Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3186. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31843185318631873188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çağrının ekrana geç düşmesini avea müşteri hizmetleri hallediyor.Birkaç dakika beklettiler ama sorun çözüldü teşekkürler avea.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mosef kullanıcısına yanıt
    Hocam son bir kez daha baksanız ama işkillenmeden, tarafsız gözle, telefon 1-2 dk. siyah ekranda bekledikten sonra
  • Evet haklısınız 20d ingilterede düzelmemiş arama ekranının geç düşme sorunu. Almanya 20d nasıl?

Ekleme: ilk bir heyecanla düzeldi sanmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mosef -- 1 Mayıs 2014; 16:23:52 >
  • Ben ocakta aldim benimki 310k imis ne zamanin urunu oluyor acaba

Bide bu modelde radyo aktif olabiliyormus

Nasil oluyor acaba

• mosef kullanıcısına yanıt
    Maalesef Almanya 20D de sıkıntılı bazen 2 saniye, bazende 4 saniyeye kadar çıkıyor ekranın gelmesi.. Bu sıkıntının 4.4.2 kitkat la alakası olduğunu duymuştum bir yerde, Nexus 5 te de aynı sıkıntı olduğunu söylemişti bir arkadaş, Nexus 5 forumuna bir uğramak lazım aslında...
  • Beyler videoyu telefondan izlerken sorun yok fakat bilgisyara attığımda görüntü ve ses takılıyor. Video formatını da düşürdüm hd1280 720 yaptım. Bilgisayardan mı kaynaklanıyor, yapılabilecek birşey var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shakur54 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bakıyorum programa.
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    2013 ekim oluyor 3 2013ün 3ü 10 ise 10. ay yani ekim. Spirit fm diye bir program var apksını internetten bulabilirsiniz onu kurmak yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: Farwynd

Taiwan 20A denediniz mi? 2 aydan fazla süredir kullanıyorum ve ısınma dışında hiç bir sorunla karşılaşmadım.

Bir arkadaşımda da taiwan dan ithal G2 var, hatta kitkat ona ota'dan güncelleme gelmişti, aynı sorunu o da yaşıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

quote:

Orijinalden alıntı: unforgivenx

quote:

Orijinalden alıntı: pirlantacocuk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: biraylakadam

arkadaşlar geçen hafta bizdeuygundan 403k serisinden aldım.Güncelleme diye uyarı çıkıyor. Kitkat sanırım. Telin bir haftalık performansından çok memnunum şarj 2 gün gidiyor. Malum şikayetlerden dolayı sizce 4.4 e geçmeli miyim? Birde güncellemeyi geri alabiliriz miyiz? Teşekkürler...

Ben de 403 serisi kullanıyorum. Çıktığı anda kitkat a güncelledim ve bir şikayetim yok.

ekranın geç gelmeside mi yok

Daha önce de yazmıştım. Ekran geç geliyor evet ama 30 saniye değil, 1 saniye kadar geç geliyor. Zaten sürekli telefonun ekranına bakmıyorum çağrı gelse de açsam diye, ben telefonu elime alıp arayana bakana kadar ekran gelmiş oluyor. Bence büyük bir sıkıntı değil bu, Iphone'da da vardı aynı sorun. Quickwindow kılıf var, onun küçük ekranında daha çabuk görünüyor arayan kişi.

Ekranın geç gelmesini sorun edenlerin davranışı bana biraz şımarıklık gibi geliyor.

Ne alakası var şımarıklıkla, benim gibi sürekli masaüstü çalışanlar telefon çaldığında 3-4 saniye sonra görüyor arayanı, belki o anda müsait değilsiniz meşgule atıp telefonu susturmanız gerekebilir v.b. bir sürü kombinasyonlar akla gelebilir. Sizi rahatsız etmemesi demek, diğer herkesi de rahatsız etmemesi gerekiyor anlamına gelmez. Lütfen kelimeleri seçerken daha dikkatli olun...

Ben de masabaşı çalışıyorum, hem de bankacılık üssünde binlerce kişinin arasında çalışıyorum. Zaten benim kadar yoğun çalışıyorsanız telefonu sessiz moda alırsınız. Söylediklerimin arkasındayım, eksik aramayı bırakın bence.

Ayrıca telefon çalarken elinize aldığınızda zaten sesini kısıyor otomatik olarak, hadi en olmadı ters çevirirsiniz sessize alır. 3-4 saniye sürmüyor üstelik, mübalağa ettiğinizi belli edin bari de alacak olan insanlar telefonu kötü olarak algılamasın.

