Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51225123512451255126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 502 serisi aldım rootsuz Radyoyu açabilirmiyim?
  • Arkadaşlar telefona 20C romu yüklemeyi başardım şuan en stabil sürümü bu 4.4.2 kitkat diye biliyorum ama doğru mudur
  • Arkadaşlar dün gece lolipop 5.0.2 ya kurdum cihaza. Daha öncede yazmıştım konuşurken karşı tarafa sesim kötü ve kesik kesik gidiyor diye.servis yazılım yükleyin dedi olmazsa bize gönderin cihazı. Yüklemeden sonra sanırım ses problemim kayboldu gibi bugün yaptığım tüm görüşmelerde sesimin sorunsuz olduğunu söylediler. Telefon şu akıcı iyi çalışıyor. Yeni bir tel kullanıyor gibiyim. Ama daha stabil olması için hard reset atmam lazım diye okudum önceki sayfalarda. Doğrumudur yada ne yapmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 6 aylık telefonum 1 hafta önce benzin istasyonunda arabayı yıkarken bezi yıkamak için 100metre uzaklaştığımda arabanın içinden çalındı. Gece saat 2 de oldu olay. Malesef kameralarda bir şey gözükmüyor orayı gören kamera bozuk diğerleri çok uzak gece karanlığı hırsızı bulamadık. Sonuç olarak pırıl pırıl telefonum gitti ve 6 aydır kullandığım gıcır gıcır şarj aletim ve hiç kullanılmamış poşetinde duran kulaklığım kaldı.

Orjinal pırıl pırıl şarj aleti ve kulaklığımı satmayı düşünüyorum. İstanbul Şişli Kağıthane civarı elden verebilirim. İhtiyacı olanlar fiyat teklifinde bulunabilir. Ben yaşadım siz yaşamayın arabayı kitlemeden aracın içinde hiçbir şey bırakmayın ve benzin istasyonuymuş vs güvenmeyin.
  • G2 telefonumda kulaklık çıkışı sorunu var. Telefondan müzik çaldığımda sağ kulaklıkta çok az ses solda ise normal ses var. Kulaklık başka yerde düzgün çalışıyor. Telefondan radyo çaldığımda ise iki tarafta da ses normal. Ne yapmam lazım?
  • selam hocam maho1907 çok geçmiş olsun
  • iyi hoşta 3 saat 4 dakika ekran süresi nedir yaaa,
    5.0.2 lolipop, g2 nin batarya süresinden çalmış resmen, sabah 7:30 da %100 ken açtım teli
    akşam saat 18:30 da %4 kaldı, eskiden en az %25 ile eve girerdim.oda saat 20:00 da falan.

bu arada tekrar sorayım güncelleme sonrası hard reset atmalımıyım arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maho1907

Arkadaşlar 6 aylık telefonum 1 hafta önce benzin istasyonunda arabayı yıkarken bezi yıkamak için 100metre uzaklaştığımda arabanın içinden çalındı. Gece saat 2 de oldu olay. Malesef kameralarda bir şey gözükmüyor orayı gören kamera bozuk diğerleri çok uzak gece karanlığı hırsızı bulamadık. Sonuç olarak pırıl pırıl telefonum gitti ve 6 aydır kullandığım gıcır gıcır şarj aletim ve hiç kullanılmamış poşetinde duran kulaklığım kaldı.

Orjinal pırıl pırıl şarj aleti ve kulaklığımı satmayı düşünüyorum. İstanbul Şişli Kağıthane civarı elden verebilirim. İhtiyacı olanlar fiyat teklifinde bulunabilir. Ben yaşadım siz yaşamayın arabayı kitlemeden aracın içinde hiçbir şey bırakmayın ve benzin istasyonuymuş vs güvenmeyin.

öncelikle geçmiş olsun kardeşim önemli olan size bi şey olmasın ALLAH sağlık versin çalışılır yine alınır giden mal olsun şarz aleti kablosu ve kulaklığı ne kadardan veriyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerege

iyi hoşta 3 saat 4 dakika ekran süresi nedir yaaa,
    5.0.2 lolipop, g2 nin batarya süresinden çalmış resmen, sabah 7:30 da %100 ken açtım teli
    akşam saat 18:30 da %4 kaldı, eskiden en az %25 ile eve girerdim.oda saat 20:00 da falan.

bu arada tekrar sorayım güncelleme sonrası hard reset atmalımıyım arkadaşlar?

Atmalısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elimde hiç kullanılmamış lg g2 sarj cihazı ve data kablosu , kulaklık var almak isteyenler pm atsın
  • dumluc4 kullanıcısına yanıt
    hard reset atma yöntemi lolipop la beraber değişir mi? yoksa eskisi gibi mi atacağız yine ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Dog

Valla DOA değişiminden 16 gb lık Red telefonum 32 gb Red olarak geldi. 0 kutulu daha açmadım :D satsam mı diye düşünüyorum. Hatta nakit olmasına gerek bile yok, fiyatı arkadaş karttan çeker üstüne para koyar telefonu bi mağazadan alırım. mantıklı geldi şimdi

Ne kadar istiyorsunuz cihaza?

• quote:

hard reset atma yöntemi lolipop la beraber değişir mi? yoksa eskisi gibi mi atacağız yine ?

Ben suan lollipop kullanıyorum ve hard reset su sekilde atıyorum.
    -Telefonu kapat.
    -Güç tusuna ve ses kısma tusuna aynı anda bas. Lg logosu gelince bırak.
    -Lg logosu gelince 1 saniye bekle sonra aynı tuslara tekrar bas. Hard rset ekranı gelecek.

dostum hallettim eskisi gibiymiş,
    güç tasarrufu yapmak için ıvır zıvır programlar nelerdir arkadan kapatmam gereken ve bir de bunu nasıl yaparız?
  • quote:

dostum hallettim eskisi gibiymiş,
    güç tasarrufu yapmak için ıvır zıvır programlar nelerdir arkadan kapatmam gereken ve bir de bunu nasıl yaparız?

Nelerden bahsettiginizi tam anlayamadım

arkada kendi kendine çalışan programlardan bahsediyorum, temelde hiç kullanmadığımız.
  • quote:

arkada kendi kendine çalışan programlardan bahsediyorum, temelde hiç kullanmadığımız.

Öyle bi uygulama pek yok. Ama menüden kullanmadığınız uygulamaları devre dısı bırakın bence. Mesela ben video düzenleyici, hangouts felan bunalrı kapattım

dostum tamam bende onları diyorum. nasıl kapatıyoruz onları?
  • Ayarlar-Genel-Uygulamalar-Hepsi ordan kapatacagınız uygulamayı buluo üstüne tıklayın acılan pencerede devre dısı bırak var. Ordan

teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 51225123512451255126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.