Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1713. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17111712171317141715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PwaGG

quote:

Orijinalden alıntı: icais

Şansımı seveyim, Rootladık güncelleme geldi şimdi yükseltsem sorun çıkarır kesin. Yeni versiyonun bir artısı varmı ona göre unroot yapıp cwm yi yok edicem :)

Tur10c yi ve 10b yi kullandim b daha iyi yukseltmeyin cok gerekliyse 10e-10f filan kurun

Ben çok memnunum her şeyi düzgün çalışıyor, O zaman böyle devam
  • beyler benim bağlantımda mı sorun var yoksa lgnin sunucusu mu çok yavaş?
    4 saattir indiriyorum %66 yeni oldu
    bazı arkadaşlar indirmeyin demiş neye bağlı olarak diyorlar?
  • Arkadaşlar şu an güncellemeyi kontrol ediyorum. Sunucuya bağlanamıyor hatası alıyorum, sizde de böyle bir sorun var mı? 16 GB olanını kullanıyorum.
  • a3l4i kullanıcısına yanıt
    hocam alternatif kaynaktan idm ile tüm romu çekip flash tool ile yükleseydiniz ya...
    ilk mesajda
    ve teknik konunun ilk mesajında stok rom yükleme rehberi var...
    Adım adım yapın hiçbir sorunla karşılaşmazsınız...
    Ayar veri kaybı da olmaz hiçbir şekilde...
    ben kendim öyle yapmıştım baktım zor iniyor pc suite de...
    Olmadı ota güncellemesini bekleyin...
  • koyar olm kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı durum söz konusu bir kere de cihazınız kayıtlı değil uyarısı aldım...
  • arkadaslar esime hizlial dan g2 almistim. aldigimdan beri c versiyonundaydi 1 hafta once wifi acikkan guncelleme gelmis ve bize sadece kur demedi kaldi ve d surumu oldu. pil artik bir bucuk saatte doluyor. kamera performansi super, odaklanma cok hizli. menu gecisleri daha hizli olmus. tel tedarikci flrma ile alindi beyaz 16 gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10c güncellemesi telefonuma bu ayın 6'sında gelmişti. Güncellemeyi yaptıktan sonra telefonu her açışımda widgetlar geç yüklenmeye başladı. Bunun bi' çözümünü bilen var mıdır?
    Bir de şöyle bir sorun var ama bu arada oluyor, yine güncellemeden sonra çıkmaya başladı, kapalıyken telefon açtıktan sonra ana ekrana ilk gelişimde video guide durduruldu hatası geliyor bir kez bir daha da gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Köfte -- 8 Ocak 2014; 19:45:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: misskinn

arkadaslar esime hizlial dan g2 almistim. aldigimdan beri c versiyonundaydi 1 hafta once wifi acikkan guncelleme gelmis ve bize sadece kur demedi kaldi ve d surumu oldu. pil artik bir bucuk saatte doluyor. kamera performansi super, odaklanma cok hizli. menu gecisleri daha hizli olmus. tel tedarikci flrma ile alindi beyaz 16 gb

Güncelleme sonrası hangi versiyon oldu?
  • Kajmeran_ kullanıcısına yanıt
    her telefona gelmedi demek istedim daha genel bi yayınlama yok henüz sıra sıra geliyor bana hala gelmedi telefondan mesela ?
  • fthcicek kullanıcısına yanıt
    Valla dün yoğun kullanımda ve 1 saat oyunda 5 saat ekran süresi aldım ama bugün de pek tatmin etmedi gibi beni. Android Sistemi yine birinciliğe oynuyor pil harcama listesinde. Güncellemeden önce hiç bu kadar yukarılarda görmüyordum kendisini.
  • Uçan Köfte U kullanıcısına yanıt
    hard reset yedekleme yapın sonra res atın tekrar yukleyın programları
  • kulaklikla sarki dinlerken bir onceki sonraki sarkiya nasil geciliyor acaba kulaklik ustunden?

• exper26 E kullanıcısına yanıt
    d80210d-ame-xx 3 ocakta guncellemis

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    aklıma geldi ama üşenmiştim
    otaya güvenmiyorum ne zaman geleceği belli değil
    1 gün de olur 1 ay da olur,bu yüzden pc suite ten indireyim dedim
    sonuç hüsran
  • Hauntedd kullanıcısına yanıt
    bana göre en iyisi en hızlısı en stabili chrome ama o telefonu çok ısındırıyor ve çok şarj yiyor maxthon opera dolphin kullandım ama pek memnun kalmadım şuan için baidu iyi gibi bakalım beğenmezsen yandexi de denerim sağolun hocam öneriniz için
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokko3418

hard reset yedekleme yapın sonra res atın tekrar yukleyın programları

Nasıl yapıldığının anlatımı nerede mevcut acaba? Direk ankatım yapabilşrsenşz de çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

• a3l4i kullanıcısına yanıt
    ben de sizin gibi başlattım pc suit ten 10 dakika oldu hala yüzde 10 du, sonra iptal edip direk server dan çektim kdz yi(15 dakika-2g dosya) sonra 7 dakika da flash tool ile attım...
    total de 20-25 dakikamı aldı...
    Eğer inmedi ise sizde benim gibi yapın, hem elinizde lazım olduğunda yükleyebileceğiniz orjinal rom dosyanız olur :)
    win win durumu :)
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Öncekine Geçmiyor ama ileriye gitmek için 2 kere ortadaki tuşa hızlı hızlı basın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

kulaklikla sarki dinlerken bir onceki sonraki sarkiya nasil geciliyor acaba kulaklik ustunden?

Hocam sonraki sarkiya kulakliktaki durdur/baslat tusuna (ortadaki tus) hizli bir sekilde 2 defa basman gerekiyor ama seri sekilde basman lazim,onceki sarkiya gecis malesef yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smilodon22__ -- 8 Ocak 2014; 20:01:28 >
  • Sinirli internetiniz olunca 2gblik kdz cekemiyoruz iste

• 
Sayfa: önceki 17111712171317141715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.