Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1575. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15731574157515761577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardeşim çok sağol hemen birtane kılıf ve ekran koruyucu aldım 2 si toplam 48 tlye geldi süper bir fırsat kaçırmayın beyler bayanlar
  • duxx kullanıcısına yanıt
    Bildirimleri gösterde tik var ama bazen bildirim gelmiyor, iphone kullanırken böyle bişi olmamıştı hiç, niye olduğunu anlamadım hala
  • Telefon bu sabah elime geçti, harika bir cihaz.. Hemen bir antutu testi yaptım 34500 küsür puan aldı.Pek telefonda oyun oynayan biri değilim ama bu telefon ile oynayacağım galiba
  • Farklı hesaplarla Spigen kılıf ve ekran koruyucu aldım. Ekran koruyucu 10, kılıf da 25 tlye geldi.

Umarım güzel ürünlerdir, pişman olmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthcicek

kardeşim çok sağol hemen birtane kılıf ve ekran koruyucu aldım 2 si toplam 48 tlye geldi süper bir fırsat kaçırmayın beyler bayanlar

Siz sagolun kardesim faydamiz dokynduysa ne mutlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Siyah telefonum var, beyaz Spigen kılıf almayı düşünüyorum. Beyaz kılıf siyaha gider mi? Gitmezse hangi renk iyi gider?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi healthypatient -- 31 Aralık 2013; 20:24:45 >
  • Spigen aldık ama iyi ettik mi bilmiyorum. Biraz kaba gibi...
    Ekran Koruyucuda bitmiş ne çabuk sömürdünüz
    http://www.spigen.com.tr/LG-G2-Case-Slim-Armor-Metal-Slate,PR-396.html

Kargo Dahil 25 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_O_S_S -- 31 Aralık 2013; 20:32:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: healthypatient

Merhaba arkadaşlar. Siyah telefonum var, beyaz Spigen kılıf almayı düşünüyorum. Beyaz kılıf siyaha gider mi? Gitmezse hangi renk iyi gider?

Kardes beyazda gider metal slate de gider

• quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

quote:

Merhaba arkadaşlar. Siyah telefonum var, beyaz Spigen kılıf almayı düşünüyorum. Beyaz kılıf siyaha gider mi? Gitmezse hangi renk iyi gider?

Kardes beyazda gider metal slate de gider

Bende ikiside var cunku

• quote:

Orijinalden alıntı: AtheistImam

Ayrı ayrı hesap alıp alsaydınız hocam ikişer kod kullanırdınız

İki ayrı sipariş verdim. İkisinde de kullandım zaten. Kargo da yokmuş. İnşallah renk için pişman olmam. Açık maviyi istiyordum aslında. Teşekkürler bu arada.
  • G2 mi
    note 3 mu

• Hauntedd kullanıcısına yanıt
    HARD RESET At kardesım sonra yuklemye calıs verılerın silinebilir ama bu sekılde duzelmıstı arkdasların
  • dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Sağ ol kardeş muhtemelen beyaz alırım.

• 2 sorum olacak

1- telefonu monitöre bağlamak için ne gerekir. telefonu kullanacam ama monitörde görecem görüntüyü yani ??

2- telefon ana ekrandayken ekranı büyütmeye çalışınca kayboluyor uygulamalar. bu büyüttüğümüz ekran ne işe yarar bilen var mı ??

teşekkürler şimdiden
  • quote:

Sağ ol kardeş muhtemelen beyaz alırım.

Biran once al bakbir cok urun bitmis kardes

• Arkadaslar bu spilgen midir nedir o kiliftan almayi duusunuyorum.. bu kod olayi nedir.. ayrica mavisi hosuma gitti var mi kullanan beyaza gider mi

• siyah 32 gb var bende de. telefon on numara beş yıldız bir telefon ancak telefon en temel görevini yerine getiremiyor bana göre. konuşma esnasında ne ben karşıdakini anlayabiliyorum ne de karşıdaki beni. önceki telefonumda böyle bir sorun yoktu. telefonu almadan önce bu konudaki sıkıntıları da okumuştum aslında ancak bu kadarını da beklemiyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokko3418

HARD RESET At kardesım sonra yuklemye calıs verılerın silinebilir ama bu sekılde duzelmıstı arkdasların

Factory format denedim seskısma+power le açıp..
  • Hauntedd kullanıcısına yanıt
    allah allah kardes legend. var ona sor istersen bi o daha bılgılı bu konuda :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucizevi

siyah 32 gb var bende de. telefon on numara beş yıldız bir telefon ancak telefon en temel görevini yerine getiremiyor bana göre. konuşma esnasında ne ben karşıdakini anlayabiliyorum ne de karşıdaki beni. önceki telefonumda böyle bir sorun yoktu. telefonu almadan önce bu konudaki sıkıntıları da okumuştum aslında ancak bu kadarını da beklemiyordum.

Üstte arkadaş servise götürün diyor 10 kullanıcıdan 8 i bu konudan sıkıntılı servis ne yapar bilinmez. Kaderimizle yaşayacagız yada yok pahasına satıp bir dahada lg markasının yanından geçmeyecegiz. Öte yandan Telefonu pc gibi kullanıp günden 1-2 konuşma yapana sıkıntı olmayabilir telefonu konuşmak için kullananda bu sıkıntı oldugunu varsayıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 15731574157515761577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.