Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1356. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13541355135613571358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulaklık idare eder seviyede ne çok kötü ne de çok iyi ama stok s4 kulaklığından eksik bir yanı yok
    Kamerası çok güzel fotoğraflar çekiyor yalnız Video kaydı o kadar iyi değil
    Video da frame düşmesi oluyo ama güncelleme ile düzelir
    Kitkat ile birlikte istediğimiz uygulamada gizleyebileceğiz ama şu anda Root ve xposed Modülü ile gizleniyor veya yeniden boyutlandırma yapabilirsiniz
    Sana 3 gün bile gider ama o dediğinden daha fazla kullanacağın için 1 günü dolu dolu çıkarırsin demek daha doğru olur
    Beni rahatsız etmiyor desem yeridir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • weezer009 kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam maalesef. Spigen tek başına kalın bir kılıf zaten. QW kılıfın da koruması fena değil sanırım. Konuda bazı arkadaşlar vardı QW takılı telefonu düşüren ve telefonuna bir şey olmayan. Ultra ince veya silikon kılıfların darbeye karşı koruyacağını düşünmüyorum. Geriye Spigen veya QW kalıyor. Keşke G2'lerimiz için daha geniş bir kılıf yelpazemiz olsaydı.

• Arkadaşlar ,
    Telefonun kilit ekranında çıkan dijital saati nasıl yok edebiliriz?kapatırız?kilit ekranına atadıgım wallpaper in üzerinde cirkin duruyorda...
    Konu hakkında bilgisi olanların yardımları için çok teşekurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: CrAstrum

Hayır hocam maalesef. Spigen tek başına kalın bir kılıf zaten. QW kılıfın da koruması fena değil sanırım. Konuda bazı arkadaşlar vardı QW takılı telefonu düşüren ve telefonuna bir şey olmayan. Ultra ince veya silikon kılıfların darbeye karşı koruyacağını düşünmüyorum. Geriye Spigen veya QW kalıyor. Keşke G2'lerimiz için daha geniş bir kılıf yelpazemiz olsaydı.

Bence hiç düşünme orjinal qw al pahalı ama çok güzel duruyor ve bence koruyucu
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Evet elit kesim doğru. Mac alanlar normal kullanım için değil video müzik oyun sektöründe grafik işleme gibi işlerle uğraşanlardır. Yani konsol alanlar gibi. Işletim sistemi donanım ile özdeş optimisazyonu iyi stabil olmasından. Yani halka inmeyen bir sistem. Iphone da ise yüzde ellisi bu denli profesyonel düşünen yüzde ellisi etrafına hava atma zengin gözükme ve görgüsüzlükten oluşmakta.

Bir cihaza binlerce lira para verip su özelliğini kullanmıyorum buna bakmıyorum demek nasıl bir anlayıştır halen çözemedim. Hali yıkama makinasına bin tl verip hali yıkama özelliğini kullanmamak gibi. Hani makina markalı kaliteli halida yıkıyor ama hiç kullanmadım. Haa niçin aldım herkeste var tutulan marka düzgün çalışıyor. Bir cihaz tutuluyor barındırdigi bir çok teknolojiyi kullanma gereksinimi olmasada binlerce lira veriliyor ve sadece stabil çalışıyor kaliteli diyerek ortada geziliyorsa bu fakir avuntusudur.

Bir android kullanıcısı ve hatta lg kullanıcısı şayet sırf gösteris olsun diye bu cihazı almıyorsa ve teknolojik bilinci varsa cihazın hemen hemen her özelliğini kullanır. Buda ödediği paranın karşılığını fazlası ile almış olduğunun göstergesidir.
    Eğer bir akıllı telefonda kişilestirme olanağı fazlası ile kısıtlı ise barındırdigi teknolojiyi özgürce kullanamıyor isek yada kullanmaya gerek duymuyor isek binlerce lira vermektense 3310 kullanmak daha uygundur.

Teknoloji anlayısınız cok farklı.
    Akıllı telefon benim gözümde;
    üzerinde navigasyon, facebook, instagram, 4square gibi uygulamaları barındıran, kamerası iyi çeken, boyutları abartı olmayan alettir.

Adı cep telefonu olmasına rağmen cebe sığmaması mantıksızdır.
    Ben erkeğim kocaman elim var g2 yi kurcaladıgımda iki kez elimden düşürüyordum.

Keşke aynı özelliklerde G2 mini gibi birşey cıksa da alsak.
    Benim söylediklerime katılmak zorunda değilsiniz, teknoloji mağzalarında hayatında hiç kullanmayacağı 3d özelliğine 300-500 tl fazla verip tv alan insanlar var?

iphone pahalı olabilir, ancak malzeme kalitesi olsun, işletim sistemindeki kusursuzluk olsun, yazılım desteği olsun, şarj aletini, kulaklığını elinize aldığınız gibi kalite farkını hissediyorsunuz..

