Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gzhn61

cihazın kamera performansı müthiş bence büyütüyorum bozulma yok hiç düşük ışık olan resimler bile harika ben çok beğendim acaba en yakın ne zaman alabiliriz şu cihazı

Kaynaklar 25 Eylül'de Türkiye'de satışa çıkacağını söylüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

quote:

Orijinalden alıntı: gzhn61

cihazın kamera performansı müthiş bence büyütüyorum bozulma yok hiç düşük ışık olan resimler bile harika ben çok beğendim acaba en yakın ne zaman alabiliriz şu cihazı

Kaynaklar 25 Eylül'de Türkiye'de satışa çıkacağını söylüyor

eğer doğru bilgiyse süper şurada kalmış 17 gün o zaman
  • Tecavüz derecesinden bir fiyattan gelmez inşallah.. Şu geldikten sonra bir Nexus 5'te gelsin,ona göre bakacağım.. Ya nexus 4 ile devam ya da ikisinden birini alacağım
  • kulaklıkları hakkında bilgisi olan varmı?
    bir de 3mm girişi alt tarafında bunda. illa bir eksik olacak yani.
  • Girmesi gereken fiyat max 1599. optimus g proyu çek 1399 normal g yi çek 1199 tamamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delorean DMC-12

Girmesi gereken fiyat max 1599. optimus g proyu çek 1399 normal g yi çek 1199 tamamdır.

1899 olursa şükretmek gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Girmesi gereken fiyat max 1599. optimus g proyu çek 1399 normal g yi çek 1199 tamamdır.

optimus g de o fiyattan girdi sonra düşürdüler 1 aya 1500 e.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Tecavüz derecesinden bir fiyattan gelmez inşallah.. Şu geldikten sonra bir Nexus 5'te gelsin,ona göre bakacağım.. Ya nexus 4 ile devam ya da ikisinden birini alacağım

Aynen bende öyle düşünüyorum ama nexus dan başka bir android alman gibi...

• quote:

quote:

quote:

8 ay geç geldiği için olabilir mi? :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

8 ay geç geldiği için olabilir mi? :)

Zaten o nedenle. Ama düşünsene ilk çıktığında 1800 e alıyorsun sonra 4-5 ay geçiyor 1200 e kadar iniyor. Benim dediğim hakettiği fiyattan girsin tamemen ölü değil 1599 normal fiyattır. Adam gider S4 alır senin benim gibi araştırmıyor ki millet.
  • Arkadaşlar cihaz avrupada ( almanya ) 499 euro..

499*2,7=1.350 tl civarı..30 eylül ilk satış..avrupada bu fiyat ise TR dede max 1700 tl yi geçmez düşüncesindeyim..

Telefonu alıcak arkadaşlara tavsiyem acele etmeyin..Yurtdışında normal fiyattan eşinize dostunuza aldırabiliyosanız ne ala ama TR de satışı olmayıp yurtdışından getirip fazla fiyat isteyenlerden alırken 2 kez düşünün..max 1 aya kdr TR raflarında yerlerini alır..fiyat konusundada dediğim gibi 1600-1700 tl den giriş yapmasını bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

insallah hocam bonus-wordcard da var 1800-1900 olursa 12 taksit 100 tl puanlı falan alacağım direk te inşallah 2000 nakit yazıp 2200 kart kampanyalı yapmazlar, gerçekten 499 euro mu cihaz almanyada ?

Hocam arkadaşta linkini atmış zaten evet 499 euro

Dediğim gibi max 1700 tl den çıkar düşüncemi destekliyor..Bakalım görcez az bi zaman kaldı..

Ama bu dev firmaların böle 4-5 ayda bir amiral gemi çıkarmasına anlam veremiyorum..Bu yönden hem fiyat politikası yönünden hemde senede 1 kez cihaz üretme yönünden ıphone yi takdir ediyorum..Cihaz almanyada ilk çıktığında 649 euro idi halen 649 euro 1 yıl geçmesine rağmen
  • quote:

öyle fakat aynısının g2 için olacağını düşünmüyorum, en azından kısa vadede artık snapdragon 800 lü bir cihaz aldıktan sonra özelliklede adreno330 olması yüzünden rahat bir 2 yıl kasma-donma sorunu olmaz ve tekrar en üst model ile arada aşırı fark olmaz örnek olarakta, ha gider de sony z1 piyasaya sunulmadan sony mağazasına giderseniz en iyi telefon hangisi? - xperia z efendim - tamam alayım, 6-7 ay sonra bakmışşsın sony 2 tane daha çıkarmış senin telefonda snapdragon s4pro işlemci var onun üstüne 6-7 tane işlemci çıkmış 6 ayda dersin :)

