Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1574. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15721573157415751576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KütahyanınPınarları

quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

Arkadaşlar spigen üzerinden geçerli olmak üzere indirim kodu SPİGEN2014 haberiniz olsun herkese geçerli koruyucunun tanesi 5 tl ye geliyor geç kalmadan alın bence gayet sıcak

Güzel fırsatta, candeniz_1991 arkdaşımız 2 adet çıktı demiş, sitede 2 adet olduğu yazmıyor. Acaba yanlış mı yaptılar.
    Yoksa her halukarda 2 adet mi acaba.

Kesinlikle bende oyle aldim iki tane cikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu firsat kacmaz kilifdada gecerli ah bir window kilifta olsaydi

• private84 kullanıcısına yanıt
    Beyler bu 26 liraya kargo dahil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qohezyon

quote:

Orijinalden alinti: Ringo-Star

quote:

Orijinalden alinti: qohezyon

arkadaslar bende yilbasindan sonra almayi düsünüyorum S4 ve G2 arasinda kaldim kullanan arkadaslardan ricam olumsuz yönlerini belirtirler ise bana çok yardimlari dokunur

S4 birak al note 3 bak keyfine lg g2 konusmada sikinti var bunlar guncelleme de getirmez biraz daha zaman gecsin lg okkali bir hakaretle mail aticam acik isim soyisimle karsilikli mahkemelesiriz.

hocam ne bu siddet bu celal..saka bir yana hatri sayilir miktarda para veriyorsunuz yok boguk ses yok arka kapak gicirdiyor hak veriyorm size fakat note 3 fiyat olarak yüksek max 1700 cikarabilirim sizce düser mi yilbasindan sonra

Dostum koyun gibi millet olup çıktık hiç bir şeye sesimiz çıkmıyor dün burda bir arkadaş yazdı vietnam bilmem nere güncelleme aldı bize hala gelicek diye bu firma türkiye yi küçümseyecek en büyük paraları bu ülkeden kazanacak vergi vermiyim diye takla atıp cihaza radyo koymuyacak biz hala sesimizi çıkarmayacagız. hadi radyo işini geçtim alırken biliyorduk bu üçkagıtçılıklarını da telefonun en asli görevi konuşma bu ya, bugün bir yeri aradım anlamak için telefonun etrafında takla atıcagız. Bu her konuşmadada olmuyor anlamadım cihaz arızalı olsa her konuşmada yapar.
    Benim yaşım 45 açık konuşayım albenisine aldanıp gazla aldım bu telefonu, gıcırdıyo bilmemne hiç dert etmedim alalı bir ay oldu bir kere kasasına bastırmamışımdır ama gel gör konuşma işi olucak iş deil, telefon kullanıyorum sesi net çıksın diye 2g alıyorum nete girecegim zaman 3g alıyorum netle işim bitiyor terar 2g alıyorum şaka gibi. İngilizce bilen bir arkadaş bu güncelleme işi ile ilgili sert bir metin yazsa hepimiz hem tr hemde lg yabancı sitesine mail atsak bir arkadaş ön ayak olsa çok iyi olur. Telefonu bu haliyle kimseye tavsiye etmiyorum. bu işi düzeltmesinler evimde tv çamaşır makinam lg ama bu markanın daha hiç bir şeyini eve sokmam.
  • Evet kargo dahil hocam , indirim kuponu kodu girerseniz , kargo ödemiyorsunuz.
  • Nighteyes kullanıcısına yanıt
    Aynen öyleymiş hocam ben de aldım bir tane. Bunların neo hybrid çıkaracakları yok o kadar mail attık
  • Hocam samimi söylüyorum servise götürün cihazınızı.Çünkü benim telefonumda öyle bir şey yok. Ha sesi mükemmel değil tabi ki.Ama öyle kötü de değil. Bazen soruyorlar hoparlöre mi aldın diye bir bakıyorum parmağımla mikrofonu kapamış oluyorum.Ama alıştım şimdi sorunsuz konuşuyorum.Ayrıca vietnama çıkmasıyla türkiyeyi ezmiyor.Dikkat ettiyseniz İngiltere'ye de hiç güncelleme çıkmadı.
  • Herkese sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum.
  • Telefon arızalı deil her seferinde yapmıyor bu ses kötülügünü her seferinde yapsa zaten direk mecliyeköydeki ana servisindeyim. Sen büyük ihtimal alıştın yada ne yapayım kaderime razıyım diyorsun. Ben bu sorundan çok kişinin müzdarip oldugunu konuda okudum. benimki yapmıyor servise götürünle olmuyor işte, o zaman piyasaya sürdügü telefonların %50 si arızalı bu konuda en az yorumların yarısında bu şikayet mevcut.

Bu arada herkesin yeni yılını kutlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 31 Aralık 2013; 18:50:08 >
  • dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, aldım.
    Kılıf kaba olmasaydı, 25 tl iyi fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: KütahyanınPınarları

Teşekkürler, aldım.
    Kılıf kaba olmasaydı, 25 tl iyi fiyat.

