Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5345. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 53435344534553465347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mercsteal

Merhaba,
    Telefonumu yere yüz üstü şekilde düşürdüm ve ekranın üst kısmında eni boyunca kılcal bir çizik çıktı. Denediğimde ise dokunmatiği çalışmıyordu. İçindeki bilgileri kurtarmak için bilgisayara bağladım ama tuş kilidini açmadan malesef bilgisayara veri aktarmıyor. Yapabileceğim bir şey var mı?

Otg kablosu alip telefona mouse baglamayi deneyin yani mouse ile ekran kilidini acabilirsiniz, az once denedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the_japan kullanıcısına yanıt
    hocam logo düşünce arka kapağı değiştiriyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasangul01 kullanıcısına yanıt
    insaallah hocam hayırlısı neyse o olsun ama g3 olursa daha iyi olur tabi hatta ücret iadesi olursa o daha da güzel olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mydonose_2

hocam logo düşünce arka kapağı değiştiriyorlar

Ogrendigim iyi oldu hocam tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: mydonose_2

insaallah hocam hayırlısı neyse o olsun ama g3 olursa daha iyi olur tabi hatta ücret iadesi olursa o daha da güzel olur :)

Hayirlisi hocam inşallah senin şansına olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasangul01 -- 24 Mart 2016; 22:40:40 >
  • Arkadaslar cok buyuk sıkıntım var telefon modeli lg g2 ls980 ben rom atarken hata yaptım hard birick oldu neyse telefoncuya verdim jtag la yaptıklarını söylediler ondan sonra hat okumuyor bu seferde hat okuması için simlock unlock yapmayı denediler yapamadılar sonra D802 rom attılar sadece imei atıldı ama sadece edge çekiyor 3G çekmiyor ama QPST ile yapmaya çaliıştım d802 qcn hata veriyor ls980 qcn denedim oda hata veriyor. benim için 3G çok onemli gelmesi için ne yaparız arkadaşlar yardım edin 15 gundur boyle kullaniyorum .s interneti edge de çok yavaş. yardımlarınızı bekliyorum

• merhaba arkadaşlar, g2 telefonum son zamanlarda aşırı fazla şarj tüketimi yapmaya başladı. hard reset attım düzelmedi. gereksiz uygulamalar kullanmadan denedim olmadı. şarj %30-50 arasındayken telefon aniden kapanıyor. açıyorum yavaş yavaş şarj yüzdesi artmaya başlıyor. bataryanın ömrü bitti gibime geliyor ya da yazılımsal sorunlar mı? bu tip sorun yaşayanlar mı? pil durumundan kontrol ediyorum en fazla şarj yiyenin ne olduğunu ekran ve android sistem gözüküyor. ekran görünebilir ise %0 da kullanıyorum. arada %50 yapıyorum sadece. olayı kısaca bugün sabah 8 de %100 şarjla çıktım evden saat 10.30 gibi telefonun şarjı bitti. yani normal olarak ne kadar uğraşırsan uğraş yarı yarıya gider en azından ki oyun falan da oynamadım. sadece veri açıkken mesajlaşma gerçekleştirdim. bi çare :) şimdiden eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzcanterzi -- 25 Mart 2016; 0:56:34 >
  • g2 niye hiç bi stokta yok bide g2 mi gm 4g mi kullanayım sizce
  • okan1760 O kullanıcısına yanıt
    al 2,el temiz g2 keyfine bak yapamıyacağın işlem yok aradaki 800 tl ye değecek fark yok
  • Herkese merhaba. Şu an ki telefonum G2 ekran titreme sorunu var, anakart değişimi gerekli. 700-800 Lira fiyat çıkardılar. Bataryasıda az gitmeye başladı. Yeni telefon almaya karar verdim ben de. Sormak istediğim ;

Xperia C4 almak istiyorum. Bana uygun bi telefon oldugunu düşünüyorum. Ama kamera önemli konu benim için. Bazı ürünlerin,objelerin vs. foto ve video çekimini yapıcam gün ışığında.Öyle çok prof. fotolar olmak zorunda değil ama görüntü kalitesi iyi olmalı yinede.

G2 ile C4 ün arka kameraları arasındaki fark nedir? Hangisi daha iyi çekim yapıyor? Bir de C4 720P video çekebiliyormuş. Netlik nasıldır acaba C4 kullananlara soruyorum. Kameradan memnunlar mı ? Teşekkürler.
  • muhtemelen M kullanıcısına yanıt
    2. mod a geçir. (titreşim modu) titreşim modunda bütün sesleri ayarlardan kıssan bile alarm çalıyor.

titreşim modunda alarm için yalnızca öncelik filan ayarlamaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 26 Mart 2016; 1:47:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eastwood222

Herkese merhaba. Şu an ki telefonum G2 ekran titreme sorunu var, anakart değişimi gerekli. 700-800 Lira fiyat çıkardılar. Bataryasıda az gitmeye başladı. Yeni telefon almaya karar verdim ben de. Sormak istediğim ;

Xperia C4 almak istiyorum. Bana uygun bi telefon oldugunu düşünüyorum. Ama kamera önemli konu benim için. Bazı ürünlerin,objelerin vs. foto ve video çekimini yapıcam gün ışığında.Öyle çok prof. fotolar olmak zorunda değil ama görüntü kalitesi iyi olmalı yinede.