Tepki gösterdiğim nokta zaten en ufak sorunu sanki çok büyük sorunmuş gibi lanse etmek. Almadan önce bu konudaki tüm yorumları üşenmeden tek tek okudum. Ve en çok şikayet edilen ısınma konusu beni bu cihazdan uzaklaştırıyordu neredeyse. Ama gel gelelim öyle bir sorun da yok. En azından ben öyle bir sorunla karşılaşmadım. Isınıyor evet ama problem olacak derecede değil. Kullandığım bilgisayar bile sadece Eclipse ve Toad açıkken 85 dereceyi görüyor, ufacık cihaz 4 çekirdek işlemcisiyle 45 dereceyi gördü diye problemli olarak anılamaz.

Şimdi sizin şikayet ettiğiniz arama ekranının geç gelmesi olayı ki 3-4 saniyeden bahsediyorsunuz, insanları bu telefondan uzaklaştıracaktır. Tek istediğim yorum yaparken biraz daha insanları bilgilendirici yapın. Benim ekranımın gecikmesi 1 saniyeyi geçmiyor.

Bundan önce kullandığım Iphone'da aramayı ekrana geç yansıtıyordu, HTC'de. Akıllı cihazdan bahsediyoruz sonuçta. Uyku modundan çıkıp ekrana görüntüyü vermesi bile yarım saniyeyi bulabiliyor.

Iphone ile arama yapıp anında kapattığımda, kapatma komutunu o kadar geç algılıyordu ki, karşı tarafa çağrı düşüyordu. Bu daha büyük bir sorun değil mi?

Bu cihazı almayı düşünüp bu yazımı okuyanlara kesinlikle tavsiye ediyorum G2'yi. Böyle sağlam performansta, bu kadar uzun pil ömrünü başka cihazda bulamazsınız çünkü.

Yeni güncelleme ile sizi de memnun edecektir LG, buna eminim.

HandCuff93 yazdığım önceki mesajları okursan telefonu ne amaçla kullandığımı anlarsın. 25 yaşındayım, bilgisayar mühendisiyim. Memnun oldum. Tanışmak istersen mail ve linkedin verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unforgivenx -- 1 Mayıs 2014; 16:57:27 >
  • Arkadaslar yeni telimde 5 5.30 saat ekran suresi aliyorum 4.2 ile normalmidir?

• iAndroid kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sorun yok whatsappta da denedim

• beyler bu telefonun içinde kendi resimleri var,o resimlerin olduğu klasoru bulabilirmiyiz
  • Beyler merhaba,android.com durduruldu hatası alıyorsanız ben almanya 20D den sonra almaya basladım adeta her sanıye verıyordu cozum basıt fabrıka ayarlarına dondurdum ve hersey duzeldı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pirlantacocuk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: biraylakadam

arkadaşlar geçen hafta bizdeuygundan 403k serisinden aldım.Güncelleme diye uyarı çıkıyor. Kitkat sanırım. Telin bir haftalık performansından çok memnunum şarj 2 gün gidiyor. Malum şikayetlerden dolayı sizce 4.4 e geçmeli miyim? Birde güncellemeyi geri alabiliriz miyiz? Teşekkürler...

Ben de 403 serisi kullanıyorum. Çıktığı anda kitkat a güncelledim ve bir şikayetim yok.

ekranın geç gelmeside mi yok

Daha önce de yazmıştım. Ekran geç geliyor evet ama 30 saniye değil, 1 saniye kadar geç geliyor. Zaten sürekli telefonun ekranına bakmıyorum çağrı gelse de açsam diye, ben telefonu elime alıp arayana bakana kadar ekran gelmiş oluyor. Bence büyük bir sıkıntı değil bu, Iphone'da da vardı aynı sorun. Quickwindow kılıf var, onun küçük ekranında daha çabuk görünüyor arayan kişi.

Ekranın geç gelmesini sorun edenlerin davranışı bana biraz şımarıklık gibi geliyor.

Ne alakası var şımarıklıkla, benim gibi sürekli masaüstü çalışanlar telefon çaldığında 3-4 saniye sonra görüyor arayanı, belki o anda müsait değilsiniz meşgule atıp telefonu susturmanız gerekebilir v.b. bir sürü kombinasyonlar akla gelebilir. Sizi rahatsız etmemesi demek, diğer herkesi de rahatsız etmemesi gerekiyor anlamına gelmez. Lütfen kelimeleri seçerken daha dikkatli olun...