Karses daha oncede konusuldu kaba ama emin ol cok iyi koruyor masallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

quote:

Orijinalden alıntı: qohezyon

quote:

Orijinalden alinti: Ringo-Star

quote:

Orijinalden alinti: qohezyon

arkadaslar bende yilbasindan sonra almayi düsünüyorum S4 ve G2 arasinda kaldim kullanan arkadaslardan ricam olumsuz yönlerini belirtirler ise bana çok yardimlari dokunur

S4 birak al note 3 bak keyfine lg g2 konusmada sikinti var bunlar guncelleme de getirmez biraz daha zaman gecsin lg okkali bir hakaretle mail aticam acik isim soyisimle karsilikli mahkemelesiriz.

hocam ne bu siddet bu celal..saka bir yana hatri sayilir miktarda para veriyorsunuz yok boguk ses yok arka kapak gicirdiyor hak veriyorm size fakat note 3 fiyat olarak yüksek max 1700 cikarabilirim sizce düser mi yilbasindan sonra

Dostum koyun gibi millet olup çıktık hiç bir şeye sesimiz çıkmıyor dün burda bir arkadaş yazdı vietnam bilmem nere güncelleme aldı bize hala gelicek diye bu firma türkiye yi küçümseyecek en büyük paraları bu ülkeden kazanacak vergi vermiyim diye takla atıp cihaza radyo koymuyacak biz hala sesimizi çıkarmayacagız. hadi radyo işini geçtim alırken biliyorduk bu üçkagıtçılıklarını da telefonun en asli görevi konuşma bu ya, bugün bir yeri aradım anlamak için telefonun etrafında takla atıcagız. Bu her konuşmadada olmuyor anlamadım cihaz arızalı olsa her konuşmada yapar.
    Benim yaşım 45 açık konuşayım albenisine aldanıp gazla aldım bu telefonu, gıcırdıyo bilmemne hiç dert etmedim alalı bir ay oldu bir kere kasasına bastırmamışımdır ama gel gör konuşma işi olucak iş deil, telefon kullanıyorum sesi net çıksın diye 2g alıyorum nete girecegim zaman 3g alıyorum netle işim bitiyor terar 2g alıyorum şaka gibi. İngilizce bilen bir arkadaş bu güncelleme işi ile ilgili sert bir metin yazsa hepimiz hem tr hemde lg yabancı sitesine mail atsak bir arkadaş ön ayak olsa çok iyi olur. Telefonu bu haliyle kimseye tavsiye etmiyorum. bu işi düzeltmesinler evimde tv çamaşır makinam lg ama bu markanın daha hiç bir şeyini eve sokmam.

bugun mail atmak için adres aradım ama net bi adres bulamadım.kore nin sitesi bakımdaymıs.ingiltereyede yazmak istemedim:D
  • LG Petition to the request promptly updated OS new smartphones.

https://www.change.org/en-GB/petitions/lg-release-official-android-updates-for-flagship-devices

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese mutlu yıllar
  • Herkese hayirli saglikli mutlu seneler

• quote:

Orijinalden alıntı: candeniz_1991

Spigen 10 TL hediye çeki geldi. Ekran Koruyucuyu sipariş ettim. 2 tane çıktı içinden. 10 TL ödedim sadece. 5 TL Ye geliyor tek Spigen ekran Koruyucu. Hediye kodu olarak SPİGEN2014 yazdım arkadaşlar. Ekran Koruyucu alacaklara duyrulur...

Allah iyiliğinizi versin. Sizin yüzünüzden masrafa girdim. Ekran koruyucu ve beyaz kılıf aldım bakalım.
  • kesbi kullanıcısına yanıt
    Ayrı ayrı hesap alıp alsaydınız hocam ikişer kod kullanırdınız
  • Arkadaşlar Spigen mavi kırmızı rengi hariç diğerleri indirime girmiş 37.70 tl hemen alıyorum şimdi bi tane birde ekran koruyucu almak istiyorum spigeninkini önerir misiniz almışken ikisinide alayım diyorum acil cevap bekliyorum siparişe geçeceğim slim armor kılıfıda telefonum beyaz olduğu için beyaz almaya karar verdim bu arada sizce güzel dururmu beyaz telefonda gerci hemen hemen heryeri kapanacak ama olsun önerinizi okumak mutlu eder ama acil cevap lütfen rica ediyorum

edit: gerek kalmadı arkadaşlar yinede cevap yazma girişiminde bulunacak arkadaşlara teşekkür ederim, Beyaz Spigen slim armor ve ekran koruyucu siparişini verdim 2si toplam 48 liraya geldi indirimle kaçırmayın bu fırsatı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthcicek -- 31 Aralık 2013; 19:35:47 >
  • Arkadaşlar herkese mutlı yıllar. Bu almanya romu baya şarz yiyor galiba yoksa benim cihazdan mı kaynaklı?
  • Allahın belası %49 hatasını geçebilen varmı aramızda ? Stock 10b var 10E almanya yüklemeye çalışıyorum olmuyor. Çok çok rica ediyorum bilgisi olan yardımcı olsun
  • 
Sayfa: önceki 15721573157415751576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.