Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5161. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51595160516151625163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu alalı 5 ay oldu kasada üç ayrı yerde çatlama meydana geldi birde telefonu yere düşürdüm kenarı biraz ezildi ezilen tarafta çatlama yok servise göndersem ürün değişimi yaparlar mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

Arkadaşlar telefonu alalı 5 ay oldu kasada üç ayrı yerde çatlama meydana geldi birde telefonu yere düşürdüm kenarı biraz ezildi ezilen tarafta çatlama yok servise göndersem ürün değişimi yaparlar mı acaba

Ezik ve çizikler için kullanıcı hatası deniyor. Kasa catlamasina ne derler bilmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Kameranin pembe cekme sorunu g2 de benim basima bela oldu malesef. ilk cihazim 310k serisi idi kamera pembe cekiyor diye 2 kere kamera değiştirttim gözümün önünde. Ama yine aynisi oldu. Bunun uzerine 16gblik cihazimi 32 gb yeni seri 501k ile acilmamis sifir kutu degistirdiler bundada ayni sorun basima geldi artik takmiyorum kafama. Root rom xcam hatta aosp rom hepsini denedim hepsinde oluyor beyaz zeminde gerçekten çok garip bir sorun . Konusu geçince bende g2 de görüldüğünü belirtmek istedim

Üç telefonda birden aynı sorunun seni yakalaması da enteresan olmuş be müdür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Sorunu görüp uzatmamaları iyi en azından. Sarı ekran için çok uğraşmıyorlar gördüğüm kadarıyla.

Hayır, direk değişim yapıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: system_25

quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

Arkadaşlar telefonu alalı 5 ay oldu kasada üç ayrı yerde çatlama meydana geldi birde telefonu yere düşürdüm kenarı biraz ezildi ezilen tarafta çatlama yok servise göndersem ürün değişimi yaparlar mı acaba

Ezik ve çizikler için kullanıcı hatası deniyor. Kasa catlamasina ne derler bilmem.

Dediğim gibi ezik olan kısımda çatlama yok zaten ama ezik var diye bahane edip değiştirmezlerse boşuna göndermek istemiyorum o yüzden formda bir danışayım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Ne kadar oldu hocam siz alalı?

06.07.2015 tarihlerinde aldım hocam nokia 925 ücret iadesi o zaman vermişlerdi o zaman aldım yani
  • Servise gonderirken eziklerden bahsetme. Durduk yere kasa çatladı de. İmkanın varsa servise sen de git, derdini anlat. İtiraz ederlerse tüketici hakem heyetine başvuracağını söyle.

• hiç deneme bende bariz microsd ve kulaklık yerinde çatlama vardı (tabi telde vuruk da var) ekranda da siyah bi nokta vardı (bence ölü pixel değil de ya siyah kurum parçası yada pislik yapışmış iç tarafa)
    Direkt 380 tl istediler servis için :) geri gönderin dedim
    Zamanım olsa vereceğim tüketici hakem heyetine ama uğraşmadım.
    Şaşırdığım konu başka, telefoncu lgonlineshop a göndermiş taşeron tamirciye mi anlamadım
    başarı garantili diye aldık fiyasko çıktı
    gidin grey alın aynı, biz başarı aldık ama kasa çatlamış vurduk da olmuş.....
    Ekranı açıp alttaki ölü piksel mi pislik mi ona bile bakmamışlar...
  • quote:

Servise gonderirken eziklerden bahsetme. Durduk yere kasa çatladı de. İmkanın varsa servise sen de git, derdini anlat. İtiraz ederlerse tüketici hakem heyetine başvuracağını söyle.

Bulunduğum ilde lg servisi yok istanbula gönderiliyor o yüzden servise kendim gitme gibi bir ihtimalim de yok ezik olayını zaten görecekler saklanacak bir şey değil
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Kameranin pembe cekme sorunu g2 de benim basima bela oldu malesef. ilk cihazim 310k serisi idi kamera pembe cekiyor diye 2 kere kamera değiştirttim gözümün önünde. Ama yine aynisi oldu. Bunun uzerine 16gblik cihazimi 32 gb yeni seri 501k ile acilmamis sifir kutu degistirdiler bundada ayni sorun basima geldi artik takmiyorum kafama. Root rom xcam hatta aosp rom hepsini denedim hepsinde oluyor beyaz zeminde gerçekten çok garip bir sorun . Konusu geçince bende g2 de görüldüğünü belirtmek istedim

Üç telefonda birden aynı sorunun seni yakalaması da enteresan olmuş be müdür.

Belkide arkadasin gozu pembe goruyodur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG TR garantili olup Ekran sararmasından telefonu sıfırı ile değiştirebilen var mı? Birde değişim olacağı zaman aradaki farka g4 ya da g3 alınabiliyor mu?
  • Sorma hocam gülermisin ağlarmısın. 2 telefonda 3 kamerada başıma geldi. Artık uğraşmıyorum saldım çayıra artık
  • Sorma hocam gülermisin ağlarmısın. 2 telefonda 3 kamerada başıma geldi. Artık uğraşmıyorum saldım çayıra artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 11 Eylül 2015; 12:45:15 >
  • Mağdur Adam M kullanıcısına yanıt
    Evet benim akıllı forum üyem. Benim gözüm pembe gördüğü için 2 kamera değiştirdiler onlardada aynı sorun olduğunu görünce sizin gözünüz pembe görüyor ama biz bir kıyak yapıp 16 gb cihazınızı 32gb ile değişim yapacağız dediler evet çok doğru konuşmuşsun tebrikler

• Ben de sarı ekrana takıyordum çok ama bir süre sonra insan umursamıyor.
  • Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    İnsan bıkıyor müdür git tel vintek servise tanıdık birbirimizi artık

Üstüne birde sorun duzelmeyince insanın gidesi gelmiyor boşver gitsin diyor Allah'tan açık havada bir sıkıntı olmuyor daha çok kapalı alanda yoksa dayanamaz yine giderim

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

LG TR garantili olup Ekran sararmasından telefonu sıfırı ile değiştirebilen var mı? Birde değişim olacağı zaman aradaki farka g4 ya da g3 alınabiliyor mu?

hayır. 4 defa arıza yapmış olması lazım sıfırla değiştirmek için. farklı sebeplerden de arıza dahil. 4 olana kadar ekran değişir kısaca.

değişim olacağı zaman da fark ödeyip üst modele geçemiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatal -- 11 Eylül 2015; 13:14:34 >
  • quote:

Ben de sarı ekrana takıyordum çok ama bir süre sonra insan umursamıyor.

Umursamadığın sarı leke bir müddet sonra kararıp genişlemeye başlıyor. Garantin devam ediyorsa değiştir ekranı.

• system_25 kullanıcısına yanıt
    Telefonun garantisi yok maalesef.
  • quote:

Telefonun garantisi yok maalesef.

Yurt dışından uygun fiyata panel alabilirsin. Adamlar yanında tamir kitini bile gönderiyor.

• 
Sayfa: önceki 51595160516151625163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.