Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1712. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17101711171217131714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana sormamissiniz ancak , ilk 3-4 gun cabuk bittigini farkedeceksiniz . Ama 3-4 gun sonra 10b den daha iyi duruma geliyor sarj . Benim kendi cihaz gozlemimden cikan sonuc bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece gece lambası yanan odada flaşlı çekim.

Stock kamera uygulaması ve standart ayarlarla, sadece odaklayıp deklanşöre bastım.

LG G2 ANA KONU
  • 10c yi bende şuan yüklüyorum yüzde 7 de ve bayaa yavaş iniyor
  • Spigen icin telefon actim sordum, ne oldu diye. 1 hafta oldu siparis edeli. 3 gunde teslimat diyordu, hala tedarikte. Urun elimizde bitti, yurtdidindan siparis ettik bu hafta gelmesini bekliyoruz dedilr. Ben de cikistim elinizde olmayan urunu satiyor ve 3 gun teslim yaziyorsunuz dedim. Yilbasiydi, kampanya, yogun talep vb dediler. Cuma ya gelir ve kargolariz herhalde dedi. Telefonu da acmiyorlar genelde. Bekleyenlere uzulerek duyurulur.

• 4.4 değil o d80210C
  • arkadaşlar banada bugun gelmiş güncelleme eve şimdi geldim pc taktım buldu ama şarjım az oldugu için atamadım şarjı fulleyip yapıştırıcam bakalım nasıl değişimler olmuş çok mutluyum :)
  • scarface123 S kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadığım şu biz bu güncellemeleri kablosuz ağ üzerinden telefondan güncelleme yöneticiisinden yapamıyormuyuz. İlla pc suite üzerinden mi yapılmalı?
  • Civamayan C kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim cevabınız için güncelleme gelip gelmediğini bile kontrol etmedim 2 3 gündür sırf bu yorumlar yüzünden geçmemeyi düşündüm eğer dediğiniz gibiyse geçmememde bir sakınca yok ama pc suite ile güncellemeyeceğim ota ile gelene kadar bekleyeceğim acelem yok
  • grcn1461 G kullanıcısına yanıt
    daha telefonlardan doğru dağıtılmaya başlanmadı maalesef sadece pc suite üzerinden oluyor yakında o da başlar ama, bende telefon üzerinden gelmesini bekliyorum acelem yok
  • grcn1461 G kullanıcısına yanıt
    Beklersen birkac gun daha yaparsin. Simdi yapmak istiyorsan sadece pc suite uzerinden. Ben bekliyorum mesela gelir birkac gune telefona da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acreditor

Spigen icin telefon actim sordum, ne oldu diye. 1 hafta oldu siparis edeli. 3 gunde teslimat diyordu, hala tedarikte. Urun elimizde bitti, yurtdidindan siparis ettik bu hafta gelmesini bekliyoruz dedilr. Ben de cikistim elinizde olmayan urunu satiyor ve 3 gun teslim yaziyorsunuz dedim. Yilbasiydi, kampanya, yogun talep vb dediler. Cuma ya gelir ve kargolariz herhalde dedi. Telefonu da acmiyorlar genelde. Bekleyenlere uzulerek duyurulur.

Bu ne genisliktir arkadas bu ne yüzsüzlük vurdum duymazlik ben pazartesi siparis verdim gecen hafta siparis verenleri dusunemiyorum bile... ariyorum acmiyorlar mesaj atiyorum geri donmuyorlar 3 kurusluk indirim yaptilar resmen rezil ediyorlar insanlari birde ariyanlari kandirmalari bugun gelecek bugun gelecek aksama kesin kargolariz felan resmen adam kandiriyorlar sanki on siparis verdik urunleri... 3gunde teslimat yaziyorlar stokta urun yok bir daha spigen tr ile en ufak isim olmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: fthcicek

hocam gerçekten güzel görünüyor hızlıda bir tarayıcı çok şarj yiyen ama stabil çalışan chrome a alternatif olacak gibi benim için teşekkürler öneriniz için

Yandex var dostum bi dene ben memnunum

• dream25 kullanıcısına yanıt
    evet olabilir öyle bişey yazıyodu o ne güncellemesi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smilodon22__

quote:

Spigen icin telefon actim sordum, ne oldu diye. 1 hafta oldu siparis edeli. 3 gunde teslimat diyordu, hala tedarikte. Urun elimizde bitti, yurtdidindan siparis ettik bu hafta gelmesini bekliyoruz dedilr. Ben de cikistim elinizde olmayan urunu satiyor ve 3 gun teslim yaziyorsunuz dedim. Yilbasiydi, kampanya, yogun talep vb dediler. Cuma ya gelir ve kargolariz herhalde dedi. Telefonu da acmiyorlar genelde. Bekleyenlere uzulerek duyurulur.

Bu ne genisliktir arkadas bu ne yüzsüzlük vurdum duymazlik ben pazartesi siparis verdim gecen hafta siparis verenleri dusunemiyorum bile... ariyorum acmiyorlar mesaj atiyorum geri donmuyorlar 3 kurusluk indirim yaptilar resmen rezil ediyorlar insanlari birde ariyanlari kandirmalari bugun gelecek bugun gelecek aksama kesin kargolariz felan resmen adam kandiriyorlar sanki on siparis verdik urunleri... 3gunde teslimat yaziyorlar stokta urun yok bir daha spigen tr ile en ufak isim olmaz...

31 aralıkta verdim ben sipiarişi hala hazırlık aşamasında bakalım bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icais

Şansımı seveyim, Rootladık güncelleme geldi şimdi yükseltsem sorun çıkarır kesin. Yeni versiyonun bir artısı varmı ona göre unroot yapıp cwm yi yok edicem :)

Tur10c yi ve 10b yi kullandim b daha iyi yukseltmeyin cok gerekliyse 10e-10f filan kurun

• quote:

Orijinalden alıntı: fthcicek

daha telefonlardan doğru dağıtılmaya başlanmadı maalesef sadece pc suite üzerinden oluyor yakında o da başlar ama, bende telefon üzerinden gelmesini bekliyorum acelem yok

Ben telefon üzerinden 10c ye güncelleyeli 2 gün oldu ? nasıl gelmedi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkimki

quote:

Orijinalden alıntı: smilodon22__

quote:

31 aralıkta verdim ben sipiarişi hala hazırlık aşamasında bakalım bekliyoruz.

Hocam gec gondermeleri inanin sıkıntı degil ama duzgunce izah etseler bi kusura bakmayin gecikme oldu deseler 10 gunde beklerim telefonu acmiyorlar mesajlara cevap yok takildigim noktalar bunlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

Arkadaşlar bana Güncelleme Merkezi'nin apk dosyası lazım. Bir arkadaş attı ama yüklenemedi hatası veriyor. Elinde bulunan arkadaş varsa upload edebilir mi.? Gerçekten acil. Telefonu güncelleyemiyorum.

Apk ile yuklenmez sistem dosyalari recoveryden flashlamaniz lazim

• Ya bu spigen kilif mi ne telefonu fena kalinlastiriyor nokia nin 5800 ı gibi oluyor.Butun estetik sifira iniyor. Neden bu kadar ragbet gordu bu urun.Koselerininde tam koruma olmadigi ve bosluk oldugu bariz ortada.Bilmedigimiz ne var :)

• Kajmeran_ kullanıcısına yanıt
    bende 10c ye yükseltiyorum 4.4 mü olcak telefon ?
  • 
Sayfa: önceki 17101711171217131714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.