Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (763. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OzzmynnTR

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

arkadaşım bi telefon rehberine şunları yazarmısın 3845 # * 802 # burda çıkan menüden aşağılarda bi yerde battery test var ona bi gir ekranın görüntüsünü bi alıp yüklersen bizimkiyle karşılaştıralım

buyur az önce çıkardım şarjdan şuanda durum bu 20dk olmuş

Voltajda fark var sadece oda sanırım şarjdan yeni çıkmasından kaynaklanıyor bir kişi daha koyarsa deger benimki gibiyse bir sıkıntı var bataryanda bu arada şebeken çekmiyor görüküyor sık sık şebeke arıyorsa cihaz şarjın bitmesi ondanda kaynaklanabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmare

beyler PC suitte yükseltme hataları kısmına tıkladım.

cihaz yazılım güncelleme başlığı altında indirmeye başladı,şimdi bu başlıktan anlaşılan sanki telefona yazılım güncellemesi gelmiş gibi anlaşılıyor ama değildir tabiki....normal rommu indiriyor bu şimdi...

PC Suiti güncelliyordur, telefonu değil.
  • Bir cok kisi kulaklik sesine dem vurmusta ben cok memnunum kulaklik sesinden.cok temiz ses veriyor.bu konuda tek memnun olan ben,iyim acaba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sende bi şunu yapsana 3845 # * 802 # burda çıkan menüden aşağılarda bi yerde battery test var ona bi gir ekranın görüntüsünü bi alıp yüklersen sende değerler kaç görüküyor
  • sorix kullanıcısına yanıt
    Al hocambuda benimki , dun gece sarjdan cekip yattim edge de sabah %96 falandi evden ciktim 8 de 1 saat oncesine kadar edge ve %50 parlaklikti az once wifi a gectim normalin de normalinde kullanim

• sorix kullanıcısına yanıt
    şebeke aslında varda ekran görüntüsü alırken olmuş sanırım ona hiç dikkat etmedim açıkçası ama edge de kullanıyorum şuanda
    bu arada teşekkür ederim yardımın için
  • quote:

Orijinalden alıntı: xlmnt13

LG den gelen siyah kılıfım satılıktır. Kutusunda ve hiç açılmadı. Arkadaş istiyodu ona verecektim fakat telefonunda sorun cikti geri iade etti. 85 TL istiyorum kargo aliciya aittir. Isteyen pm atsin aksam ilan seklinde forumda yayinlayacagim. Resimlerini de koyacağim

85 TL

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OzzmynnTR

quote:

arkadaşım bi telefon rehberine şunları yazarmısın 3845 # * 802 # burda çıkan menüden aşağılarda bi yerde battery test var ona bi gir ekranın görüntüsünü bi alıp yüklersen bizimkiyle karşılaştıralım

buyur az önce çıkardım şarjdan şuanda durum bu 20dk olmuş

Voltajda fark var sadece oda sanırım şarjdan yeni çıkmasından kaynaklanıyor bir kişi daha koyarsa deger benimki gibiyse bir sıkıntı var bataryanda bu arada şebeken çekmiyor görüküyor sık sık şebeke arıyorsa cihaz şarjın bitmesi ondanda kaynaklanabilir

Hocam voltajda bir sorun yok herhalde çünkü bende de şarj azaldıkça voltaj 4 küsür civarından 3.6 küsürlere düşüyor. Ama dediğiniz gibi şebeke çekim gücü zayıfsa hem şarj çok hızlı gidiyor hem de ısınma olabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar iki gün önce teknosa dan lg g2 aldım dün telefonuma bir mesaj geldi imei numaranız kayıt dışıdır 4 kasım d cihaz kullanım dışı bırakılacaktır diye, teknosayı aradım üç gün süresi var yarın mesaj gelir kayıt olur dediler imei sorgulama yaptım az önce cihaz hala kayıtlı değil ne yapmam gerekir daha bekleyeyim mi yani cihazı teknosa dan alıyorum bana imei sorunu çıkartıyorlar
  • Bu cihazın kamera uygulamasında çekilen fotoğrafların dosya adını tarih olarak değiştiremiyor muyuz?