Kaldı ki bugun LG Türkiye resmi garantili bir G2 1500 tl civarı iken iphone 5s 2150 tl den satiliyor.
    Arada o kadar bir ucurum da yok.

5 yıldır iphone kullanıyorum, satip android e geçmek istedim, inan 2 haftadır tedirginlikten ölcem.. Çünkü daha önce dediğim gibi s3 tecrübemde 1 hafta sabredebilmiştim ki zamanının kral telefonuydu.

Satılık lg ilanlarına bakıyorum hepsinin altında iphone 5/s ile takas olur yazıyor.
    Bende en son karar verdim ki, iphone umun yanına G2 alip 1-2 hafta kadar kullanıp duruma göre satıcam.

Son bir kez yazıyorum burada LG G2 yi kötülüyor yada kıyasliyor değilim.
    Android dünyası ve IOS dünyası cok farklı.
    G2 android piyasasının şuan F&P ürünü.
    nokta.
  • Teknolojik görüşünüz ve akıllı cihazlara bakışınız farkli ise androidli cihaz almak için hiç uğraşmayın. Size ideal olan iphonedur. Herşey kafada düşüncede biter siz kafanızda iphoneu şartlamissiniz. Artık cihazlar cep telefonu diye geçmiyor segmentler artık tablet boyutlarına varan akıllı cihazlar diye geçiyor.

Üsttede dediğim gibi hiç bir kişilestirme imkanı olmayan bir cihazın işletim sistemi mantıken stabil olur. Android kullanıcıları kullandıkları cihazın herşeyini rahatlıkla kurcalar değiştirir zevkine göre farkliklar yaratır. Bunu yaparken oluşacak aksatliklar donanım farklılıklarında dolayı optimisazyondaki başarının iphone ve ios kadar olamayısi gayet normaldir.

Sizin tercihiniz sizin ihtiyaçlarınız iphoneda androidli cihaz alıp iki gün kullanıp sonra android ne kötü demektense herşeyi ile size yeten iphone dan şaşmayın. Bir android kullanıcısı olarak naçizane tavsiyemdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Teknolojik görüşünüz ve akıllı cihazlara bakışınız farkli ise androidli cihaz almak için hiç uğraşmayın. Size ideal olan iphonedur. Herşey kafada düşüncede biter siz kafanızda iphoneu şartlamissiniz. Artık cihazlar cep telefonu diye geçmiyor segmentler artık tablet boyutlarına varan akıllı cihazlar diye geçiyor.

Üsttede dediğim gibi hiç bir kişilestirme imkanı olmayan bir cihazın işletim sistemi mantıken stabil olur. Android kullanıcıları kullandıkları cihazın herşeyini rahatlıkla kurcalar değiştirir zevkine göre farkliklar yaratır. Bunu yaparken oluşacak aksatliklar donanım farklılıklarında dolayı optimisazyondaki başarının iphone ve ios kadar olamayısi gayet normaldir.

Sizin tercihiniz sizin ihtiyaçlarınız iphoneda androidli cihaz alıp iki gün kullanıp sonra android ne kötü demektense herşeyi ile size yeten iphone dan şaşmayın. Bir android kullanıcısı olarak naçizane tavsiyemdir.

Android i kötülediğim yok, yanlıs anliyorsunuz.
    Güvensizlik diyelim :)
    İkinci el uygun fiyata düşürebilirsem bir fantazi yapıcam ama aklıma takıldı bu telefon.
  • Güvenliksiz mi? Neye göre kime göre? Bankacılık işlemlerimi uzun zamandır androidli cihazım üzerinden yapmaktayım daha güvenlik sorunu ile hiç karşılaşmadım. Uygulamaların izinlerini kontrol ederim saçma istekleri olanları yüklemem.

Insallah memnun kalırsınızda şartlı düşünceleriniz bir nebze olsun değişir.

• quote:

Güvenliksiz mi? Neye göre kime göre? Bankacılık işlemlerimi uzun zamandır androidli cihazım üzerinden yapmaktayım daha güvenlik sorunu ile hiç karşılaşmadım. Uygulamaların izinlerini kontrol ederim saçma istekleri olanları yüklemem.

Insallah memnun kalırsınızda şartlı düşünceleriniz bir nebze olsun değişir.

O anlamda güvensizlik değil. 4.4 güncellemesi alacağı kesinleşti.
    Sonrasında bu telefon çöp mü olcak?
    Appstore deki her uygulamayı google play de bulabilcek miyim?
    1500 lira versem 6 oy sonra 500 e düşer mi? gibi şeyler :)
  • Fiyat konusunda sıkıntı olmasın samsung gibi bir modelin onbeş alt modelini yapmıyor lg. Çünkü g fleks adında bir cihaz daha çıkacak ancak onun ülkemize gelişi g2 kadar hızli olacağıni sanmam. Satışları yüksek olan bir cihazı varken onun önünü kesecek bir cihazı lg kolay getirmez. Haa farkli segment olarak g pro ardından g 2 geldi g pro nun teknosa fiyatı giriş 1600du şimdi 1400-1500 aralığında seyrediyor. Bunun harici 1250ye kadar bulunabiliyor.

