Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (764. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 762763764765766
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mansurmarsak

quote:

Orijinalden alıntı: capkinersin

arkadaşlar bütün forumu okudum nerdeyse benimki gibi çıtırtı sesi veren yeri görmedim, ahanda kırmızı çizgili yere basınca çıt çıt diye ses geliyor var mı başka arkadaşlarda böyle bir durum?

Hocam senin şansına da üst kısım çıtırdıyor. Bu herkeste farklı. Benim tel de ses tuşunun altında başladı sonra her yere yayıldı. Şu An telefonun ses çıkarmayan bölümü yok...

hayır acaba dediğiniz gibi ilerde yayılırsa bu ses çok can sıkıcı bir durum sonuçta sıfır alıp 1600 lira para veriyorsun daha kullanmadan böyle sorunlarla karşılaşıyorsun eğer sadece bizlerde varsa bunu iade edip değiştirmemiz gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: mansurmarsak

quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

hiç bilgisi olan yok mu

Önceki sayfalarda yazılmıştı... Bayram nedeniyle Son gelen cihazların imei kayıtları gecikmiş.

peki ne yapmam gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorix

quote:

Orijinalden alıntı: OzzmynnTR

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

arkadaşım bi telefon rehberine şunları yazarmısın 3845 # * 802 # burda çıkan menüden aşağılarda bi yerde battery test var ona bi gir ekranın görüntüsünü bi alıp yüklersen bizimkiyle karşılaştıralım

buyur az önce çıkardım şarjdan şuanda durum bu 20dk olmuş

Voltajda fark var sadece oda sanırım şarjdan yeni çıkmasından kaynaklanıyor bir kişi daha koyarsa deger benimki gibiyse bir sıkıntı var bataryanda bu arada şebeken çekmiyor görüküyor sık sık şebeke arıyorsa cihaz şarjın bitmesi ondanda kaynaklanabilir

Buda benim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar bütün forumu okudum nerdeyse benimki gibi çıtırtı sesi veren yeri görmedim, ahanda kırmızı çizgili yere basınca çıt çıt diye ses geliyor var mı başka arkadaşlarda böyle bir durum?

Benim de o civardan geliyor ve telefonun alt kısmından da geliyor. Tuşların ordan gelmiyor. Pek kafaya takmayın bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavvrick

Arkadasim bnde de bazen oluyo ama cok bastirma tek cozum bu surekli ordan burdan ses gelicekmi diye kurcalama bnce sonucta plastik isinip genlesiyo gayet normal

iyi söylüyorsunuz da ben daha kargoyu bugün aldım ve daha cihazı bile açmadım henüz:(( demek bide ısınsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: zombi_80

quote:

Orijinalden alıntı: MiNiK

Bende aranıza katıldım. Cihazı hızlıaldan aldım. Başarı etiketi var cihazın üzerinde. Telefonuma dün kayıtdışı mesajı geldi. Lg türkiyeyi aradım kendilerinden çok emin şekilde onay sürecinde meraketmeyin telefon kapanmaz dediler. Benim yaşadığımı yaşayan var mı?

2 3 sayfa önce bende yazdım bunu ama kimse tınlamadı, bende Türkcell den aldım telefonu ve banada aynı mesajdan geldi . aldığım türkcell bayisini arayıp bi güzel kalayladım, başarıyı arayıp bana geri döndüler ve kurban bayramında gelen bi partinin tamamı bu şekildeymiş, kurban bayramında BTK çalışmadığı için imei ler kayıt ettirilememiş 10 gün içinde halledilecek demişler Turkcell bayisindeki müdürün bana ilettiği bu şekilde.

BTK nın sayfasından imeği sorgulamayı deneyecektim ama mağlesef site çalışmıyor 3 gündür :(

Tınlamadı derken, kendi kendinize gelin-güvey olayın. Zaten yapılacak şeyleri yapmışsınız ve bekliyorsunuz. Birşey yazdığımız zaman süreci mi hızlandıracağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OBJECTIVE

quote:

Benim de o civardan geliyor ve telefonun alt kısmından da geliyor. Tuşların ordan gelmiyor. Pek kafaya takmayın bence

evet benimde tek ses gelen yer burası başka bir yerde yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktasjk87

lg nin radyo apk sini birisi paylaşabilir mi acaba ? cihazı rootlamadan yüklemek istiyorum da , teşekkürler

Böyle yükleyemezsiniz.
  • diğer konu işi ne oldu bizim ? çekilir yer olmaktan çıkmış artık burası
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

quote:

Bende aranıza katıldım. Cihazı hızlıaldan aldım. Başarı etiketi var cihazın üzerinde. Telefonuma dün kayıtdışı mesajı geldi. Lg türkiyeyi aradım kendilerinden çok emin şekilde onay sürecinde meraketmeyin telefon kapanmaz dediler. Benim yaşadığımı yaşayan var mı?

2 3 sayfa önce bende yazdım bunu ama kimse tınlamadı, bende Türkcell den aldım telefonu ve banada aynı mesajdan geldi . aldığım türkcell bayisini arayıp bi güzel kalayladım, başarıyı arayıp bana geri döndüler ve kurban bayramında gelen bi partinin tamamı bu şekildeymiş, kurban bayramında BTK çalışmadığı için imei ler kayıt ettirilememiş 10 gün içinde halledilecek demişler Turkcell bayisindeki müdürün bana ilettiği bu şekilde.

