Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51585159516051615162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar 502k serisinde sarı leke oluyormu? 11 gün oldu teli alalı?

Selam oktay1910 hocam bendekide 502k serisi ama hiç olmadı şuana kadar ilk aldığımda 2 defa yere düşürdüm ona rağmen sorun yok
  • benim telefonda 2. kez sarı leke çıktı. gene aynı yerde. servise götürmeye fırsatım olmuyor ve dahada arttı. Gideceğim ekranı değiştirip verecekler. Sonra ne olacak? telefonun garantisi bitecek gene sararma olacak ve ekrsn tamamen ölecek. Daha öncede batarya hariç bütün parçaları değişmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar 502k serisinde sarı leke oluyormu? 11 gün oldu teli alalı?

hocam konuyu takıp ediyorumda bazen çok spesifik sorularınız oluyor serilere özel bi sararma durumu hiç olmadı. şans işi bu önceki sayfalara bakarsanız görürsünüz. sayfaya yeni bişeyler var mı diye giriyorum ama sürekli karşılıklı konuşmalar oluyor biraz daha dikkat ederseniz sevinirim.
  • Hoparlörde sıkıntı yasayan oldu mu benimki az ses veriyorda onarim yaparlar mi

• system_25 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımın Discovery'sinde de vardı sarı leke ama bendeki ısınınca ortaya çıkıyor. Şimdi Snapdragon 810'daki ısınma sorunu çok konuşuluyor da bu telefondaki işlemci de az ısınmıyor bence.
  • alatay kullanıcısına yanıt
    Forum burası. Ne bekliyorsunuz ki? Tabii ki karşılıklı konuşma olacak. Evet, bu telefonun kronik sorunları belli ama insanlar soru soruyor yine de emin olmak için. Kimseye zorla cevap yazdırmıyorlar. Görmezden gelin siz de yazılanları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 10 Eylül 2015; 18:43:33 >
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Şans işi bu biraz da. Kimi kaç tane rom yükledim bir sıkıntı yok diyor ki rom yüklerken telefon bayağı ısınıyor ilk açılışta. Kimi de ikinciye sarı leke çıktı diyor. Telefonu almışsınız artık hayırlısı olsun. Bir sıkıntı çıkarsa garanti ile çözersiniz. Tabii telefon garantili ise.
  • Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    Garantili hocam lg türkiye sıkıntı olmaz o zaman.

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Dert etmeyin o zaman. Sorun çıkarsa gönderirsiniz garantiye. Şu anda hava sıcaklıkları düşmediği için o da etkiliyor biraz telefonu. Önümüz kış. Kışın çok problem olacağını sanmam telefon için. Hayırlı olsun tekrardan, iyi günlerde kullanın telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 10 Eylül 2015; 18:51:48 >
  • hasangul01 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar oldu hocam siz alalı?

Teşekkürler hocam sağolun.

• 5.1.1 ne zaman çıkacak bir bilgi var mı?
  • Arkadaslar benimki 503k sanirim arkasinda bununla baslayan biseyler yaziyo ama radyo yok bunun nedenini anlamadim arkadasimda vardi.yardimci olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Arkadaşımın Discovery'sinde de vardı sarı leke ama bendeki ısınınca ortaya çıkıyor. Şimdi Snapdragon 810'daki ısınma sorunu çok konuşuluyor da bu telefondaki işlemci de az ısınmıyor bence.

Çok sıkıştırırsan G2de ısınıyor. LG, snap810 ısınması yüzünden G4de snap808 kullandı.
    G3ün 2K ekranını snap810 karşılayamıyor.
    Discoverynin kronik sorunları ise başta ekran sararması, ölü pixel, kameranın beyaz zeminleri pembe çekmesi sayılabilir.
    Oyun oynayınca ısınıyor telefon. Oyun oynayınca ısınması normal de fazla ısınıyor bence. DomiNations'ta bir saldırı yapın, Fallout Shelter oynayın, hissedilir bir sıcaklık oluyor telefonda. Pembe çekme olayı Z2 ve Z3'te de gördüm ben. O da garip bir sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 11 Eylül 2015; 2:23:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Oyun oynayınca ısınıyor telefon. Oyun oynayınca ısınması normal de fazla ısınıyor bence. DomiNations'ta bir saldırı yapın, Fallout Shelter oynayın, hissedilir bir sıcaklık oluyor telefonda. Pembe çekme olayı Z3 ve Z3'te de gördüm ben. O da garip bir sorun.

Ben bendeki g2nin ekranini asphalt8 oynarken sararttim. Tabi bir defada olan şey değil. Sararma süresi 1 ayı bulmuştur. Yalnız ben uzun süre servise vermedim. O sarı leke artık kararmaya başladı. ekran hepten gider diye servise yolladım. Ücretsiz değiştirdiler. Arka kapaktaki çizikler için de kasa değişimi istedim, kullanıcı hatası diye kabul etmediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Sorunu görüp uzatmamaları iyi en azından. Sarı ekran için çok uğraşmıyorlar gördüğüm kadarıyla.
    Kameranin pembe cekme sorunu g2 de benim basima bela oldu malesef. ilk cihazim 310k serisi idi kamera pembe cekiyor diye 2 kere kamera değiştirttim gözümün önünde. Ama yine aynisi oldu. Bunun uzerine 16gblik cihazimi 32 gb yeni seri 501k ile acilmamis sifir kutu degistirdiler bundada ayni sorun basima geldi artik takmiyorum kafama. Root rom xcam hatta aosp rom hepsini denedim hepsinde oluyor beyaz zeminde gerçekten çok garip bir sorun . Konusu geçince bende g2 de görüldüğünü belirtmek istedim

• Bizim telefonda çok dikkat etmedim de Sony Xperia Z2, Z3'te böyle bir sıkıntı var diye biliyorum. Şuradaki incelemede mesela pembelik direkt belli oluyor.
    Yok yav bende okadar belli değil. Daha çok beyaz zeminde fakat tam orta kısımda çok rahat anlasiliyor. Acayip rahatsız edici birşey gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 11 Eylül 2015; 4:11:36 >
  • 
Sayfa: önceki 51585159516051615162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.