Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1711. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17091710171117121713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grcn1461

quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

Güncellemenin kendi imei numarası gelip gelmediğini öğrenmek isteyenler
    http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=imeiburayayaz kısmını değiştirerek kontrol edebilir.

<sw_version>D80210C_00</sw_version> yazısını görene gelmiştir.

Kliksa üzerinden 16gb gelmiş henüz yüklemedim.

Bunu kontrol ettim var diyor. Telefondan kontrol edince ya sunucuya bağlanamadı ya da mevcut son sürümü kullanıyorsunuz diyor...

eksta olarak şuanda cihazınız kayıtlı değil diye bir uyarı verdı. Güncelleme yöneticisi...
  • fthcicek kullanıcısına yanıt
    Valla Chrome hem çok ısındırıyor telefonu hem de pili sömürüyor maalesef. HD olanı tabletler için yapılmış bir versiyonu hocam. Bizimle bir alakası yok yani.
  • arkadaşlar 10c güncellemesini flaşla telefona atarsak telefon resetleniyor mu ilk günkü gibi dosyalar falan gidiyor mu
  • Veeee An itibari ile 16 GB LG Türkiye garantili cihazıma 10C geldi .....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semiar

Veeee An itibari ile 16 GB LG Türkiye garantili cihazıma 10C geldi .....

Hocam benimki başarı garantili. En azından kutunun üstünde öyle yazıyor. Wifi üzerinden deneyince ya sunucuya bağlanamadı ya son sürüm kullanıyorsunuz diyor. Bir kere de cihazınız kayıtlı değil dedi. Siz pc suite üzerinden mi güncellediniz.
  • grcn1461 G kullanıcısına yanıt
    Pc suite uzerinden guncellemee aliniyo

• 10 c turkiye hakkinda goruslerim ses gayet temiz geliyo ram cok iyi eskiye gore sadece wifi biraz sikintili gibi geldi sarj suan iyi degil ama arkadaslar zamanla duzeldigini soyluyor bide mcaff antivirus programi duzelmis

• Teknosadan 16gb lg g2 yi alan arkadaslar guncelleme merkezinden 10c surumunu alamadiysaniz eger pc suitden bakin cunku an itibariyle 10c surumu bana lg pc suit uzerinden geldi gelmeyen arkadaslar bi baksin...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: semiar

Veeee An itibari ile 16 GB LG Türkiye garantili cihazıma 10C geldi .....

Hocam benimki başarı garantili. En azından kutunun üstünde öyle yazıyor. Wifi üzerinden deneyince ya sunucuya bağlanamadı ya son sürüm kullanıyorsunuz diyor. Bir kere de cihazınız kayıtlı değil dedi. Siz pc suite üzerinden mi güncellediniz.

PC suite üzerinden aldı güncellemeyi.

• Cihazda şuan Cyanogen 11 bağlı USB üzerinden MTP olarak bağladığımda cihaz yazılımı yüklenmesi başarısız oluyor ve bilgisayar üzerinden cihazımdaki dosyalara erişemiyorum. Erişebileceğim bir program önerebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

Cihazda şuan Cyanogen 11 bağlı USB üzerinden MTP olarak bağladığımda cihaz yazılımı yüklenmesi başarısız oluyor ve bilgisayar üzerinden cihazımdaki dosyalara erişemiyorum. Erişebileceğim bir program önerebilir misiniz?

Hocam peki bizim cihazlar wifi üzerinden güncellenmiyor mu?
  • İlginç birşey oldu. Sonunda güncelleme geldi ve başlattım herşey normal giderken pc suite hata verdi yükseltme hatası. Fakat telefon ekranında güncelleme devam etti ve %100 oıldu. Neden böyle oldu anlamadım inşallah bir problem olmamıştır. Bu durumla karşılaşan başka biri oldu mu acaba ?
  • Şansımı seveyim, Rootladık güncelleme geldi şimdi yükseltsem sorun çıkarır kesin. Yeni versiyonun bir artısı varmı ona göre unroot yapıp cwm yi yok edicem :)
  • quote:

quote:

Cihazda şuan Cyanogen 11 bağlı USB üzerinden MTP olarak bağladığımda cihaz yazılımı yüklenmesi başarısız oluyor ve bilgisayar üzerinden cihazımdaki dosyalara erişemiyorum. Erişebileceğim bir program önerebilir misiniz?

Yanlış kişiyi alıntıladınız sanırım

ayrıca sorunu çözdüm anlatıyım;

Kamera olarak bağladım ordan yükledi yazılımı ama sadece fotoğraf ve resimler gözüküyordu sonra tekrar MTP yi seçtim şuan sorunsuz ulaşabiliyorum.
  • Şuanda LG G2 16 GB ye PC suite ile 4.4 Yüklüyorum Hadi hayırlısı :)
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

Güncellemenin kendi imei numarası gelip gelmediğini öğrenmek isteyenler
    http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=imeiburayayaz kısmını değiştirerek kontrol edebilir.

<sw_version>D80210C_00</sw_version> yazısını görene gelmiştir.

Kliksa üzerinden 16gb gelmiş henüz yüklemedim.

Bunu kontrol ettim var diyor. Telefondan kontrol edince ya sunucuya bağlanamadı ya da mevcut son sürümü kullanıyorsunuz diyor...

eksta olarak şuanda cihazınız kayıtlı değil diye bir uyarı verdı. Güncelleme yöneticisi...

hocam pc suit programından güncelle orada geldi diyorsa

• CrAstrum kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam cevabınız için.Peki güncelleme konusunda sizin görüşleriniz nedir 10c için şarjı gerçekten 10b den kötümü ?
  • quote:

quote:

quote:

Yanlış kişiyi alıntıladınız sanırım

ayrıca sorunu çözdüm anlatıyım;

Kamera olarak bağladım ordan yükledi yazılımı ama sadece fotoğraf ve resimler gözüküyordu sonra tekrar MTP yi seçtim şuan sorunsuz ulaşabiliyorum.

Haklısınız hocam yanlış oldu. Olsun yine de birşey daha öğrendik. Bazı arkadaşlar wifi üzerinden alıyor güncelleme biz neden alamıyoruz diye merak ediyorum...
  • Wifi ile pc suit baglaniyor fakat guncellemiyor diger islemleri kullandirtiyor

• 
Sayfa: önceki 17091710171117121713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.