G2 ile C4 ün arka kameraları arasındaki fark nedir? Hangisi daha iyi çekim yapıyor? Bir de C4 720P video çekebiliyormuş. Netlik nasıldır acaba C4 kullananlara soruyorum. Kameradan memnunlar mı ? Teşekkürler.

Bende bayağı çektim bu ekran titreme sorunundan. Sebebi anakart değil. 1. sebebi ekran flex bağlantısı yanındaki ekrana ait boş uç var onun yerinden kalkması ki üzerine bir kağıt parçası koyup oturtsan olacak. İkinci sebebi flex kablo deforme olup iyi çalışmaması. Ben flexi değiştim tıkır tıkır çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzcanterzi

merhaba arkadaşlar, g2 telefonum son zamanlarda aşırı fazla şarj tüketimi yapmaya başladı. hard reset attım düzelmedi. gereksiz uygulamalar kullanmadan denedim olmadı. şarj %30-50 arasındayken telefon aniden kapanıyor. açıyorum yavaş yavaş şarj yüzdesi artmaya başlıyor. bataryanın ömrü bitti gibime geliyor ya da yazılımsal sorunlar mı? bu tip sorun yaşayanlar mı? pil durumundan kontrol ediyorum en fazla şarj yiyenin ne olduğunu ekran ve android sistem gözüküyor. ekran görünebilir ise %0 da kullanıyorum. arada %50 yapıyorum sadece. olayı kısaca bugün sabah 8 de %100 şarjla çıktım evden saat 10.30 gibi telefonun şarjı bitti. yani normal olarak ne kadar uğraşırsan uğraş yarı yarıya gider en azından ki oyun falan da oynamadım. sadece veri açıkken mesajlaşma gerçekleştirdim. bi çare :) şimdiden eyvallah

Ya pil ölmüştür ya da pil soketi. Her durumda pili değiştirin düzelsin. Bende değiştirmeyi düşünüyorum ancak piyasadaki pillerin %99 u çakma. Sadece bir tane kesinlikle orjinal servisten alıp satıyorum diyen oldu. Henüz almadım ancak almayı dünüyorum.

Linki vereyim alırsanız değerlendirmenizi bana da bildirin.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-d802-bl-t7-batarya-pil-100-orjinal-208427410
  • quote:

Orijinalden alıntı: khramn

quote:

Orijinalden alıntı: Eastwood222

Herkese merhaba. Şu an ki telefonum G2 ekran titreme sorunu var, anakart değişimi gerekli. 700-800 Lira fiyat çıkardılar. Bataryasıda az gitmeye başladı. Yeni telefon almaya karar verdim ben de. Sormak istediğim ;

Bende bayağı çektim bu ekran titreme sorunundan. Sebebi anakart değil. 1. sebebi ekran flex bağlantısı yanındaki ekrana ait boş uç var onun yerinden kalkması ki üzerine bir kağıt parçası koyup oturtsan olacak. İkinci sebebi flex kablo deforme olup iyi çalışmaması. Ben flexi değiştim tıkır tıkır çalışıyor.

Hocam ben çok araştırdım her yerde sorunun anakart oldugunu söylüyorlar. Bahsettiğim sorun videodaki gibi

Sizdede böyle miydi? Dediğiniz gibiyse Flex kablosunun nasıl temin edebilirim ve taktırabilirim acaba var mı öneriniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

2. mod a geçir. (titreşim modu) titreşim modunda bütün sesleri ayarlardan kıssan bile alarm çalıyor.

titreşim modunda alarm için yalnızca öncelik filan ayarlamaya gerek yok.

Teşekkür ederim fakat arayan ya da diğer bildirimleri titreşim olarak da duymak istemiyordum ama mantıklı yine de.. kitap gibi ses yapmayacak birseyin uzerine koyup deneyebilirim iyi fikir :)
  • khramn K kullanıcısına yanıt
    kardeş pil soketinde sıkıntı yok ayrıca da batarya çakma da değil :) sanırım lolipopla alakalı bir durum söz konusu, araştırdığım kadarıyla. 4.4.2 ye dönüş yapacağım ondan sonra da devam ederse batarya ölmüş demek olacaktır. neyse eyvallah
  • Arkadaşlar sizce 80 tl verip pili değiştirmek mantıklı mı? 3 sene oldu telefonu alalı

• quote:

Orijinalden alıntı: eyfetop

Arkadaşlar sizce 80 tl verip pili değiştirmek mantıklı mı? 3 sene oldu telefonu alalı

Hocam 6 ay ve ustu kullanacaksan mantikli

• Arkadaşlar sahibinden.com da bir sürü sıfır lg32 gb 400-450 lira. Bunlar Çin malı telefonlar değil mi ? Orjinal olma ihtimali olamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: canakboyraz

Arkadaşlar sahibinden.com da bir sürü sıfır lg32 gb 400-450 lira. Bunlar Çin malı telefonlar değil mi ? Orjinal olma ihtimali olamaz

hiç bulaşma yalan ve dolan
  • 
Sayfa: önceki 53435344534553465347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.