Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3184. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31823183318431853186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Conqueror42

Arkadaşlar bugun aldım telefonu öneriniz var mı? 4.4 güncellemesem mi şimdilik çok şikayet var gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: biraylakadam

arkadaşlar geçen hafta bizdeuygundan 403k serisinden aldım.Güncelleme diye uyarı çıkıyor. Kitkat sanırım. Telin bir haftalık performansından çok memnunum şarj 2 gün gidiyor. Malum şikayetlerden dolayı sizce 4.4 e geçmeli miyim? Birde güncellemeyi geri alabiliriz miyiz? Teşekkürler...

Ben de 403 serisi kullanıyorum. Çıktığı anda kitkat a güncelledim ve bir şikayetim yok.
  • quote:

arkadaşlar geçen hafta bizdeuygundan 403k serisinden aldım.Güncelleme diye uyarı çıkıyor. Kitkat sanırım. Telin bir haftalık performansından çok memnunum şarj 2 gün gidiyor. Malum şikayetlerden dolayı sizce 4.4 e geçmeli miyim? Birde güncellemeyi geri alabiliriz miyiz? Teşekkürler...

Kesinlikle güncelleme önermiyorum. Ben geçtim pişmanım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim aldığım paralel cihaz delta servis güvencesi altındaymış . iyimidir bu en azından güveneceğimiz bi servisi varmı ?
  • Hard Rest yaptıktan sonra LG PC Suite ile yedeklemeyi yüklemenin (restore yapmanın) telefon stabilitesine bir zararı olur mu?

Yoksa hiçbir sakıncası olmaz mı?

Yedeklemeyi yükledikten sonra, telefon üzerinden yapılan güncellemelerdeki gibi uygulamaları optimize ediyor olayı oldu da, bu stabiliteyi etkiler mi öğrenmek istedim?
  • Arkadaşlar pil ömrünü daha efektif şekilde kullanabilmek için önerileriniz var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Subserosa -- 1 Mayıs 2014; 13:51:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CsMaNiA

benim cihaz 310 serisi ve öyle bie şey yok ekranda . sizinki 402 kral seri olduğu için özelliği öyledir

Dipnot: Hocam son cümle size değil kral sericilere :)

402 Kral seri 32 gb cihazım forumda bahsedilen hiçbir sorun yok ayrıca bu arkadaşın bahsettiği sorunun zerresi yok saygılar. Kral seri yine kendini kanıtladı

• quote:

Orijinalden alıntı: MyAndroid

Hard Rest yaptıktan sonra LG PC Suite ile yedeklemeyi yüklemenin (restore yapmanın) telefon stabilitesine bir zararı olur mu?

Yoksa hiçbir sakıncası olmaz mı?

Yedeklemeyi yükledikten sonra, telefon üzerinden yapılan güncellemelerdeki gibi uygulamaları optimize ediyor olayı oldu da, bu stabiliteyi etkiler mi öğrenmek istedim?

Ben sorun yaşamadım.
  • B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Yükledim dün gece 20d ingiltereyi. Şarjı sabah fulledim akşama bir fark varsa yazarım. Onun dışında arama ekranının geç düşme sorunu çözülmüş, knock code gayet kullanışlı, hoşuma gitti. Bunlardan başka bir fark göremedim.

• Şu kral seri muhabbetine koptum ya
  • abdulkadirro A kullanıcısına yanıt
    herhangı bırsey yuklu degıldı. rom felan da atılmamıştı orjınal halındeydı.. garantı kapsamında yapıldı..sanırım oyle yazıyor..jb. de sarj felan cok ıyı gıdıyordu bende batryada ısınma
    da yoktu hıc .sımdı kıt kat yuklemesı yapıldı sanırım bakalım nasıl gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: mosef

Yükledim dün gece 20d ingiltereyi. Şarjı sabah fulledim akşama bir fark varsa yazarım. Onun dışında arama ekranının geç düşme sorunu çözülmüş, knock code gayet kullanışlı, hoşuma gitti. Bunlardan başka bir fark göremedim.

Teşekkürler hocam.

• kalpsiz01 K kullanıcısına yanıt
    aynen hocam bende koptum valla.. benımkıde 401 serı hıc bır sıkıntı yasamamıstım telefonda o zaman 401 lerde "double kral " serı olması lazım
  • beyler d220a-466-92 hangi ülkenin romu acaba
  • telefonun güncelleme sonrası garanti dahilinde olup olmadığını nereden öğreniyoruz yardım edebilir misiniz?

• quote:

Ayni seri bende de var ingiltere cikisli. ben de guncelledim ama aramalar yine 2-3 sn gec dusuyor.emin misiniz?

• quote:

Hocam; siz daha önce kikkat'ın hangi versiyonunu kullanıyordunuz ve çağrı ekranının geç gelmesi sorunu yaşıyor muydunuz, İngiltere 20D'yi kurunca tel'i resetlediniz mi, şuan bu sorunu saniyelik dahi olsa yaşamıyor musuz?? Zira bende daha önce Avrupa 20C'de çağrı ekranında sorun vardı , şimdi Almanya 20D yükledim yine var.. Verdiğiniz cevaba göre bende İngiltere 20D yükleyeceğim, şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahell

quote:

Kesinlikle güncelleme önermiyorum. Ben geçtim pişmanım...

Kafam karıştı şimdi? Genel sıkıntılar neler?
  • Taiwan 20A denediniz mi? 2 aydan fazla süredir kullanıyorum ve ısınma dışında hiç bir sorunla karşılaşmadım.
  • Almanya 20d de arama ekrani gecikmeli geliyor hala.

• 
Sayfa: önceki 31823183318431853186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.