Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1354. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkemizden aldığımız cihazlara 10c verilme ihtimali var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

hocam eylülden önce çıkmaz, hem o zamanda 64 bit der bir sene daha beklersiniz...

Eyvallah hocam sağolun da şimdi G2 1350 TL gibi bir fiyattan alınabiliyor ve neredeyse en son teknolojileri üzerinde barındırıyor, lakin anlaşılan o ki yongada setin çalışma ortamına uygun bir yapısal mimariye sahip değil! Z1 ise aynı hatta daha eksik donanımı (su geçirmemezlik, sağlamlık, micro sd kart girişi vs. saymazsak) kullandığı halde 600-650 TL daha pahalı! Yani FPS düşmeleri olmasa bu fiyata benim için mono hoparlör hariç mükemmel bir telefon olacaktı.
  • quote:

Tam kesme demeyelim de biraz tıraş ettim... O da pek güzel durmadı :)
    zaten kafamda başka bir kılıf vardı hocam... Bu telefonu çok kaba gösteriyordu...
    Neyse canım sağolsun bahane oldu yenisi için...

bari sahibindene koy da 20 liraya sat gitsin.. quickwindowlu mu alacan. acaba özel değilse link atar mısın nasıl birşey alacaksın
  • new-desing N kullanıcısına yanıt
    Evet hocam
    italya ispanya fransa yeni aldı 10c lerini...
    Çok yakın bir zamanda bize de gelir
  • quote:

Evet hocam
    italya ispanya fransa yeni aldı 10c lerini...
    Çok yakın bir zamanda bize de gelir

Çok iyi haber. Böyle hata giderme güncellemeleri ile kullanıcının gönlünü kazanır. Bizde cihazdan daha fazla keyif alırız. Tam Lg ye iyice kızmaya başlamışken duyduğum iyi oldu. :)
  • arkadaki led neden ondeki led gibi sms geldiginde yada cvpsiz cagri geldiginde uzun sure yanmiyorki ? Ayari felan yok. Bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    hocam kılıfım ucuz birşeydi spigen falan değildi, basit 10 tl lik silikon kılıftı :)
    alacağımda bu
    http://www.n11.com/lg-optimus-g2-rubber-kapak-kilif-P16512354
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-rubber-kapak-siyah-2-ekran-filmi-hediye-99710787
    veya başarı voia lardan alırım gibime geliyor siyahını bulursam
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    Peki hocam, ben sadece ne zaman çıkacağını söylemek istedim... Forumda bu telefon mu yoksa iphone 6 mı diyenleri görünce fikir belirtmek istedim :)
    şöyle bir durumda var hocam biz afrika-ortadoğu ülkesiyiz avrupa bizi pek bağlamıyor
  • quote:

şöyle bir durumda var hocam biz afrika-ortadoğu ülkesiyiz avrupa bizi pek bağlamıyor

Güncelleme versin de bizi hangi bölgeden sayarsa saysın. :)
  • quote:

hocam kılıfım ucuz birşeydi spigen falan değildi, basit 10 tl lik silikon kılıftı :)
    alacağımda bu
    http://www.n11.com/lg-optimus-g2-rubber-kapak-kilif-P16512354
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-rubber-kapak-siyah-2-ekran-filmi-hediye-99710787
    veya başarı voia lardan alırım gibime geliyor siyahını bulursam

spigen yok muydu sende? kullan onu :)

bunlar da fena değilmiş ama ben biraz spigenden sıkılayım sonra geçerim, slikon kılıf da almıştım idareten, onu da kullanabilirim arada sırada..
  • Hocam acil yardıma ihtiyacım var. Rayglobe yükledim cwm den; ama factory reset yapmak istediğim zaman .android_secure hatası veriyor ve factory reset yapmıyor. Takmadım bunu yükledim rayglobe ama bu seferde hatalar bastırdı alt navbar yok. Yardımlarınızı bekliyorum.
    hocam alacağım zaman türkiye de yoktu, sonra kaba geldi gözüme, daha sonra kırmızıya gönlüm düştü, daha sonra çok dikkat çeker dedim; öyle kaldı :)
    Hem spigen neo hybrid çıkarır diye beklemeye aldım kendimi... Mail falan attım şimdiye kadar böyle birşey konuşmadık ama olabilir diye geri dönüş yaptılar...
    bunlar iki parça halinde hocam ve yanları koruyor, arka tarafta zaten kapalı ve çizilmez olsun yeterli benim için...
    Siz de haklsınız hocam :) Ama htc şirketi one ı çıkardıktan sonra bizi avrupaya aldılar, güncellemeler daha erken gelmeye başladı Türkiye ye...
  • hildor H kullanıcısına yanıt
    Şehir efsanelerine yenisi eklendi. Yanlış anlamayın hocam size demiyorum. Burada aynı şeyden bahseden arkadaşlara inanmayıp ses sorununa şehir efsanesi diyen arkadaşlar vardı da. Güncelleme bekliyoruz maalesef. Şu anlık bir çözüm bulamadık. :(

Bu arada bu yazıyı yazarken kız arkadaşımla telefonda konuşuyorum. Kulaklığı kullanıyorum. Özellikle denedim fısıltıyla uzun cümleler kurdum ve dediklerimi harfiyen anladı. Mikrofonu ağzıma falan yaklaştırmadım. Sanırım kulaklık, telefondan daha iyi bu konuda. Kısık sesle konuşmak zorunda olanlar için geçici bir çözüm olabilir belki.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Benim mailime cevap vermediler yaa almiyorum cikarsalarda spigen adam;yerine koymadi beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam alacağım zaman türkiye de yoktu, sonra kaba geldi gözüme, daha sonra kırmızıya gönlüm düştü, daha sonra çok dikkat çeker dedim; öyle kaldı :)
    Hem spigen neo hybrid çıkarır diye beklemeye aldım kendimi... Mail falan attım şimdiye kadar böyle birşey konuşmadık ama olabilir diye geri dönüş yaptılar...
    bunlar iki parça halinde hocam ve yanları koruyor, arka tarafta zaten kapalı ve çizilmez olsun yeterli benim için...

evet hatırladım sen son anda vazgeçmiştin.. hybrid beklicem demiştin.. bence türkiyeye msj atacağına offical sitesine msj at.. bilirse onlar bilir, iphone gibi aksesuar olsaydı g2 de ne kılıflar bulurduk

olanlarla idare edeceğiz artık
  • fthcicek kullanıcısına yanıt
    Benimkine 1 hafta sonra cevap verdiler hocam, o zman black friday noel falan yoktu... Bu ara yoğun olabilirler... Hemn küsmeyin derim :)
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Neo Hybrid'i ben de çok beğeniyorum. Hatta bir ara S4 almayı düşünüyordum ve Neo Hybrid'i görüp aşık olmuştum. Eğer Spigen ileride Neo Hybrid yaparsa paraya kıyıp alabilirim ben de. Slim Armor'u seçeneğim olmadığından dolayı aldım.
    Hocam zaten oraya attım ingilizce mail... Bir tane kadın cevap verdi şuana kadar böyle birşey düşünmedik ama yapmayacağımız anlamına da gelmiyor diye geri döndü özetlersem mail i...
    Buradaki spigen.com.tr normal bir dükkan hocam, bir güçleri yok spigen üzerinde yeni kıkıf çıkarttıracak kadar
  • 
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.