Dosya adları CAM00001 şeklinde görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 31 Ekim 2013; 17:25:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüzün Dram Keder

quote:

Orijinalden alıntı: car_26

Bildirim çubuğundaki wifi-bluetooth vs. simgeleri hızlıca sağ sol yapınca başa dönüyor sekme.sizde de böylemi ?

donanımsal bir arıza olabilir :(

Falan diyeceğimizi mi düşünüyosun

Bu mesaj daha önceden şikayet edildi o yüzden şikayet etmenize gerek yok.
  • arkadaşlar bütün forumu okudum nerdeyse benimki gibi çıtırtı sesi veren yeri görmedim, ahanda kırmızı çizgili yere basınca çıt çıt diye ses geliyor var mı başka arkadaşlarda böyle bir durum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capkinersin -- 31 Ekim 2013; 17:28:24 >
  • @OBJECTIVE banada bataryası normal gibi görüktü büyük ihtimal telefon şebeke arıyor o yüzden şarjı çabuk bitiyor
    @m.can123 saol hacım

@OzzmynnTR rica ederim keşke elimizden daha fazlası gelse benim gördüğüm kadarıyla cihazın normal arka planda çalışan uygulamalara bi dikkat et normalde şebeke durumun nasıl bilmiyorum ama eğerki cihaz şebeke arıyıp duruyorsa ondan olabilir akşam bi telefonu resetle uçak moduna al sabaha kadar açık bırak sabaha kadar yüzde kaç yiyecek bi bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep41

Bir cok kisi kulaklik sesine dem vurmusta ben cok memnunum kulaklik sesinden.cok temiz ses veriyor.bu konuda tek memnun olan ben,iyim acaba.

Sadece sen değilsin merak etme Bana görede mükemmel sayılır hele ki Desire s ten sonra...

• hiç bilgisi olan yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: capkinersin

arkadaşlar bütün forumu okudum nerdeyse benimki gibi çıtırtı sesi veren yeri görmedim, ahanda kırmızı çizgili yere basınca çıt çıt diye ses geliyor var mı başka arkadaşlarda böyle bir durum?

Hocam senin şansına da üst kısım çıtırdıyor. Bu herkeste farklı. Benim tel de ses tuşunun altında başladı sonra her yere yayıldı. Şu An telefonun ses çıkarmayan bölümü yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz Cumartesi günü yani yaklaşık 5 gün önce LG G2 32 GB Beyaz modelinin ödemesini yapıp siparişini vermiştim.

Bu akşam cihazı teslim aldım.

Hepimizin cihazları hayırlı olsun.

İnşallah güle güle güzel günlerde kullanırız.

Gözünüz aydın. Güle güle kullanırız inşaallah.
  • capkinersin C kullanıcısına yanıt
    Arkadasim bnde de bazen oluyo ama cok bastirma tek cozum bu surekli ordan burdan ses gelicekmi diye kurcalama bnce sonucta plastik isinip genlesiyo gayet normal

• quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

hiç bilgisi olan yok mu

Önceki sayfalarda yazılmıştı... Bayram nedeniyle Son gelen cihazların imei kayıtları gecikmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

Merhaba. İlk sayfadaki ROOT'LU CİHAZLARDA RADYOYU AKTİF HALE GETİRMEK işlemlerini uygulayan var mı? Gerçekten çalışıyor mu? Telefonu sonradan rootsuz hale getirsek bile radyo çalışır mı?

Root yapmak, dosyaların isimlerini değiştirebilmek için gerekli. Daha sonra root'u kaldırsanız bile dosya isimleri zaten aynı kalacağından bir sorununuz çıkmaz. Ama root'u nasıl kaldırırsınız bilmem. O konularla hiç ilgilenmedim. 4 yıla yakındır (4X'i aldıktan sonraki birkaç ay hariç) hiç root'suz cihaz kullanmadım.
  • 
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.