Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 53415342534353445345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    genelde 1 ay sürüyor yeni telefonun gelmesi...
  • sonic35 kullanıcısına yanıt
    IBAN istiyorlar hocam. Diğerlerinide sanırım tam bilgim yok..
  • G4 alacağım distribütör garantili alayım mı? LG TR garantili kadar olmaz biliyorum ama servis durumu nasıldır bilen var mı?
  • excellentwarrior kullanıcısına yanıt
    G4 konusunu biraz okudum lg garantili almanız bence daha iyi olur.505 ve 506 serisindeydi galiba kronik kapanma sorunu varmış.Genel olarak da bazı telefonlarda ghost screen oluyormuş.G4 sıcak fırsatlar konusuna bakarsanız fikir edinmenizde yardımcı olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Arkadaşlar yeni alınmış bir lg g2'nin bataryasının sıfırdan yüze kadar dolum süresi nedir? ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serpopin

Merhaba. Arkadaşlar yeni alınmış bir lg g2'nin bataryasının sıfırdan yüze kadar dolum süresi nedir? ?

70-80 dk arası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: excellentwarrior

G4 alacağım distribütör garantili alayım mı? LG TR garantili kadar olmaz biliyorum ama servis durumu nasıldır bilen var mı?

LG TR almanız daha faydalı olur. Distr. garantili ürünler arıza yaptığında kullanıcı hatası damgası yiyor.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Teknik servise bağlı birazda ama öyle değil mi?
  • Ama teknik servisle alakalı değil mi o?
  • quote:

Ama teknik servisle alakalı değil mi o?

Selam excellentwarrior hocma lg türkiye garantili kafan rahat olsun bu arada benim telefonda eli kulağında gelmek üzeredir
  • hasangul01 kullanıcısına yanıt
    Ben distribütör tercih edeceğim.
  • dene şansını hocam sonuçta lg garantisi var
  • Arkadaşlar cihaza 4.5G sim kartı taktıktan sonra sapıttı. 3G gidip geliyor. Hat gidip geliyor sürekli anlayamıyorum aynı sorunu yaşayan var mı?
    Hatta işin ilginç yanı arama sırasında yakınlık sensörü kulağıma götürmeden devreye giriyor ve arama sonlanana kadar açılmıyor bi daha. Çok ilginç şeyler yaşıyorum.
    Bu sim kartı takmadan önce yoktu bu problemler nedir bu Allahasen?
  • Forum g2 ana konudan g2 leri g3 e değiştirme forumuna dönüşmüş

• quote:

Orijinalden alıntı: antofagasta

Ayarlar depolamadan önbellekteki verileri tıklayıp onu silip, clear master uygulaması ile çöpü temizlersen belki düzelir.

İşe yaramıyor hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasangul01

quote:

Ama teknik servisle alakalı değil mi o?

Selam excellentwarrior hocma lg türkiye garantili kafan rahat olsun bu arada benim telefonda eli kulağında gelmek üzeredir

lg g3 32 koyu gri rengi 32 gb yarım saat önce servisden aldım hocam
  • Android N geldiğinde yükleyeceğiöm şahsen. Tamamen düzgün çalışmatacak olsada daha iyi olacağı kesin. Şahsen kitkatta iken daha iyiydi telefon

• sengüllere verdiğim telefonun ekranı bataryası ve arka kapağı değişecekmis teknisyenle bizzat konuşup bilgi aldım ellerinde var midir sizce şengüllerden değişim alan oldu mu son zamanlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: mydonose_2

sengüllere verdiğim telefonun ekranı bataryası ve arka kapağı değişecekmis teknisyenle bizzat konuşup bilgi aldım ellerinde var midir sizce şengüllerden değişim alan oldu mu son zamanlarda

Hocam arka kapagi ne icin değiştiriyorlar ? yiprandigi icin falan mi yoksa logo dusmesi falan mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazoz

Forum g2 ana konudan g2 leri g3 e değiştirme forumuna dönüşmüş

Hocam artik g2 lerin modasi yavas yavas geciyor.. Herkeste bir sekilde elden cikarmaya bakiyor.. Zaten forumda takip ettigim kadar bircok sorulan sorular cevapsiz kalmaya baslamis...

• 
Sayfa: önceki 53415342534353445345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.