Bence o şekilde düşünmemek lazım çünkü belli olmuyor. Bak G2 bitti adamlar Nexus 5 üzerinde çalışıyor şimdi. Hani g2 almayı bekleyenlerin nexus 5 i mi beklesem acaba diyeceği günler yakındır. Piyasa maalesef bu şekilde.
  • quote:

quote:

öyle fakat aynısının g2 için olacağını düşünmüyorum, en azından kısa vadede artık snapdragon 800 lü bir cihaz aldıktan sonra özelliklede adreno330 olması yüzünden rahat bir 2 yıl kasma-donma sorunu olmaz ve tekrar en üst model ile arada aşırı fark olmaz örnek olarakta, ha gider de sony z1 piyasaya sunulmadan sony mağazasına giderseniz en iyi telefon hangisi? - xperia z efendim - tamam alayım, 6-7 ay sonra bakmışşsın sony 2 tane daha çıkarmış senin telefonda snapdragon s4pro işlemci var onun üstüne 6-7 tane işlemci çıkmış 6 ayda dersin :)

Bence o şekilde düşünmemek lazım çünkü belli olmuyor. Bak G2 bitti adamlar Nexus 5 üzerinde çalışıyor şimdi. Hani g2 almayı bekleyenlerin nexus 5 i mi beklesem acaba diyeceği günler yakındır. Piyasa maalesef bu şekilde.

Aynen hocam size katılıyorum..Adamlar g2 yi bitirdi nexsusa başladı dediğiniz gibi..çok ayrı bir platformdada değiller..

Xperia Z çıkalı 1 yıl olmadı adamlar 6 ayda 1 son model amiral gemi çıkartıyor..Bence bu kesinlikle xperiz Z alanlara karşı bir olumsuzluk..sonuçta adam sony kullanıcısı ve son model cihazı olan Z yi o kdr para verip almış..sen üzerinden 1 yıl geçmeden ( en az 1 yıl olmalı şahsi fikrim ) Z nin pabucunu dama atarsan bence kendi kullanıcına biraz ağır davranmış olursun..

Diğer yandan ıphoneye bakıyorum adamlar 1 yılda bir telefon çıkartıyor ve kullanıcısını ciddi anlamda tatmin ediyor..emin olun 6 ay sonra Z2 çıkar:))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkan_pp.1

quote:

quote:

Aynen hocam size katılıyorum..Adamlar g2 yi bitirdi nexsusa başladı dediğiniz gibi..çok ayrı bir platformdada değiller..

Xperia Z çıkalı 1 yıl olmadı adamlar 6 ayda 1 son model amiral gemi çıkartıyor..Bence bu kesinlikle xperiz Z alanlara karşı bir olumsuzluk..sonuçta adam sony kullanıcısı ve son model cihazı olan Z yi o kdr para verip almış..sen üzerinden 1 yıl geçmeden ( en az 1 yıl olmalı şahsi fikrim ) Z nin pabucunu dama atarsan bence kendi kullanıcına biraz ağır davranmış olursun..

Diğer yandan ıphoneye bakıyorum adamlar 1 yılda bir telefon çıkartıyor ve kullanıcısını ciddi anlamda tatmin ediyor..emin olun 6 ay sonra Z2 çıkar:))))

z2 ye gerek yok honami çıkıyor işte
  • Bu arada G2 Amerika'da 649$'dan satılacakken Avrupa fiyatının 499€ olması çok ilginç. 649€'luk listeleme de gördük ancak saturn'ün 499 olarak listelemesi tuhaf. Birçok haber de avrupa fiyatının 629-649€ seviyesinde olacağını işaret ediyor üstelik. Alman Saturn'ün fiyat garantisi vermiş olması da ilgi çekici.
  • Ben de ilk defa LG'nin bir telefonundan bu kadar hoşlandım. Şu batarya süresine bakar mısınız?

LG G2 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinyorahıskalı -- 9 Eylül 2013; 0:45:41 >
  • Arkadaşlar telefonun Türkiye tanıtımı 25 Eylül'de yapılacakmış:http://www.teknoblog.com/lg-g2-turkiye-tanitim-62815/
  • Çekilen videoları aranızda dikkatli izleyen varmı bilmiyorum ama banamı öyle geliyor, videolarda hep sensörün devamlı netlemeye odaklanmaya çalışıtğını görüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.