Yani g2 fiyat olarak daha uzun süre bu seviyelerde kalır.

Uygulama konusunda apple storede bulduklarınızı şimdiden google play de arayın bakalım kaç alternatifli olarak karşınıza çıkacak. Genel itibarı ile çok az karşılığı olmayan uygulama vardır.

Güncelleme olayi çok başka bir konu. Lg bu cihaza 4.4 ten sonra 5i de verecektir. Cunki android 5 düşük donanımlarda bile çalışacak diye söylendi bu cihazın donanımi gayet yüksek. Zaten lg çok fazla ara modelde çıkartmayaçağını söyledi. Önemli olan her güncellemeyi vermesi değil sorunsuz veya sorunsuza yakın olmasi. Samsung gibi güncelleme verip çökmeler olunca kullanıcıların mağdur olmaması önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 13 Aralık 2013; 8:25:17 >
  • arkadaşlar çok fazla umudum yok ama sorayım telefonu fabrika ayarlarına döndürmeden önce yedeğini aldım lgbackup ile yedek aldım ama yedeği pc ye atmadan fabrika ayarlarına döndürdüm ve içindeki bir videom haliyle silindi fotoğrafları box ile daha önce senkronize etmiştim ama videoyu etmemiş şimdi bu videoyu tekrar geri getirmem mümükün mü diye sormak isitiyorum
    Edit:cihaz rootlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espesito -- 13 Aralık 2013; 8:56:27 >
  • Arkadaşlar telefon kapalıyken alarm çalmıyor mu, yoksa benim telefonda mı bir sıkıntı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre-X -- 13 Aralık 2013; 10:21:28 >
  • Arkadaşlar Siyah LG G2 32GB ile aranıza katıldım herkese telefonu hayırlı olsun, iyi günlerde kullanmaları dileği ile. Sorum 4.4 kitkat güncellemesi acaba G2 ye gelecek mi bilgisi olan var mı ? Teşekkürler.
  • Arkadaslar ben 32 gb beyaz lg g2 alacagim ama lg electronics turkiye garantili olarak nerelerden alabilirim acaba guvenilir olmasi benim icin onemli ?

• telefonu alalı bir ay oldu ilk aldığım da bir güncelleme yaptı daha sonra güncelleme olmadı burda yazılanları okuyunca ayarlardan baktım benim telefonda D80210c-AME-XX
    yazıyor program versiyonu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: astin1327

Arkadaslar ben 32 gb beyaz lg g2 alacagim ama lg electronics turkiye garantili olarak nerelerden alabilirim acaba guvenilir olmasi benim icin onemli ?

Turkcell ve Teknosa LG Türkiye Garantili satıyorlar 1799TL ye 32GB lığını. Ayrıca yanında QuickWindow kılıfta hediye ediyorlar.
  • Arkadaşlar iki hafta önce aldığım spigen marka kilifimi satacagim orjinal kutusu ile duruyor kilifla birlikte elime sığmaz oldu cihaz kullanmadığımdan satıyorum bugün cinden sipariş ettiğim nilkin kilifta geldi orjinal qw ile takas ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: weezer009

İyi geceler arkadaşlar lg g2 almayı düşünüyorumda bir sorum var. telefonu hiç düşüren oldu mu ? sağlamlığı konusunda bir fikrim yokta.. youtubede 1-2 video izledim 1.5 metreden taş zemine attığında alt köşesi kırılıyor... ben taşa o kadar yüksekten atmayacağım tabi ama düşüren bi arkadaş olduysa onun yorumunu bekliyorum.. htc one,lg g2 ve z1 arasında gidip geliyorum.. eğer yorumlarsanız telefonları sevinirim. performans olarak lg g2 eziyor ama multimedia,sağlamlık,aksesuar ve arayüz hakkında bilgi edinmek istiyorum...

4-5 kere dusurdum hepsinde de mermere ve tasa dustu. Sukur saglam, sadece sag alt oval kisimda cizik gibi bir sey olustu.
    Cok col saglam bir telefon degil ama vasatta degil, gonlunuz rahat olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: emek1907

Arkadaşlar iki hafta önce aldığım spigen marka kilifimi satacagim orjinal kutusu ile duruyor kilifla birlikte elime sığmaz oldu cihaz kullanmadığımdan satıyorum bugün cinden sipariş ettiğim nilkin kilifta geldi orjinal qw ile takas ederim :)

Kullanmadigim orjinal siyah qw kilifim kenarda duruyor, pm attim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zıtların birliği

meraba arkadaşlar lg g2 en çok merak ettiğim konulardan biri net kotamız bittiği zaman telefon kontorden sömürüyo mu yada bu kapama engelleme modu mevcutmu telefonda

Kendinde var istediginiz mb de uyari verip istediginiz yerde kesebiliyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 13541355135613571358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.