediyorum. Sizi de tebrik ediyorum. Helal olsun

• beyler igo navigasyon uygulamasını yükleyebilen oldu mu ?
  • 
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.