BTK nın sayfasından imeği sorgulamayı deneyecektim ama mağlesef site çalışmıyor 3 gündür :(

Tınlamadı derken, kendi kendinize gelin-güvey olayın. Zaten yapılacak şeyleri yapmışsınız ve bekliyorsunuz. Birşey yazdığımız zaman süreci mi hızlandıracağız?

hocam aynı sorun bende de var sizin telefonunuz nasıl şu an
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bana sormuyorsunuz herhalde. Bende IMEI sorunu yok. Zaten kullanıma açılalı 1 ayı geçti. Çoktan kapanırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep41

Bir cok kisi kulaklik sesine dem vurmusta ben cok memnunum kulaklik sesinden.cok temiz ses veriyor.bu konuda tek memnun olan ben,iyim acaba.

Ben de varım hocam sennheiser Cx-200 street II kulakligimi kullanmıyorum. Yatıyor oyle o kulaklık

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bana sormuyorsunuz herhalde. Bende IMEI sorunu yok. Zaten kullanıma açılalı 1 ayı geçti. Çoktan kapanırdı.

yok sizde dememiştim ama böyle saçma sapan bir iş olur mu ya bayram geçeli 1 hafta oldu şimdi telefon 4 ünde kapanacak sanki kaçak mal sokuyoruz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OBJECTIVE

quote:

evet benimde tek ses gelen yer burası başka bir yerde yok

var mı üstatlar benim gibi problemi olan başka önemsiz gibi gözüksede çok can sıkıyor gerçekten:(
  • quote:

Bir cok kisi kulaklik sesine dem vurmusta ben cok memnunum kulaklik sesinden.cok temiz ses veriyor.bu konuda tek memnun olan ben,iyim acaba.

Stok müzikçalar ile şu ana kadar kullandığım telefonlar içerisinde ekolayzer kapalı modda en iyi sesi bu veriyor.Bundan kesinlikle eminim.Ama dikkat edin ekolayzer kapalı veya flat olarak kullanırsak.Ben kafama göre ekolayzer ayarlamayı sevmiyorum.Mevcut ekolayzer ayarları da bana göre iyi değil.Ama zaten müziğin normalde flat ekolayzer veya kapalı olarak dinlenmesi taraftarı biri olarak benim için önemli değil. Stok müzikçalar ve Play Music aynı sesi veriyor. Cihazda normalde hemen hemen tüm android cihazlarda bulunan sistem uygulaması olan musicFX.apk dosyası yok.Bunun yerine ekolayzeri stok müzikçalara entegre etmişler.Dolayısıyla Play Music uygulamasında ekolayzer ayarı yok.Sistemden de alamıyor çünkü musicFX.apk romda yok.

Lakin şunu belirtmem lazım.Tamamen kendi şahsi görüşümdür.Kulaklığın kalitesi üzerine teknik olarak tartışamam.Ama forumda bu kutudan çıkan kulaklıkların Sennheiser CX200 kalitesinde olduğu bile yazıldı.Ama bence alakası yok. Club,trance vs. tarzı müzik dinleyenler için bana göre uygun değil.Basları veremiyor.Ben duyamıyorum en azından.Ama uzun zamandır kullandığım modelini bilmediğim Panasonic marka kulak içi kulaklıklarımın (Zamanında 70 TL ye almıştım.Orta seviye bir şey) verdiği sesin çeyreği bile etmez bence.Katılmayan olabilir.Benim fikrim.
  • cihazı wifi hot spot olarak gösteremiyorum.

pc telefonu görüyor, bağlanıyor fakat (!) çıkıyor bağlantının üzerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candeniz_1991

quote:

Ben de varım hocam sennheiser Cx-200 street II kulakligimi kullanmıyorum. Yatıyor oyle o kulaklık

Siz basları duyabiliyor musunuz dostum gerçekten?Bir üst mesajımda fikrimi belirttim ama (sizin yazdığınız mesajı görmeden yazmıştım onları) daha önce CX200 kullanmış biri olarak onun verdiği baslarla bunun alakası yok.O kulaklıkları kenara attırdığına göre benim kulaklıkta mı problem var acaba diye düşünmeye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press_Play_On_Tape -- 31 Ekim 2013; 18:00:13 >
  • Bende sonunda Sipariş verdim biraz önce. O kadar bekleyeceğim dedim ama dayanamadım aldım. Acaba bu telefonun teknolojisi bizi kaç sene götürür acaba
  • Arkadaslar beyaz spigen kiliflar tukenmis. Bulabilecegim bir yer varmi beyaz rengi acaba? ebay falan haric beklemek istemiyorum. Turkiye sitesine sordum kendileri de bilmiyor ne zaman stoklara girecegini beyazin

• S.A. arkadaşlar,
    root yaptıktan sonra alttaki butonlara müdahale edebileceğimiz bir uygulama vardı. Boyutlarını değiştirebiliyoduk hatta tamamen kaybedebiliyorduk onları.
    Neydi onun adı?
  • 
Sayfa: önceki 762763764765766
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.