Ben de masabaşı çalışıyorum, hem de bankacılık üssünde binlerce kişinin arasında çalışıyorum. Zaten benim kadar yoğun çalışıyorsanız telefonu sessiz moda alırsınız. Söylediklerimin arkasındayım, eksik aramayı bırakın bence.

Ayrıca telefon çalarken elinize aldığınızda zaten sesini kısıyor otomatik olarak, hadi en olmadı ters çevirirsiniz sessize alır. 3-4 saniye sürmüyor üstelik, mübalağa ettiğinizi belli edin bari de alacak olan insanlar telefonu kötü olarak algılamasın.

Tepki gösterdiğim nokta zaten en ufak sorunu sanki çok büyük sorunmuş gibi lanse etmek. Almadan önce bu konudaki tüm yorumları üşenmeden tek tek okudum. Ve en çok şikayet edilen ısınma konusu beni bu cihazdan uzaklaştırıyordu neredeyse. Ama gel gelelim öyle bir sorun da yok. En azından ben öyle bir sorunla karşılaşmadım. Isınıyor evet ama problem olacak derecede değil. Kullandığım bilgisayar bile sadece Eclipse ve Toad açıkken 85 dereceyi görüyor, ufacık cihaz 4 çekirdek işlemcisiyle 45 dereceyi gördü diye problemli olarak anılamaz.

Şimdi sizin şikayet ettiğiniz arama ekranının geç gelmesi olayı ki 3-4 saniyeden bahsediyorsunuz, insanları bu telefondan uzaklaştıracaktır. Tek istediğim yorum yaparken biraz daha insanları bilgilendirici yapın. Benim ekranımın gecikmesi 1 saniyeyi geçmiyor.

Bundan önce kullandığım Iphone'da aramayı ekrana geç yansıtıyordu, HTC'de. Akıllı cihazdan bahsediyoruz sonuçta. Uyku modundan çıkıp ekrana görüntüyü vermesi bile yarım saniyeyi bulabiliyor.

Iphone ile arama yapıp anında kapattığımda, kapatma komutunu o kadar geç algılıyordu ki, karşı tarafa çağrı düşüyordu. Bu daha büyük bir sorun değil mi?

Bu cihazı almayı düşünüp bu yazımı okuyanlara kesinlikle tavsiye ediyorum G2'yi. Böyle sağlam performansta, bu kadar uzun pil ömrünü başka cihazda bulamazsınız çünkü.

Yeni güncelleme ile sizi de memnun edecektir LG, buna eminim.

HandCuff93 yazdığım önceki mesajları okursan telefonu ne amaçla kullandığımı anlarsın. 25 yaşındayım, bilgisayar mühendisiyim. Memnun oldum. Tanışmak istersen mail ve linkedin verebilirim.

Hocam iyi kapak yapmışsınız elinize sağlık bik bik demiş arkadaş daha ikilemelerin nasıl kullanıldığını bilmiyor.Formundaki diğer arkadaşlara sesleniyorum bu tip bebelere kapağı yapıştırın barındırmayın bunları içinizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezginingünlüğü -- 1 Mayıs 2014; 17:09:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet82m

benler ÇOK ACİL sürüm hataları ayıkla derken elektrk gitti firmware update %22 de kaldı
    bilgisayarı açtım yeniden başlatım tel %22 de kaldı ne yapım yeniden mi başlatım kurmyı teli başlatım

Mesajım edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Time_Shift_42 -- 1 Mayıs 2014; 17:22:50 >
  • Telefon 1 saat kadar sonra elimde inşallah az heyecan yapmadım değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

Telefon 1 saat kadar sonra elimde inşallah az heyecan yapmadım değil

Hayırlı olsun heyecandan düşürüp kırma sakın ha

• Aramalar ekrana geç düşüyor bende de, müzik başladıktan 3 saniye sonra falan geliyor.
  • Arkadaslar merhaba.
    Biliyorum yeri burasi degil ama burasi en aktif konulardan.birisi ve yurt disindan alisveris yapmis bir cok abim var

http://www.gymshark.com/

Ben.bu verdigim linkteki siteden urun almak istiyorum ve bunu nasil.yapacagimi bilmiyorum. Paypal ile aliniyor galiba. Ama

Kargo ucreti ne kadar?
    Gumruge takilir mi?
    Kac gunde elime ulasir?

Gibi sorular aklima takiliyor. Daha onceden.yurt disindan alisveris yapmis abilerim.bana.bir yardimci olurlarsa cok tesekkur ederim.

• 
Sayfa: önceki 31843185318631873188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.